0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (655 puan) tarafından
Ablam ve kardeşimle görüntülü konuşuyorduk. Ablam kardeşime alışverişe gidersen kızıma da bayramlık bakar mısın dedi. Ben de bu hafta gideceğim ben kızım için seninkine de bakayım dedim. Bana alınma ama sevklerimiz hiç uyuşmuyor sana güvenemiyorum güzel giydirmiyorsun kızını falan dedi. Normalde çok özendiğim için zoruma gitti. Haksız mıyım size bu lafı alınmakta

11 Cevaplar

+2 oy
(655 puan) tarafından
Yani kabalık etmiş bence diyebilir de olabilir gördüklerinin fotoğrafını at bana diye almasa bile.
(1,428 puan) tarafından
Cok doğru bi yorum . Evet oyle dememelidinama sadece fotoğraflarını atarsın beğenirsem alırsın deseydi daha iyi olurdu
-Reklam-
+1 oy
(15,168 puan) tarafından
Haklısın. Ama.kardesim.bana bunu dese ay gö.t.m derim. Tüü terbiyesiz derim güler gecerim. Başkası dese bozulurum çok . Kardeşlere küslük olmaz 
0 oy
(1,598 puan) tarafından

Alınacak bir şey yok zevkler ve renkler tartışılmaz ve arkandan söylemeyip direk söylediği için anlani teprik ettim benimde ablamla zevklerimiz uymaz biriyle deriz birbirimize 

0 oy
(1,005 puan) tarafından
İnsanların zevkleri ayrı olabilir mesela bizde ben renkleri severim o leopar vs ondan çokta takma
0 oy
(843 puan) tarafından
benim iki tane ablam var büyük ablamla zevklerimiz hiç uyuşmuyor ona da söylüyoruz oda bize diyor normal bence ama kızını güzel giydirmiyorsun demeseydi keşke 
0 oy
(61 puan) tarafından
Yani güzel giydirmiyorsun nedir ya üslubu yanlış bence ama takma ya kardeşler arasında olur öyle başkasi olsa neyse benim kardeşim mağazadan foto atar ona göre bende onaylarim bazen de kendi alır sevmesem de bı şey demem 
0 oy
(3,850 puan) tarafından
Gamsız ben bilw buna kavga cıkarırdım :D
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Bende ablamın birine zevksiz derdim şu an alınır mı diye düşündüm :) otuzlu yaşlarına rağmen içi geçmiş gibi giyiniyor 
0 oy
(1,613 puan) tarafından
Alınır kirilirdim zevkimiz uymuyor fotoğraf at bana beyenirsem al derim dese sorun yok ama kızını hiç güzel giydirmiyorsun ne demek yani  çok sinir bozucu herkes evladın sözenir sonuçta 
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Zevkleriniz uykuyor olabilir. Kardes oldugunuz için dahatca söylemiş. Bi daha teklif etmezsin olur biter. Sende kizini istedigin gibi giydir
0 oy
(7,574 puan) tarafından
Ablamda olsa çok biliyosan sen git al der çıkarım almamda bakmamda ne o öyle ayakcisi gibi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 211 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Syma (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde pikachu00 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 221 göst.