0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından
kizlar merhaba bugün adet gecikmemin 7.gunu idrar test yaptım ve negatif 

acaba böyle gecikme yaşayıp sonrasında hamile olduğunu öğrenen oldumu 

bazen 10.gun gecikmeden sonra positif görenler olmuş 

Ayni durumu yaşayan arkadaşlar yaza bilirlerdi lutfen

gebeliginizi adet gecikmesinin kaçıncı günü ogrendiniz

27 Cevaplar

0 oy
(2,094 puan) tarafından
Adetine 6 gün kala yerleşme kanaması yaşadım 3 gün sürdü 2 gün kala da test yaptım pozitif cıktı 
(369 puan) tarafından
Bende öyle bisey olmadı
belkide olduysa ben farketmedim
yarın 8.gun olcak gecikmem eğer olmazsam
bekleyeyim geç döllenme ola bilir diyorum oda en az 10.gun gecikmeyle çıkıyor diyolar idrar testinde
-Reklam-
0 oy
(369 puan) tarafından
kizlar canim sıkkın yasayanlar yazsin ya 

vallah güzel şeyler okuyunca umudum yeşeriyor.
0 oy
(320 puan) tarafından
Bende bu ay böyle oldum ilk defa bu kadar geciktim 2 idrar testi 1 kan testi verdim sonra oldum çoğu kişide oluyormuş olursun 
(369 puan) tarafından
vallah olmadım cnm sancimda yok bugun 12.gun gecikmem bilmiyorum artık olsaydı çıkardı diyorum ama sonra yazanlar oluyor ben gecikmenin 20.gunu öğrendim diğer adet gününe kadar çıkmayıp binsonra adet gününde öğrenen olmuş sonra diyorum acaba benimkidemi öyle olur yani bilmiyorum
(320 puan) tarafından
Canım en iyisi kan vermek çok küçük olsa bile çıkar
(369 puan) tarafından
vallah aksilik evinde taşıyorum
Varsa Rabbım emanet ediyorum
napayim bugünde sol gogus ucumda ağrımaya başladı hissediyorum var ama kendini geç gösterecek sanki
(320 puan) tarafından
İnşallah vardır Rabbim senin de isteyenlerinde kucağını boş bırakmasın inşallah
(369 puan) tarafından
Amin canim benim çok TSK ederim Allah razı olsun dua edermisin benim için isteyen herkes için ♡
0 oy
(369 puan) tarafından
kizlar yeni umut verecek kimse varmi 

çünkü ben daha halen adet olmadım 

yarın evde tasiycam korkuyorum bilmeden ağır bisey kaldırmam diye test yaptım çıkmadı ama halen sanki var ama geç görünecek gibi hissediyorum
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Reglimin bir hafta grcikmesinden sonra hamile olduğumu öğrendim. 
(369 puan) tarafından
zannetmiyorum bebek olduğunu
ama işte Bi umut
Bekleyip görecem bakalim
(2,041 puan) tarafından
Allah'tan ümit kesilmez. Ben evlendim hiç ihtimal vermiyordum tüm değerlerim yerlerdeydi. Kiloluydum biraz kilo verdim. Düşünüyordum gebelik ama biraz sıkıntılıydım işte. Folik asit desteği ve b12 başladıktan 3 hafta sonra gebe olduğumu öğrendim. O sürece kadar da kendimce dikkat etmişim güya ama oldu. Bazen bazı güzellikler ummadığın anda olur. Beklemediğin anda olur. İnşallah vardır kuzum. Rabbim sana da nasip etsin.
(369 puan) tarafından
Ben ilk hamileligim kendinden oldu hiç bir sıkıntım yoktu 22 hastalıktan önce az sanci başlamaya devam etti ve suyum geldi erken doğumda oğlumu meleğimi kayıp ettik
sonra kimyasal yaşadım
reglm düzensizliği 1 ay 2 ay 3 ay gecikme derken doktora gittim bana pko var dedi ama son 1 seneye yakındır çok duzenliydi adetim gününü gününe ve hep aynı saatte sabah olurdum hiç sasmazdi
şimdi 1 senedir ilk defa böyle oldum yine ama hiç sancim yok hiç belirtisi yok
sadece karnım davul gibi sis
ve adet gecikmem var belirti olarak
(2,041 puan) tarafından
Rabbim sabrını versin başın sağ olsun kuzum. Ahirette şefaatçin olsun inşallah. Bende de kist vardı ama pko mu bilmiyorum. Zayıfladım ve vitamin desteği aldım kendiliğinden oldu. Öncesinde de çok denemiştim olmamıştı. Sonra kendiliğinden oldu. Şimdi 30 haftalığım. Rabbim inşşallah kucağını boş bırakmasın kuzum dualarım seninle. İnşallah hamilesindir de gönlün sevinçle dolar.
(369 puan) tarafından
Rabbım sağ salim kucağınıza almanızı nasip etsin yavrusunu
Rabbım uzun uzun sağlıklı yıllar nasip etsin inşallah
Allah razı olsun melek taşıyorsun bana ve isteyen herkes bol bol dua et olurmu çok TSK ederim ♡♡♡
0 oy
(8,329 puan) tarafından
4.gününde öğrendim 
(369 puan) tarafından
peki ondan önce yapmismiydin test canim
(8,329 puan) tarafından
4.gününde test yaptım canım öncesinde yapmadım
(369 puan) tarafından
off vallah insallah benimde positif cikar
(8,329 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin canim naptın yaptınmı test
0 oy
(369 puan) tarafından
kizlar uyudunuzmu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
6 cevap 98 göst.
4 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif1986 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 150 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu

380,358 soru

11,388,625 cevap

34,894 kullanıcı

...