+1 oy
287 göst.
Diğer kategorisinde (1,213 puan) tarafından
Valla hangi postu açsam eş sorunları. Erkekler kendilerinden tiksindirdiler iyice. Keşke kadınlarimiz çok daha iyi şartlarda yaşasa keşke maddi bi geliri yada devletin bi yardımı olsa da çeken kadınlar böylesi adamlara boyun etmese.. kimi çocuğu için bosanamiyor, bosansa da ailesinin yanına sigamayacagini düşünüyor, kimisi boşanıyor musallat oluyorm çok cekiyoruz kadınlar olarak. Allah erkek milletine merhamet versin.

7 Cevaplar

0 oy
(5,078 puan) tarafından
Evet bu ara sanki daha bı fazla kocayla olan dert postlari benimde dikkatimi çekti
(1,213 puan) tarafından
Gerçekten yazık. O kadınların ailesi var kızlarının bu denli zorluklar içinde kaldığını bilseler rahat edebilir miydi acaba. Kimisi bişey anlatmıyor bile ailesine uzulurler diye
(5,078 puan) tarafından
Evet genelde erkekler problem çıkarıyor,kadınlar ne olsada evladı için sabredip oturuyor genede erkekler yerinde durmuyor hem suçlular hem güçlü vede sorumluluklarindan çok kaçıyorlar bizim gibi sabırlı ve fedakâr asla değiller,2 dk bir bebeğe bakamazlar versen ellerine ama lafa gelince bizi begenmezler
(1,213 puan) tarafından
Sorma sorma vallahi. Diyorum ya Allah merhamet versin
-Reklam-
0 oy
(8,222 puan) tarafından
Erkekler hep sorun yaşatıyo en sakın erkek bile patlaya biliyo bazen
(1,213 puan) tarafından
Malesef öyle genetikleri bozuk heralde
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Amiin. Çekiyoruz işte orucum bak bi de hamileyim sabh cüze gitmeden cola istedi içli köfteyle verdim bi de yedi kahvesini istedi yaptım sonra geldim tost istedi oturdum biraz öve kahve. İstedi neymiş uykusu geliyormuş orucum yeter diyorum sana kim zorla tutturuyor diyo
(8,168 puan) tarafından
Yok artık yani az yesinde uşak Tutsun kendine ayıp
(1,213 puan) tarafından
Sanki onlar tutuyor bi orucu:)
(1,410 puan) tarafından
Ne dersen o işte pazartesi gününden beri yapmadıklarını bırakmadılar anneli oğullu ne diyim
(2,423 puan) tarafından
Zıkkım yesin
0 oy
(120,751 puan) tarafından
bi kismi palavra ama
(1,213 puan) tarafından
Onlari da Allah'a havale ediyorum
0 oy
(618 puan) tarafından
Ay beni anlatmışsın bosanamiyorum ailem arkamda durmuyo falan falan 
(1,213 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun insallah
(618 puan) tarafından
Çokça amin ama benden daha kötü durumda olanlar var Allah ilk önce onlara yardımcı olsun
0 oy
tarafından
Kesinlikle boşanmış olan annelere devlet aldığı nafakanın haricinde yardımda bulunmalı. Geçen biri post açmıştı burda ev hanımlarına devlet para bağlamalıymış falan baya tartışmıştık. İşte asıl ihtiyacı olan kesim bu. Hem de para çocuk başına katlanarak artmalı. 
0 oy
(1,818 puan) tarafından
Bizim kuşaktan daha umutluyum sanki az da olsa bilinçliyiz artık. Evlat yetiştirirken erkektir yapar aç oğlum pipini sen erkeksin elleme iş yapma vs vs kavramları silinmediği sürece malesef bu böyle devam eder. Her anne kızının kocası el üstünde tutsun istiyor ama oğluna gelince aman oğlum yorulmasın diyor bu mantık kırılırsa düzeltiriz yoksa çok zor 
(2,423 puan) tarafından
Çok haklısın..bizim nesil böyle büyütmüyor çok şükür.. eskiler oğlan deyince bi yüceltiyorlarmuş onlarda kendilerini bi halt sanıyorlar..çayına şeker atıp karıştırmayan erkek biliyorum
(1,818 puan) tarafından
Evet terlik bekleyen mi dersin kumanda niyetine kullanan mı. Üzülüyorum ya kadın erkek eşit demiyorum illa ki çok farklıyız ama fiziksel olarak farklı olmalıyız bu şekilde ötekileştirerek değil
(2,423 puan) tarafından
Benim kaynanamda öyle büyütmüş oğlanları ilk zamanlar çok çektim hep yadırgadım istediklerini beni annesi gibi kullanmaya çalıştı ama baktı yapamıcak kendi annesi gibi olmaya karar verdi :))) şimdi o yapıyor benim her istediğimi.. biz evlendiğimizde kaynım bekardı bazen sabah erken giderdim kaynım uyuyor olurdu.. kaynanam giyeceği kıyafetleri baş ucuna sehbaya koyardı çorabını koyardı gözlüğü vardı onu silerdi bazen kemerini pantolona takıp koyardı uğraşmasın die kapıya çıkar ayakkabısnı silerdi .. tabi kahvaltısı 1 saat önceden hazırlanmış olurdu ki beklemesin die.. çayının şekerini atardı.. bu dediğim kişi 25 yaşındaydı bidee..şok olurdum izlerken..
(1,818 puan) tarafından
Ayy yok artık ya :)  evlenecek kıza yazık eder o neymiş öyle eli ayağı tutmuyor sanki. Benşm kaynanam maşallah kız erkek dememiş eşim duvar boyamadan tut ütğye kadar her şeyi yapar çoğunu benden iyi yapar sağolsun. Bazen anneme kızıyorum erkek kardeşime yok şu yemeği sevmez yok banyo yapmak ister havlu koyayım falan diyor eskiye göre düzeldi ama annemi de çok eleştirdim bu konuda. 23 yaşında adam bir zahmet havlusunu da alsın
(2,423 puan) tarafından
Evlendi canım oda ama oda eşinden göremedi malesef.. Allah tan yumuşak huylular eltimle kendimize dönderdik :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 199 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,795 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 452 göst.
12 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 476 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (11,963 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşık û maşuk.. (2,079 puan) tarafından soruldu

397,024 soru

11,875,008 cevap

35,990 kullanıcı

...