0 oy
224 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (65 puan) tarafından
Merhaba hanımlar fikir almak iyi oluyor bi bakar mısınız menüm nasıl 4 kişilik aile misafir.3 de biz varız. Mercimek çorbası, fırında köfte patates,pirinç pilavı,kabak mücver, ıspanak yogurtlaması, salata, tatlı olarak da revani. Başka eklemem ya da çıkarmam gereken bir şey var mı acaba? İçecek koymayacağım.

11 Cevaplar

0 oy
(2,688 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence yeter ya meze var salata var ara sıcak var herşey var daha ne olsun :) 
-Reklam-
0 oy
(3,508 puan) tarafından
Sarma dolma da iyi gider sanki ortaya
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Bence gayet güzel ve yeterli menu
0 oy
(418 puan) tarafından

Menü gayet güzel ama ıspanak yogurtlaması yerine havuç tarator yap bence canım :)

0 oy
(7,019 puan) tarafından
Missss gibi menü herşey var iftardan sonra tatlıyı çayla verirsin üstüne meyve getirirsin daha otururlardı lokum çikolatayla kahve yaarsin o zamana da giderler zaten geç olur 
0 oy
tarafından
Bence çok yeterli. Sonra hep artıyor. Ben sevmiyorum artan yemeği sonradan yemeyi.

Yeter bence bu kdr cesit
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Herşey mükemmel bence ya
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Gayet de güzel menü :) 
0 oy
tarafından
Gayet güzel daha ne olsun 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
mücver ve ıspanak gereksiz geldi icecek niye yok millet oruc tutuyor kuruyo dili.damagi
(65 puan) tarafından
Su var :) çevremde gittiğim hiçbir sofrada içecek görmedim pide falan olursa ayran oluyor baska birşey de görmedim. asitli içecek de nasıl olur bilmem ki komposto falan mı yapsam? Ispanak mevsime uygun, yogurtlayıp üzerine nohutlu sos yaparım diye düşündüm.  Yerine ne olabilir peki
(48,671 puan) tarafından
ispanagi dediğin gibi denemedim hic yap meze tarzi olur icecek evet komposto iyi gider canim
0 oy
(169 puan) tarafından
Menün güzel bence. Ispanak yoğurtlaması da güzel. Millet bıktı havuç taratordan. Mücver de iyi fikir olmuş. İçecek kuru üzüm hoşafı filan yapabilirsin aslında 
(65 puan) tarafından
Teşekkür ederim burada herkes havuc tarator yazıyor ben pek sevmem belki misafirler seviyordur bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
0 oy
4 cevap 125 göst.
13 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
12 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Canveannesi (1,029 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 206 göst.
12 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,537 cevap

34,854 kullanıcı

...