0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (85 puan) tarafından
Kızlar açıköğretim de okuyup meslek sahibi olan varmı merak ediyorum da çünkü ben 23 yaşımdayım ve acikogretimle okuyup bir yerlere gelmek istiyorum daha yaşım ilerlemedikce 

6 Cevaplar

0 oy
(131 puan) tarafından
Bende okuyorum açıköğretim 24 yaşındayım aynı zamanda kpps çalışıyorum sağlıkçıyım inşallah ikisinden birinden bir nasip açılır 
-Reklam-
0 oy
(1,513 puan) tarafından
Benim arkadaşım liseyi ve iki yillik cocuj gelisimini açıkdan okudu sonra 2 yili 4 e tamamladı örgün okudu yani 2 yillik okul öncesi vede benden once atandi. Bur anda okul oncesi ogretmenligi patladi yani.  ben 4 yıllık edebiyat mezunuyum atanamadım hala
(2,166 puan) tarafından
Nerden mezunsunuz?
(1,513 puan) tarafından
Bingol üniversitesi
0 oy
(4,604 puan) tarafından
Teyzemin gelini. İlkokulu bitirdi liseyi bitirdi. Cck gelisimi okudu. Simdi acibadem okullarinda anasinifi ogretmenligi yapio .
(1,784 puan) tarafından
Açıktan en mantıklı bölüm o ozmn dimi
(1,784 puan) tarafından
Ben açıktan ilahiyatmı okısam diyordum ama buda mantıklı
(4,604 puan) tarafından
Ben normal orgun ogretim 4 yil felsefe bolumu bitirdim acik ogretimden 4 yil Turk dili ve edebiyati bitirdim . Ama gel gelelim formasyon olmayinca ikisi de bir halta yaramiyor.okumaya niyetlendiysen ya saglik ya da. Cocuk gelisimi ananokulu ogretmenligi tarzinda birsey okumak daha mantikli. Arkadasim biyoloji oludu bitirdi sakaryada beraber okuduk . Bakti o da birsey olmuyo oltekrar sinava girdi. 4 yil tekrar okudu. Suan ebe atanndi calisiyor
(4,604 puan) tarafından
Ya saglik ya anaokulu ogretmenligi ikisinde de. Hop diye atanilir
(1,784 puan) tarafından
Teşekkürler :))
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Uzaktan bir akrabamız ana sınıfı öğretmeni oldu ister örgün işten açık ogretim önemli olan kpss kazanmak 
0 oy
(1,784 puan) tarafından
Bende istiyorum yaaa öyle yapmayı 
0 oy
(6,695 puan) tarafından
Canım iki yıllık herhangi bir bölüm oku bi muhasebe kursuna git sertifika al boşta kalmazdim hemen iş bulursun. 
(85 puan) tarafından
Ben en çok ana sınıf öğretmeni istiyorum ama bakalım

İlgili bir soru bulunamadı

385,252 soru

11,520,852 cevap

35,184 kullanıcı

...