0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızlar öyle oturuyoruz eşim oynuyor bende yanında oturuyorum dedim ki çok susadım birşeyler yiyodum eee dedi dedim şakadan getirir misin getiririm ama ayakta olsam şuan getirmem karıya birde şu mu getircem dedi ben zaten şakasına demiştim çok alındım yani başka şeylere gelince çok iyi böyle şeyler olunca kendimi kullanilmis gibi hissediyorum ya ben özgüvenli biriydim sonra ne olduysa tam tersi oldu sinir oluyorum alındım baya 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben alinirdim yaş olarak yakınız hiçte getiremem dese alinmam  ama karıya birde su mu getircem pek hoş değil kimden bahsediyorsun senin karınya isteyen herşeyi getirmiş etmiste suyu getiremezmis vay be derdim takildigim bu olurdu
(218 puan) tarafından
İşte bende onu diyene kadar takmamistim onu diyince resmen içimden birseyler oldu yani o kadar alındım ki
(48,704 puan) tarafından
kariya bir su getirmeye erinirler yedi kat yabanci bisey istesin kosa kosa giderler
(218 puan) tarafından
Hiç sorma bende öyle dedim eğer bir gün biri bir yerde senden su isterse getirirsen ozaman görürüm dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yasınız kac kuzum sızın
(218 puan) tarafından
27 canım
tarafından
Yanı benle de yasıtmıssın nerdeyse kız buna alınılır mı ınan kucuk sandım senı, bırak getırmezse getırmesın o senden bırseh ıstedıgınde koca tarafına getırılmez der gulersın
(218 puan) tarafından
Öyle dedim zaten canım kocaya mi getircem bende dedim ama gerçekten sinirlerimi oynatıyor
0 oy
(48,704 puan) tarafından
ya erkekler bir zaman sonra rahata.bagliyo benimkide sahurda diyo imsaga.yakin su ve ilacimi getirirsin sanki hizmetcisi katyaya soyluyo☺️ al suyunu git dedim en sonunda ☺️
(218 puan) tarafından
Aynen canım ben birde hiç iş yapmayan biriydim hep annem yapardı yani ama hiçbir zaman yapmam demedim hep öğrenmeye çalıştım felan genelde zaten yaptığım yemeklerinde begenmiyor anneminki gibi yapamıyon diyo e herkesin el lezzeti farklı
(48,704 puan) tarafından
bende evlenince yemek yapmaya başladım canim esimde soyle yapsan daha iyi olur boyle yaparsan ben daha çok seviyorum diye diye alistirdi simdi alistim ilkten bende zorlanmistim da yemek yapmayi bilen bile bir bocaliyodur çünkü her evin duzeni farkli oluyp
(218 puan) tarafından
Aynen canım bende yemek yapmayı biliyordum ama hiç yapmazdım annem yaptırmazdi üniversite dersler felan derken çok durmazdim evde sonra evlenince e her gün yemek bulmak felan zorluyor insanı sonra alıştım şimdi ama tabi bazen tuz unutuyorum felan onada kızıyor
(48,704 puan) tarafından
aman bosver bunlar olsun sorunlar
(218 puan) tarafından
Öyle canım tabi
0 oy
(5,879 puan) tarafından
Kendince erkeklik yapmış kız takma shshsh :D sana sıra gelince sende bu cümleyi kullan :) 
(218 puan) tarafından
Ozaman da hemen tartışma çıkarır oyun oynasın anca bende dedim zaten kocaya mi getircem diye tanı ne kadar ciddiye aldıysa
(5,879 puan) tarafından
Çıkarsın sende boşuna büyütüyorsun sen diyince ben büyüttüm mü iyiki bi şaka yaptım vs dersin
(218 puan) tarafından
Canım şuan çay yaptiriyor bana işte bende böyle bir enayiyim yani

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 236 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Syma (658 puan) tarafından soruldu