0 oy
242 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (570 puan) tarafından
Kizlar başına gelen varmı böyle birşey bir gün önce birliktelik olup sonraki ay hamile kalan varmı birde bende Martin 17 sinden 22 sine kadar sadece 4 gün kanama gördüm ve 5 günde erken oldum normalde 7 gün sürer suandada iki gündür mide bulantım var olma olasılığı varmı 

13 Cevaplar

0 oy
(1,003 puan) tarafından
Zor bir ihtimal. Yumurtlama dönemini geçmiş oluyorsun. Adetten bir gün önce düşük bir ihtimal 
(1,043 puan) tarafından
Ben kaldım ama ben yeni doğum yapmıştım 1 kere adet oldum o gündür diye korunmasız iliski oldu hamile kalmam diye ilac almadım doktorlara tire emzirme ve yeni doğumdan dolayı adet düzensiz ve yumurtlama günü tam belli.olmazmis
(570 puan) tarafından
Sonraki ay hamile kaldım ben :D zaten diyorlar ya erken ve az olduğun zaman bebek arıyor diye rahim benimkide öyle oldu galiba
-Reklam-
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Yumurtlarsan olur tabi neden olmasın 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Çok düşük bir ihtimal canım zaten adetine bir gün varmış olamaz zannetmiyorum 
0 oy
(269 puan) tarafından
Adetin düzensizse ne zaman yumurtladığını bilemezsin o yüzden hamile kalabilirsin
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Zor bir ihtimal ama bi arkadaşım öyle gebe kalmış doktor binde bir olur demiş 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence hamile değilsin 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ben kaldım ama emziriyordum
0 oy
(2,693 puan) tarafından

Yumurtlama olduktan 15 gün sora hemen hemen rahim dokusu dökülür 

Yani sen adet olmuşsun döngüyü tamamlamışsin ama adetin gecikmiş olsa yumurtlama gecikmiş olur ve ihtimal olurdu yani degilsindir büyük ihtimal.

Adetten birgün önce yumurtlayip sora adet olunmaz 2 hafta gecikir adet.
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Gebe kalmadan önce doktora gitmiştim doktor her zaman gebelik ihtimali olabilir içeride ne oluyor biz bilemeyiz gebeliğin çok düşük olasılık veya çok yüksek olasılık oldupu günler vardır ama asla diyemeyiz hiçbir zaman o nedenle istemiyorsanız korunmasız her ilişki tarihi önemsiz risklidir demişti.
0 oy
(148 puan) tarafından
Kalmış biri olarak soyluyorum evet oluyor adet gunlerim cok duzenlu cocuk istiyorduk dr kontrolunde ilerliyorduk zaten adet olcagimi dusunurken hamile kalmisim :)
0 oy
(25 puan) tarafından
Bu şekilde hamile kaldınız mı? Aynı durumdayim çok merak ettim
(570 puan) tarafından
Ya ben Mayıs ayında haamile kaldım 10 nisandi son tarihim iki ay üst üste erken ve 4 5 gün oldum sonra zaten Mayıs'ta gebeligimi ogrendim
0 oy
(787 puan) tarafından
Valla geçen ay adete 1 gün kala yumurtlama yaşadım adet günü çatlama iliskiye girmeme rağmen tutmadı adet oldum. Nadirde olsa tutanlar vardır illaki
(570 puan) tarafından
Sonraki ay hamile olduğumu öğrendim cnm
(787 puan) tarafından
Aa önceki postunmus canım ben yeni yazdın  sandım ne güzel Allah bağışlasın yavrunu inşallah darısı bana isteyenlere olsun inşallah ❤
(570 puan) tarafından
Amin cnm benim ama bende şöyle oldu iki ay üst üste adetlerimi erken oldum 5 6 gün ve az gördüm 4 gün felan sonra kibay hamile kaldım birde 4 5 ay öncesinde d vitamini ampul almıştım eczaneden birde yakı aldım kullandım yakiyı yumurtalik ve Rahmin üstüne gelecek şekilde yapistirmistim :)
0 oy
(7,757 puan) tarafından
Yengemin dediğine göre öyle hamile kalıyormuş 
(570 puan) tarafından
Bende sonraki ay gebe olduğumu öğrendim cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 191 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
0 oy