+1 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (1,820 puan) tarafından

Mesela her bayılan kadın muhakkak hamile oluyor ve öylelikle öğreniyorlar ya :sideways:

4.bebepim hiçbirinde bayılmadım nedense.. başka güldüğünüz varmı

29 Cevaplar

0 oy
(7,778 puan) tarafından

Ben bayılma eşiğine gelmiştim. Öyle başım dönüyordu. Eşim kucaklayıp hastaneye götürdü. Böylelikle öğrendim. Bence benim öğrenme şeklim tam bir dizi gibiydi :D

(1,820 puan) tarafından
Evet öyle olmuş sizinki :))
(7,778 puan) tarafından
Komedi tarzı bir filmdi. Doktor yanıma şu şekilde geldi çünkü. Baklavamızı getirmeden sizi çıkarmayııııız diye bağırdı. Gece gece ne oluyorsa adama :)
-Reklam-
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Avaz avaz araliksiz bağıran dogumdaki o kadın sksjsksksks halbuki cocuk nefes payı bırakıyor doğum anında bile. Üstelik bağırmak en büyük yanlış :)
(1,820 puan) tarafından
Aynn oda var yer gök inliyor maşallah onlar doğurur Ken ..bende 3 normal doğum yaptım sadece inledim ondada 5 dk arayla yani dediğin gibi
0 oy
tarafından

Hamile olmadan önce hep dizilerde ki gibi olucak sanıyordum. Ne zaman midem bulansa başım dönse hamilemiyim diye düşünüyordum:):) hamile kalınca anladım öyle birşey olmadığını. 

0 oy
(11,377 puan) tarafından

Midesi bulanim bi dk. Ben geciktim diyorlar ya ahah o zamana kadar geciktikleri aklına gelmiyor :D

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen bayılmamıs olabılırsin
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hep öyle ya çok komik :D
0 oy
(3,490 puan) tarafından
6 aylık hamileyken bayilmistim ben peş peşe 3 kere ama hamileliğin ilk haftalarda sadece tansiyon düşmesinden  dolayı baş dönmem oluyodu Bi yerlerden tutunup öyle geziyodum
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Mide bulantısı yaşıyorlar kusarken de çoğu zaman öğürmek yerine öksürüyorlar. Ha bu arada Doğa cinsiyetini öğrendiginde bebeğin aslında ikiz olduğunu öğrendi. Üstelik üç ayrı kadın doğum doktoruna gitmişti ve iki anne de şöyle iyi doktor böyle iyi doktor diye övüp duruyordu 
0 oy
(1,780 puan) tarafından

Bende öyle öğreniliyor sandım hamileliğin 

• :woot:Meğersem yalaaan yalannnn yaaaalaaaannnn 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 581 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde seren55 (1,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,216 göst.
5 Ocak 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Minikkiraz (798 puan) tarafından soruldu
0 oy