0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar hamile değilim adetim 7 gün geçti hala olmadım kusura bakmayın ama 3 4 gündir beyaz sümüksü akıntım da var kasıklarıma bazen bıçak saplanıyor gibi oluyor sizce sebebi nedir? 

4 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Hamile olmayasın. 15 gün geçmesini bekle. Ondan ayrı enfeksiyon da olabilir. Bir de ben de hayatım boyunca 2 defa adet olmadm. Biri bekarken diğeri evliyken 
(18 puan) tarafından
Test yaptım negatif çıktı inşallah hamile değilimdir ya 2 tane bebem var zaten yetişemiyorum hem de gebe kalabilmem için bir şeyler olmuş olması lazım ama olmadı
(1,151 puan) tarafından
O zaman korkma ben de 2 çocuğum var bi defa axet görmedim ama hamile değilim
-Reklam-
0 oy
(1,973 puan) tarafından
Enfeksiyon,mevsim değişimi,kist birçok sebebi olabilir.  Polikistik over sendromluyum genelde geç olur benim de.
(18 puan) tarafından
Hmm bir doktora görünmede fayda var
(1,973 puan) tarafından
Git bence. Gebelik yoksa bu durum rahatsız ediyorsa seni adet söktürücü verir.
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Benimde günlerim geçiyor ama ben korunuyorum deri altı implantıyla geçen yaz da tam bir ayim geçmişti o zaman baya korkmuştum o zaman implant yoktu 
(18 puan) tarafından
Stres yaptım çok kötü
(7,747 puan) tarafından
Ondandır birde yeni doğum yapmışsan oda bozuyor düzeni

Hani benim bir ay geçti demiştim ya o zaman annemler hava gitmişti ben onlarla istediğim zaman görüşemiyordum çok sıkıntı stres yapıyordum ondan geçtiğini düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
6 cevap 98 göst.
4 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif1986 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 150 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,884 cevap

34,891 kullanıcı

...