0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından
kizlar merhaba bugün adet gecikmemin 7.gunu idrar test yaptım ve negatif 

acaba böyle gecikme yaşayıp sonrasında hamile olduğunu öğrenen oldumu 

bazen 10.gun gecikmeden sonra positif görenler olmuş 

Ayni durumu yaşayan arkadaşlar yaza bilirlerdi lutfen

gebeliginizi adet gecikmesinin kaçıncı günü ogrendiniz

27 Cevaplar

0 oy
(6,205 puan) tarafından

Valla şuan 14 gün geçmiş :D belkide 2 gün sonra anne ben geldim diyecek:D

Diğer 2 gebeliğimi şans eseri öğrendim hastalanıp hastaneye gittim bir baktım hamileyim

image

(369 puan) tarafından
kiz napcaz biz anlamadim
(7,036 puan) tarafından
İçtim vala cnm bu üçüncü gunum adet olmayınca aşırı dercede sinirlilik yapıyor bende
(369 puan) tarafından
Ben şuan yeni eve taşınma telaşında olduğum için aklıma bile getirmiyorum vallah napayim
(7,036 puan) tarafından
Vala kuzu benim hiç gecikmezdi korktum çünkü ne zaman geviksem hamile oluyorum şükür bu defa bişi çıkmadı
(369 puan) tarafından
insallah benimki vardır ondan gecikiyodyr
-Reklam-
0 oy
(369 puan) tarafından
kizlar hiç adet geciktiren sonra hamileligini öğrenen olmadığı yahu
0 oy
(369 puan) tarafından
kizlar kimse yokmu yazacak
0 oy
(3,365 puan) tarafından
17 gun gecikti 81.23 tu degerim gec dollenme olmus bende
(369 puan) tarafından
gerçekten mi ♡
peki belirti varmiydi şuan bende hiç Bi belirti yok sadece karin şişkinliği ve gogus şişkinliği akinti var
halen umut varmi bendede olurmu ki ♡3 senedir bekliyorum bu mucizeyi
(3,365 puan) tarafından
Insallah canim rabbim hayirlisiyla evlat nasip etsin sana herhangi bir belirtim yoktu sadece adet gecikmem vardi bir hafta sonra saglik ocagina verdigim kanda da cıkmamisti bir hafta sonra adet sokturucu yazdiram diye hastaneye gittigimde ogrendim
(369 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah
ozaman 2 hafta gecikmeden sonramı öğrenmiş oldun
0 oy
(369 puan) tarafından
kızlardır yazmanızı bekliyorum ya
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Sekizinci günu akşamı oldum 
(369 puan) tarafından
regl mi oldun yok ben olacami zannetmiyorum vallah çünkü hiç öyle Bi belirtisi yok
(1,763 puan) tarafından
Geçiş dönemi genelde herkesin gecikiyor
(369 puan) tarafından
ola bilir tabiki
(1,763 puan) tarafından
Yani ilişki varsa gebelik ihtimali daha yüksek benim dediğim korunan ya da ilişki olmayan icin
(369 puan) tarafından
evliyim cnm  korunmuyorum
0 oy
(984 puan) tarafından
Çok net hatırlıyorum griptim. Ama böyle yatak döşek ağır şekilde. Sanırsın kovit. O derece. Gittim acile 2 kez iğne vuruldum. Biir sürü hap içtim. İyileşmeye yakın adetim gecikti. Bir hafta gecikti normalde hiç gecikmezdi dedim iğnelerden herhalde. Bir de ben her ay test yapardım deli gibi. Bu sefer yapmicam dedim. 10 gün bekledim sonra test yapmadan direkt doktora gittim. Ultrasonda baktı kese var ufak dedi. Tabi bilmiyorum o ne demek. Gittim kan verdim sonuç almaya geldim doktor bana 1 aylık hamilesin dedi...

