0 oy
248 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
Farkında mısınız en kotu yumurta bile olmuş 75 siz ay sonunu getirebiliyor musunuz insanlar evine misafir davet edemeyecek yakında 

10 Cevaplar

+1 oy
(826 puan) tarafından
Daha iyi günlerimiz demekten korkuyorum ama maalesef öyle gün günü aratıyor 
(455 puan) tarafından
Gerçekten öyle herseyin fiyatı öyle artıyor ki uçuyor resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Az önce eşimi pazara gönderdim. Eğer 500 liraya kapatıp gelirse çok sevincem. Ne hallere düştük.
0 oy
(590 puan) tarafından
Tek maaslilar nasıl geçiniyor.allah yardım etsin
0 oy
(4,178 puan) tarafından

Aynen oyle. Ramazanda. Esim bisküvi tatlisi yer sahura dogru. Genelde hemen hemen hergun ilur evde eskiden fakir pastasi derdim fakir ruhlu diye esimle dalga gecerdim :) bu tamazan sutu pudingi petiböru ustune  hindistancevizi fistigi falan resmen zengin pastasi oluo fakirligi kalmadi. Bisküvi tatlisinin:)

0 oy
tarafından
Allah sonumuzu hayretsin biz memur maaşıyla ucu ucuna geçiniyoruz iki çocukla asgari ücretli + kirada olanlara Rabbim gani gani yardım etsin markete gitsen kafadan 100 TL gidiyo ki 100tl poşeti doldurmuyor bile vallahi vay halimize 
0 oy
tarafından
Yetmiyo ama yetirmeye çalışıyoruz ev kira borçlar var yiyecekler desen öyle Herşey pahali
0 oy
(726 puan) tarafından
Eve misafir cagirmayi birakin kahvalri öğünunu yapmaya bile korkar olduk.Tek öğün yiyeceğiz yakinda
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Az önce izledim karpuzun sadece bir dilimi 51 lira 
tarafından
Karpuzun kilosu 25 TL oda yenı çıktığı için öyle biraz zaman geçsin uygun olur fiyatı
tarafından
Evet evet bugün n
Manavda adamın biri yarım karpuz tarttırdı 105₺ dediler resmen ^⁠_⁠^.
Kavun karpuz erik bunlar şimdi alınmamalı
(1,939 puan) tarafından
İran dan geliyormuş daha yerli karpuz çıkana kadar yemeyiz napalim
tarafından
Ben ıkı saat önce bimde gördüm karpuzu 25 yazıyordu kilosu olsun tam yaz gelince oda ucuzlar bu kadar pahalı olmaz
0 oy
(11,276 puan) tarafından
Extra masraf sut ve ürünleri vs. Masrafimiz olmadığı halde zor yetiriyoruz 
0 oy
tarafından
Tek maaş ve 5 kredi ödüyoruz zaten hep icerideyiz biraz biraz hesaplı gitsek toparlarmiyiz dedim ki baya tutumluyumdur bu arada bı hesapladim sadece aylık yumurta yoğurt ekmek masrafı bin TL daha başka bir tane birşey yok içinde dedim ne yaparsak yapalım imkanı yok en iyisini yaşama sevincimi öldürmeyeyim daha fazla gittiği yere kadar 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 36 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 256 göst.
0 oy
15 cevap 153 göst.
0 oy
22 cevap 1,035 göst.
19 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,249 puan) tarafından soruldu

380,078 soru

11,377,807 cevap

34,864 kullanıcı

...