0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Merhaba birbirinden güzel hemcinslerimBen 6 aylık hamileyim ve ilk annelik duygum bir kızım olacak nasipse Allah isteyen dileyen herkese bu güzel duyguları nasip etsin.Günler yaklaştıkca çok degişik duygular yaşıyorum çok mutluyum çok heycanlıyım ama şu son günler hep bi düşünce sardı iyi bir anne olabilecekmiyim bebegime bakabilecek miyim nasıl bir hayatık olucak bebegimle yani belki saçma geliyor ama inanın çok düşunuyorum hadi ona yetemessem iyi bir anne olamassam veya bebegimiz olunca eşim beni eskisi kadar önemsemicek sevmicek duugusu sardı içimi benim gibi böyle düşündunuz mü ? Çok korkuyorum :( 

9 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Çok normal bu korkuların ama inan bebeğinle beraber öğreniyorsun sende herşeyi sana aç kitap oku demem çünkü her bebek farklı gecicek bu duyguların , eşine gelince sevgi sahada çoğaldı bir kere beraber zaman geçiriyoruz daha kıymetli oluyor ve eğer iyi bir planlama yaparsanız size oldukça zaman kalıyor bunu hem tecrübeli bir anne hemde yeni anne olmuş bir anne olarak söylüyorum 20 aylık ve 2,5 aylık iki oğlum var :)
(24 puan) tarafından
Allah bagışlasın çok teşekkür ederim sizler gibi iyi kalpli insanlar iyi ki var
(7,444 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım amin inşallah sende sağlıkla kucağına al inşallah sende iyi ki varsın ve emin ol çok güzel bir anne olacaksın :)
-Reklam-
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Doğsun da en iyi anne sen olacaksın en iyisini sen bileceksin gör de bak ☺️ hemen hemen herkez senin yaşadığın duyguları yaşadı canım korkma gayet normal 
(24 puan) tarafından
Desteginiz için teşekkür ederim yalnız olmadıgımı hissettim
(6,516 puan) tarafından
☺️❤️☺️❤️☺️❤️
0 oy
(1,918 puan) tarafından

Beraber gülüyoruz beraber ağlıyoruz benimde ilk cocugum bazen oha neler yapmisim ben diyorum gülüp geciyoruz ben kizimla berbaer büyüyorum 22 yasinda anne oldum kizim 2 yasina gircek zaman cok cabuk geciyorr iyikide doğurmuşum diyorum ne kadar babaci olsada :))

(24 puan) tarafından
Allah uzun ömürler versin evladınıza çok teşekkür ederim
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Bende 6 aydan kız bebek bekliyorum. Başından beri hicbir zaman tam anlamıyla alışamadım anne olacağım duygusuna. Kendimi o derecede olgun hissetmiyorum belki de hayatım boyunca hissetmeyecegim . Ama yavruya ihtiyacı olan sevgiyi verdikten sonra dünyanın en profesyonel annesi olmasak da olur bence. Zaten deneyimsiziz zaman içinde öğreneceğiz. Öyle teptik bilgilerle annelik ogrenilmiyor maalesef her insan farklı her bebek farklı.
(24 puan) tarafından
Evet dogru söylüyorsun
0 oy
(8,900 puan) tarafından
32 haftaligim dün ilk defa bu düşünceler içinde gecenin Bi yarısı hüngür hüngür ağladım herseyiyle hazır olduğum maddi manevi mental olarak hazır olup bile isteye çocuk yaptığım halde hormonlar artık iyideb iyiye ele geçiriyor bizleri 
(7,444 puan) tarafından
Görürüm ben seni uykusuzum biraz uyumak istiyorum dersin :)) şaka yapıyorum uykusuz günlerde geçiyor :))
(8,900 puan) tarafından
Olsun sağlıkla kucağıma alayimda gerisi Bi şekilde hallolur :))))
(7,444 puan) tarafından
Şaka yapıyorum zaten kuzum geçiyor bu günler emin ol sonrası çok keyifli oluyor bir gülüşü bütün yorgunluğu alıyor :)
(8,900 puan) tarafından
Ayyy inşallah ya gelsin artık o günler:))))
(7,444 puan) tarafından
Gelcek gelcek bak zaman nasıl hızlı geçicek gör :)
0 oy
tarafından
6 aylık benimde kız olucak inşallah ilk düşük yaşadım onda çok sorgulamistim kendimi  nasıl bakarım ne sunabiliriz diye ama kaybı yaşadıktan sonra bu sefer hiç umrumda değil kime göre iyi kime göre kötü inanki sağlıklı olsun canı sağ olsun herşeyi zamanla öğrenicez sadece çok sevicem diyorum ama en büyük korkum bu kadar sevmek isterken ya piskolojik olarak kucağıma bile almak istemezsem diye yaşayıp göreceğiz büyük bir sorunluluk ama dünyanın en güzel hediyesi onlar herşey zamanı gelince çok güzel olucak canları sağ olsun iyi anne olmak herşeyin mükemmel olması demek değil 
(24 puan) tarafından
Evet çok dogru söylüyorsun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bu duygu ve düşünceler her hamile kadında oluyor. Bende de oldu. Oğlum 2 yaşında hala bazı duygu ve düşüncelere kapilirim.  Ama inan bunlarla geçmiyor hayat. O büyüyor sen büyüyorsun tecrübe kazanıyorsun daha dikkatli daha sabırlı daha anlayışlı oluyorsun knjn için ne iyidir ne değildir bazı şeyleri otomatikman biliyorsun.  Eşinle bebeğin sorumluluklarını paylaşırsanız ikinize de çok güzel vakitler kalır. Rabbım sağlıcakla.kucagina almayı nasip etsin 
(24 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Bak kızım 30 aylık oldu hala hergun uyuyunca ben nasıl bır anneyım dıye dusunurum, layıgıyla bakabılıyormuyım? 30 ayda 30 kere aglamısımdır cocuguma yetemıyorum onunla yeterı kadar ılgılenemıyorum dıye, cevremde herkes cok ılgılı oldugumu soylese de kendı ıcımde yetememezlıkle doluyum, annelık boyle bırsey cunku, ne versen az gelıyor yavruna 
(24 puan) tarafından
Dogru söylüyorsun canım bu döngü hiç bitmiyo
0 oy
tarafından

Rabbim banada anne olmayı nasip eder inşallah canım çok istiyorum hayırlısı olsun inşallah. Bazen ben bile hamile olmadigim halde olsa bende senin gibi düşünürdüm yaşamadan bilemeyiz ama güzel anne oluruz kesin Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin<3

(24 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun hamilelerin duası kabul olurmuş tüm kalbimle ediyorum Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin❤
tarafından
Amin canım teşekkür ederim ⚘❤

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 157 göst.
0 oy
12 cevap 332 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.
31 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy