0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (2,369 puan) tarafından

Kızlar nasıl kullanışlı mi sizden ricam bana resim atarmisiniz bide yaptığı kahve resmi varsa şimdiden teşekkür ederim 

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üç kişilik yapıyor dördüncüyü yanında olmasan tasirabiliyor. Köpüklü yapıyor ama
(2,369 puan) tarafından
Tamma canım teşekkür ederim senin varmı resim atma sansin varmı yaptığı kahve ile makinanın
tarafından
İş yerinde var cnm orda yapıyorum onla. Kenarı bakır renkli olan pembemsi bakır gibi. Rengi gayet guzel
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben çok memnunum 1 kahveyi bile bol köpüklü yapıyor görümcem annesine aldı korkmaz mı karaca mı ne 2 tanesini bile köpüksüz yapıyor mürdüm rengi var bende 
(2,369 puan) tarafından
Güle güle kullan canım hemen hemen her yorum iyi sen kaça almıştın
(6,441 puan) tarafından
Bana iş arkadaşım hediye almıştı ama tabi.şimdiye göre çok uygundur 2019d aldı yani
(2,369 puan) tarafından
Öyle canım şuan 650 TL hatta daha fazla
0 oy
(3 puan) tarafından

image

bende bunu yeni aldm buda denemek icin yaptqm kahwe
(2,369 puan) tarafından
Ya kaça aldın canım çok teşekkür ederim
(3 puan) tarafından
690 a aldm daa on qun falan anca oldu iki kisilikte yaptm kahwe oda cok qusel oldu hic kopuk toplamadan direkt fincanlara doktum
(2,369 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
Benim alacağım fiyatı 650

Aynısı ama siyah tüm oda
(3 puan) tarafından
A101ede qelmsti en sinda soka qeldi 630a sanrm
(2,369 puan) tarafından
He canım onlardan giri işte
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Aynısını kullanıyorum tasirmiyor 4 fincanı eğer taşıyorsa bi problem vardır çok da memnunum 2 sene oldu alalı 
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,447 puan) tarafından

Arçelik telve kullandım 7 yıl bozulmadı ama değiştirelim dedik Grundig marka aldık yeni 3+3 6 fincan kahveyi aynı anda yapıyor ve fincan boyu seçebiliyorsun otomatik su hazneli Grundig ve Arçelik aynı fabrika zaten 

image

(7,447 puan) tarafından
3800 şu an ama çok güzel çok memnunum pahalı ama bunuda telve gibi uzun yıllar kullanabilceğimi biliyorum onunda ikilisi vardı 2+2 yapıyordu bu daha işlevsel daha çok seçenek var ve yeni teknoloji
(2,369 puan) tarafından
Güle güle kullanın canım
(7,447 puan) tarafından
Sağol canım uzun ömürlü bir kere alayım diye düşünürsen şiddetle tavsiye ederim canım
(2,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(7,447 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından
***** karaca dısında hepsı guzel, benım ılk kahve makınem okkaydı cok da guzeldı karacaya heves ettım aldım okkayı kayınvalıdeme verdım hala severek kullanır, suan da arcelık telve aldım mis gibi yani 
(2,369 puan) tarafından
Oh güle güle kullan canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 55 göst.
8 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde El1997 (1,908 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
0 oy
4 cevap 81 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 2,014 göst.
24 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,365 puan) tarafından soruldu

379,762 soru

11,368,476 cevap

34,850 kullanıcı

...