Öyle işte canım 
(369 puan) tarafından
ayyyyy umut oluyor bana bu yazdıklarınız
hele birde bana sor sen bu testlere verdiğim parayla evler alırdım o derece
3 senedir bekliyorum inşallah Rabbım bu defa benimde yüzüme guler
(984 puan) tarafından
İnşallah canım yaa belirtin var mı peki?
Benim hiç yoktu adet gecikmesi dışında
(369 puan) tarafından
yok canım hiç bir belirtisi yok ayni sekil adet gecikmem var sadece bide karnım davul gibi sis biraz bas ağrım var başka hiç bir belirtisi yok vallah
(984 puan) tarafından
Pazartesi kan ver kız merak ettim ben de
(369 puan) tarafından
ahh ahh yurtdisinda yaşıyorum burda hemen gidip kan testi veremiyorsun önce evde yapınca cizgiyin çıkması lazım sonra aile hekimine gitceksin sonra oda test yapcak kesinleşirse hamilelik hastaneye gönder falanda filanda
özel Türk klinigine gidince önce arıyorsun ne kadar diyorsun hcg test 80 diyolar yahu Bi gidiyorsun yemin ederim başka şeyler çıkarıyorlar o buluyor 200 lirayı hani sonucun positif çıkacaginda yüzde yüz emin olsam bisey değil ama kac defa gittiysen hep boşuna vermiş oldum bu ayda gecikme olunca 10 gün bekleyeyim dedim konu açayım burda belki benim gibi gunu gecikip sonradan hamile olduğunu ogrenenler olmuştur kesin dedim
 ya işte böyle keşke bizde böyle suphelendigimizde anında gidip kan testi yaptırıp ogrene bilsek
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ay benimde adetim gecikti şuan kafayı yicem eşimi nöbetçi eczaneye gönderdim test alsın diye ecel terleri döküyorum şuan 
tarafından
Aboooooo gamzeee 4. Bebe mi geliyor yoksa ☺☺☺
(7,036 puan) tarafından
Allah korusun hülyam 5 çi gebelk olcak bir tane meleğim var :⁠-⁠( 15 sene kesinlikle yasak gebelik hülyam eğer o masaya yatarsam bebeğide rahimimide masada brakip kalkmam lazım
(7,036 puan) tarafından
Amin cnm valahi ödüm kopuyir
tarafından
Aman Allah korusun  canım yaa Allah gönlüne göre versin
(7,036 puan) tarafından
Amin cnm amin
0 oy
tarafından
5 günüm geçmişti test yaptım ve anında kıpkırmızı iki çizgi çıktı 
(369 puan) tarafından
kullandım geçen ay bu ay hiç bisey kullanmadım
bilmiyorum gecikme olunca sonra adet belirtiside olmayınca umutlandım işte
tarafından
Doktora gitmiyor musun canım? Ben doktor kontrolü altında ilerliyorum şuan
(369 puan) tarafından
Ben yurtdisinda yaşıyorum canim yazın gelmiştim turkiyeye gittim doktora o verdi klomen bana evet pko var dedi ama daha öncede kendiliğinden olmuş dedi hamileliğin olur dedi biraz unut dedi ama sen gel bana anlat nasıl unutayım
eşimde test yaptı testi çok iyi çıktı çok sukur
tarafından
Ahhhh bende aynıyım bende. Kafandan at diyorlar ama nasıl atayım nasıl elimde mi . İmkansız sanki atmam
(369 puan) tarafından
imkansiz
0 oy
(793 puan) tarafından
10 gün mü ne gecikmisti ama ben öncesinde hiç test yapmadim çünkü hiç bir hamilelik belirtim yoktu ara ara da reglm gecikirdi zaten o yüzden şüphe etmedim testi tamamen öylesine yaptım hiç bir umudum şüphem yokken 
(369 puan) tarafından
şuan benimde hiç belirtisi yok
 ne gebelik ne adet
sadece karnım sis gerçekten
acaba benimde positif olurmu
(793 puan) tarafından
Olabilir neden olmasın dediğim gibi benim de hiç belirtim yoktu Allah hakkında hayırlısını versin yoksa da üzülme vardır bunda da Bi hayır de Rabbım hayırlısı ile kucağınızi doldursun inşallah
(369 puan) tarafından
Amin canım amin mübarek aydayiz dua edermisin benim için ♡
(793 puan) tarafından
Tabiki ederim kulun kula duası geçermiş Rabbım hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah size
(369 puan) tarafından
Allah razı olsun tabi hepimiz duaya muhtacız
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Bi kere 1p gün gecikmisti yapt negatif sonrasına adet oldum  :)

Bi kere de tekrar aynı şeyi yaşamamak için gene 10 gün bekledim ve erken testlerden yaptım :)

(369 puan) tarafından
peki sonuç :)
(11,166 puan) tarafından
İkisi de farklı aylardaydi 2. Testte tutturduk şükür  :D
(369 puan) tarafından
peki belirti varmiydi canim
(11,166 puan) tarafından
Yerleşme kanamasi oldu canım ama ben adet sanmıştım sonra sık idrar sonrasında koku hassasiyeti olunca test yaptım başka da belirtim olmadı zaten
0 oy
(369 puan) tarafından
kizlar başka kimse yokmu yazacak
0 oy
(369 puan) tarafından
umudunuz mu kizlar yahu
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Benim de adetim gecikmişti test yaptım. Negatif çıktı rahatladm. Sonra on gün geçti hala adet olmadım. Bi daha test yaptım kabak gibi çıktı çizgi. Kan verdim. Kan sonucunu beklemeden bir kliniğe de gittim hemen. Bebek kocaman olmuştu bile jsjsjsjsjs kalp atışını filan herşeyi duyduk o ilk muayende hemen. Şimdi 21 aylık koca oğlan oldu sjsjjs
(369 puan) tarafından
oyy maşallah ♡
peki belirti yasamismiydin
neden çıkmamış ilk yaptigin dönemler
testte çıktığında kac haftalikti
kusura bakma canım vallah böyle soru yağmuruna tuttum şuan kalbim ağzımda hem var diyorum sonra yoksa diyorum sonra siz böyle yazınca neden olmasinki belki bu mübarek ayda Rabbım yüzüme gülecek diyorum 1 heves 1 umut iste
(8,833 puan) tarafından
Hiç adet belirtisi yaşamadm. Fiziken bişi hissetmedim valla. Testte çıktığında 7+3 olmuştu.  O gün hemen doktora gittik. Kese bebek herşeyi gördük kalp atışını duyduk. Doktora demiştim testte negatif çıktı nasıl böyle büyük oluyo diye. Test bozuktur dedi. Bu kaset testlerde bazen de çift çizgi oluyormuş ama gebelik olmuyomuş
0 oy
(1,667 puan) tarafından
15 gün gecikmeden sonra bakmıştım
(369 puan) tarafından
15 gün sonramı pozitif gordun kiz masallah
(1,667 puan) tarafından
Adetim 15 gün gecikti sonra test yaptım direk iki çizgi oldu
0 oy
(5,132 puan) tarafından
İlk oğlum geç döllenme olmuştu 15.gun gecikince silik pozitif görmüştüm ve sağlık ocağında kan verip oğrenmiştim. 2.kızımda  11.gun silik pozitif görmüştüm kızım da geç döllenmeydi

