+1 oy
512 göst.
Diğer kategorisinde (1,747 puan) tarafından

Mesela her bayılan kadın muhakkak hamile oluyor ve öylelikle öğreniyorlar ya :sideways:

4.bebepim hiçbirinde bayılmadım nedense.. başka güldüğünüz varmı

29 Cevaplar

+2 oy
(14,025 puan) tarafından
Muhteşem yüzyıl izliyorum şu aralar her hamile kalan bayılıyor sonra doğumları hemencecik oluyor falan :D 
-Reklam-
+2 oy
(1,747 puan) tarafından

Bide doğum yapacak kadın hiçbir şey yokken bi anda çığlık atıyor sonra bebek geliyor die bağırıyor .. koştur koştur hastane ye gidip dopum yapıyor:D diorum böyle gelse bütün bebekler herkes yolda doğurur

(140 puan) tarafından
Kesinlikle yalan 16 saat sancı çekmiş biri olarak söylüyorum :)
(5,270 puan) tarafından
Tamda bunu yazmaya gelmiştim:) bende 28 saat sancı çektim :()
(1,747 puan) tarafından
En azından belirti veriyor öncesi
+1 oy
(1,747 puan) tarafından

Gönül Dağı izleyenler bilir belki gecen bölümü Asuman düştü bayıldı aaaa hamile çıktı.. arkasından Cemile bayıldı oda hamile çıktı :silly:

0 oy
(591 puan) tarafından
Ay ay midem kalktı sonuc aaa hamile :D
(591 puan) tarafından
Dizidekiler yok degildir diyorlar bende burdan ney değildir kaç senedir hala ogrenemedinizmi hamile işte diyorum:) sonra aa hamileymiş hiç beklemiyorduk nasıl beklemiyodunuz ablacım ben anladım sizn dibinizde ayy lohusalıkta iyice kafam gitti ama gülüyorum ne biliyim :dd
(4,153 puan) tarafından
—-Bu ne yaaa bozuk mu tarihimi gecmis nekadar kotu tadi:))
Xxx. yoo ben baktim tadina gayet guzel. Sonuc hamile
0 oy
(2,399 puan) tarafından
Sadece karnı şişiyo 4 bölümde bebek doğuyo falan :D
0 oy
(759 puan) tarafından
Yumurta kokuyor hamilemiyim acaba sjsjdkdkd
0 oy
(12,581 puan) tarafından

Adı ustunde film işte :)

Bende hiç belirtım yoktu zaten 9 haftalıkken oğrendım jsfhjmm

(933 puan) tarafından
Ahahajav ne gerek vardı doğunca öğrenirdin Defne kuşu☺
(140 puan) tarafından
Ay benim kontrole gittim hastanede kadın 6 ayşıkken öğrenmiş gebe olduğunu bebek hareket etmiş içinde ;) demiş bişeyler oynuyo içimde meğerse hamileymiş
(933 puan) tarafından
Tlc nin hamile olduğumu bilmiyordum bölümleri canlandı gözümde
(3,664 puan) tarafından
Vallahi bende öyle olmak isterdim ne güzel hiç haberin yok sürpriz oluyor ne bulantı ne kusma ne uyku sorunu tansiyon hiç biri yok :)))
tarafından
Ben de 8 haftalıkken öğrendim hamile olduğumu 11. Hafta da ilk kontrole gitmiştim :):)
0 oy
(3,232 puan) tarafından
Asıl komik olan benim başıma geldi. Hamileyken yolda bayıldım kaldım. Bi kaç gün sonra doktor kontrolüm vardı kadına dedim böyle böyle yolda düşüp bayıldım sebebi nedendir hani tansiyon mu şeker mi vs diye. Kadın ne dese beğenirsin sen filmler de falan hiç izlemedin mi mide bulantısı bayılma olunca hamile oluyorlar diye. Yani bende ki de soru dizilere baksam anlarmışım niye bayıldığım☺☺☺☺
(1,747 puan) tarafından
Aa bi senin başına gelmiş demekki bak :))
(3,232 puan) tarafından
Ama hamile olduğumu biliyordum ben zaten
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bana doğum anları komik geliyor :D birden sancı gelip 5 dkda doğuruyorlar 
0 oy
(3,239 puan) tarafından

Kafaya takınca tüm belirtileri yaşıyorum:):D piskolojik bende

0 oy
(2,387 puan) tarafından
Hangi diziydi kadın hamile kocası bi ağacın altında doğum yapmasına yardım ediyordu Hande erçelle Kerem Bursin mi oynuyordu neydi yanlış hatırlamıyorsam 
0 oy
tarafından

Bazen komik geliyor bi bakmışsın hamile bi bakmışsın doğurmuş :D Ama bazen eşimde yanımdayken öyle sahneler oldumu şu dizide sahtede olsa hemen hamile oluyorlar bi biz başaramadık diyorum :ermm::(:D

(1,824 puan) tarafından
Yaa deme öyle rabbim nasip etsin inşallah hayırlısıyla
tarafından
Amin canım sağolasın
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Ben de öğrendikten sonra bayılmıştım  banyo da ☺☺☺
0 oy
(15,153 puan) tarafından
Basım çok döndü. Ama.bayilmadim hiç ☺️
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hahay bende öğrendikten sonr bayılmıştim ilk kızımda canımı yaktılar ayrı panikte de olabilir valla dizilerin zatn artık sonrasını tahmin ediyoruz buyuzden ben artık normal dizi izlemiyorum hep platformlardan çok saçma geliyor hepsi
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Ben kızıma hamileyken bir dizi vardı kadında hamileydi benimki 1 yaşına girdi onunki koca delikanli oldu bile :)) 
(2,562 puan) tarafından
Ne kadar yavasmissin sjsjsjjsjj:):))))))
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Ben bayıldım kız deme öyle:D
0 oy
(5,602 puan) tarafından
Bende sancı çekmedim kocam ordan oraya koşturup çantamı aramadı benim yerime sancı çekip nefes kontrolü yapmadı :-) beni sedyede götürüp bütün doktorların başka işi yokmuş gibi önüme koşmadılar :-(:-(:-(:-(
0 oy
tarafından

Bulantı da da öyle diyorlar hatta öyle bir geçer zaman ki de bu klişeyi güzel yenmiştiler:) inci hoca yeni evliydi sürekli kusuyodu herkes aaa kesin hamile yeni evle falan diye öyle demiştiler ama kanser çıkmıştı diziyi biliyorsundur inşallah anlattım :D

0 oy
(192 puan) tarafından
Biri yemeğe oturur hemen off kötü koktu hemen iç ses yoksa hamile iyim masadan kalkar hop baygınlık hep fix şeyler bende hamileyim ne bulantı ne bayılma sadece iştah kapandı ve sigaradan biranda doğdum okadar bayılmayı ca inanasım gelmiyor 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 537 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde seren55 (1,345 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,216 göst.
5 Ocak 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Minikkiraz (798 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.