0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (925 puan) tarafından
Eşim tarafı cagrcam bikerede cikartcam aradan mecbur et alcaz yani biberli arpacık soğanlı hafif sulu düşünüyorum saçta .  Eşim diyor 2kilo ben diyorum 3 kafayimi yedin diyo ya yetmezse rezil oluruz sizce sadece et mi verilcek sanki diyo bide 

15 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından
Sadece et olmayacaksa 2 kg yeterli geldi bana sonuçta yanında pilavı çorbası salatası olmayacak mı?

Ya da ikinizin arası olsun 2.5 kg :d
-Reklam-
0 oy
(914 puan) tarafından
Bence yetmez 3kilo et yâ 15kisi diyorsun 
0 oy
(15,311 puan) tarafından
İçine başka malzemeler de gireceği için 2 kilo yeter bence 
0 oy
(929 puan) tarafından
3 kilo bence et zaten pişince küçülen bişey
(925 puan) tarafından
Dimi ya 15kisi kendimizi de sayıyorum hadi ben kendimi saymayim:D 7si zaten adam ve et yiyen cinslerden :(
(929 puan) tarafından
Kesinlikle canım riske atma
0 oy
tarafından
Bence 3 kilo ancak yeter 
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Ortasını bulun iki bucuk kilo olsun sjsjsjjsj 
0 oy
(796 puan) tarafından
C 2 kg et al 1 tnede tavuk ikisinide yap kim ne yerse 
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Pilav yapcan mi corbayla 
(925 puan) tarafından
Evet pilav corba etin yanına birde patates fırına kremayla soslayip üstüne kaşar
(7,210 puan) tarafından
3 kilo çok bacım kalır biseye benzemez sonra bi de kaşarlı diyosun zaten insan oruçluyken çorbayı içince tikaniyo pilavla yemekten de porsiyonlar bolersen az az yetirirsin doyarlar bu devirde et kaç para
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Biz mi çok et oburuz bilmiyorum ama bence 3 kg falan çok rahat yenir.. ben 4kg falan alırdım.  Ya da köfteye dönerdim 2,5 kg kıymadan patatesli köfte falan yeterli olabilir..
0 oy
(664 puan) tarafından
2 bana da az geldi 
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Et pişince azaliyor 3 ancak

0 oy
tarafından
2 kilo az olur 3 ideal ama 
0 oy
tarafından
Şimdi eşinin ailesinin kapasitesine de bağlı. Bizimkiler yamyam kabilesinden olduğu için 5 kişi 2 kilo et yerler. Başka birşey de yemezler. Ne çorba içerler ne pilav yerler. Ekmek bile yemezler. Nasıl bağırsak var adamlarda anlamıyorum. 
(809 puan) tarafından
Ayy sen nereden çıktın bacım ya  moralim sıfır du ilaç gibi geldin:)))))) para biriktirme hee anca doyar artık iskembeleri:))))
tarafından
Ahh canım benim valla güldürebildiysem ne mutlu bana. :)) Böyleyim artık eğleniyorum ben de böyle. Yoksa kafayı yedirtcekler bana :D bi dahakini küçük ****** kestircem ben daha ucuza gelir diye düşünüyorum :D bu arada normal insanlarda bile 15 kişiye bence de 3 kilo lazım olur diye düşünüyorum. Küçülüyor zaten pişince bi de. 3 kilo atıyon saça 2 kilo çıkartıyon
(809 puan) tarafından
Valla güldüm kiz allah senden razı olsun bende kafayı yedim emin ol yanie kimseyle konusamiyirm bı buraya giriyorum bazen kafam dağılsın diye
tarafından
Sende de razı olsun kuzum benim :)) kız kardeşime derim hep evlilik normalde asla aynı ortamda bulunmayacağın insanlarla akraba olmaktır.
(809 puan) tarafından
O kadar doğru bir sozki anlatamam sana normal hayatta bu tür insanlarla aynı yoldan bile geçmem ama gel görmüş kader insana herşeyi gorteriyoemus:(
0 oy
(1,019 puan) tarafından
2 az olur 3 kilo alın bence 
0 oy
(1,119 puan) tarafından
İki yetmez bencede

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 454 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Hamzammm (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 738 göst.
29 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde ...... (657 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 247 göst.
28 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu

381,377 soru

11,417,783 cevap

34,971 kullanıcı

...