Şimdi 3.ye hamileyim hamile kalmadan önceki ay 18 gun gecikme oldu 19.gun adet olmuştum. Sonraki ay gününde hamile kaldım geç döllenme olmadı bu sefer 30.haftadan gun alıyoruz ❤
(369 puan) tarafından
oyy maşallah demekki halen Bi umut var benim içinde peki geç döllenme olduğu zamanlarda belirtiler varmiydi
yani iki bebisinde biri adet gecikmesinin 15.gunu belli oldu
diğeri 11.gun adet gecikmesiylemi ogrendin
0 oy
(216 puan) tarafından

Gecikmeden 2 gün sonra test yaptım o da akşam yaptım net sonuç vermez diye pozitif çıktı 

(369 puan) tarafından
maşallah demekki senin bebis fazla meraklandirmak istememiş annesini babasını ♡
(216 puan) tarafından
Sürpriz bebiş beklenmedik anda geldi bu biraz üzdü biraz sevindirdi ikinci çünkü ilki daha küçük bu yönden üzülmüştüm
(369 puan) tarafından
maşallah Rabbım uzun sağlıklı yıllar nasip etsin cnm Rabbım acılarını göstermesin insallah
mübarek aydayiz bana ve isteyen herkese dua edermisin bende 3 senedir bekliyorum inşallah bu ay hüsran olmaz Rabbım yüzüme guler
0 oy
(8 puan) tarafından
Canım ben 3 aylık öğrendim bekarken de adet sıkıntısı yaşıyordum yumurtlagimda kist vardı hiç fark etmedim dikkate almadım 3.ayda mide bulantısı baş dönmesi vardı hastaneye gittim serum taktılar sonra kan aldılar hamilesin dediler  hiç fark etmedim yani şimdi kızım 8 aylık olacak ve şimdi de adet gecikmesi yaşıyorum
(369 puan) tarafından
maşallah kiz karnındami büyümedi:)
Bende şuan öyle umut ediyorum ki geç döllenme olmuştur bendede pko var ama adetlerim çok düzenli olmuştu son 1 senedir
(8 puan) tarafından
Hamile kaldigimda 43 kiloydum yani 3.ayimda hiç birşey yiyemiyordum ama karnımda dumduzdu doğrusu karnım 6.ayda şişmeye başladı rabbim inşallah hayırlısıyla sağlıklı bir bebk nasip etsin sana
(369 puan) tarafından
amin canim benim bende minyon tipliyimdir gobek yoktur bendede ama şuan 4 5 aylık gibi geziyorum kafayı yiycem :):):)
0 oy
(369 puan) tarafından
kizlar ben bugünde olmadım daha

sabah birazcık sancim vardı herhalde olacak dedi sonra birden sancim gitti gelen giden yok vallah 
0 oy
(981 puan) tarafından
Benim idrarda negatif çıkmıştı 12.gün kanda pozitif çıkmıştı ama kimyasal gebelik geçirdim martta sürpriz bir şekilde hamile kaldım 4 gün geçikince kan tahlilinde çıktı oda düşük çıkmıştı 39.5 ti şükür kızım şuan 16 aylık oldu 
(369 puan) tarafından
maşallah  ♡
vallah benim yarın 8.gun olacak gecikmem
bugün yine yaptım çıkmadı anlamadım ama saçımda öyle aşırı yokki diyeyim regl olcam
sadece sabah çok hafif vardı oda sonradan gitti
bekleyeyim bakalım nasıl olacak varsa bugün değil yarın yarın değil diğer gün mutlaka cikacak
(981 puan) tarafından
Canım 2021 şubatta kimyasal gebelik geçirdim martta sürpriz bir şekilde hamile kaldım düzelteyim de
(369 puan) tarafından
Bende geçen ay geçirdim canim vallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
6 cevap 95 göst.
4 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif1986 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 148 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
30 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Balkaymakannesi (18 puan) tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...