0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Ya sürekli içimde Bi sıkılgan mutsuz Bi taraf var sanki yaşam enerjimi kaybettim hiçbir şey tat vermiyor bazen psikolojik destek mi alsam diye düşünüyorum iyi gelir mi bilemiyorum ki 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben de aynıyım canım eşim işten gelip uyuyakalıyo sürekli akşamları sıkıntıdan patlıyorum gündüz de dışatı çıkmak istemiyorum şu an tek istediğim çocuğum doğusun da onunla ilgileneyim
(582 puan) tarafından
Çocuk doğunca ilgilenirken kendini de unutuyor insan benimde 6 aylık oğlum var yoruluyorum falan ama iyi ki o var yani Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım
tarafından
Amin inşallah az bi vakit kaldı artık bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(128 puan) tarafından
Çık dolaş alişveriş yap :)
(582 puan) tarafından
Ah ahh paracıklar neredeler ki acaba :)
0 oy
tarafından
Bende bazen bos yaşıyormuş gibi hissediyorum bunaliyorum ama bi kuran okuyunca namaz kilinca gerçekten bi huzur oluşuyor. Rabbim yardim etsin 

Hamilelikte zaten cok oluyor bol bol dua et canim
(582 puan) tarafından
Hamile de değilim aslında doğum yapalı 6 ay oluyor ama lohusalık bitti sonuçta yine ona benzer bir şeyler olanilir mi
tarafından
Canim oluyor bazen öyle sevdigin şeyleri yap dua et Allah icin namaz kil inşallah için ferahlar. Bebeğinle ilgilen sıkıntın varsa en yakininla paylaş sıkma kendini herseyi takma
(582 puan) tarafından
İster istemez takıyorum ya bu huyum çok kötü
0 oy
tarafından

Bende öyleyim yere göge sığamiyorum , icim içimi yiyiyor...

Bazen herşeyi herkesi bırakıp çekip gitmek istiyorum, herşeyden o kadar çok sıkıldım ve o kadar bunaldım ki sadece yanımda annem olsun ve başka bişi istemiyorm

(582 puan) tarafından
Ben kaynanamla yaşıyorum sabahları yürüyüşe başladım oğluma bakıyor ben gidip geliyorum o bile iyi geliyor dediğin gibi
tarafından
Kendini fazla içeri tikma , bak ben inan ki sadece haftada bir annemlere gidiyorm ayrı turlu bir yere çıkamıyorm. Eşim izin vermiyor inan ki birde hamileyim deli insanlar gibi , sağlığım herşeyim elimden gitti sağlıklı bille düşünemiyorum inan ki uyuyamıyorum robot gibiyim ,:( :(
(582 puan) tarafından
Eskiden bende giderdim ama cocukla olunca biraz daha nadir oldu bir de işte o var havalar da soğudu annemler burada olsa bende gidiyorum sürekli ama genelde köyde kalıyorlar ara sıra abimin yanına gidiyorum ya da onu çağırıyorum o sekilde işte canım
tarafından
Rabbim yar ve yardımcımiz olsun inşallah yuregimize evimize ferahlık koysun inşallah
(582 puan) tarafından
Amin insallah hepimizin
0 oy
tarafından
Bol bol dua et cnm eğer canın birşeye sıkın falanda eşine anlat rahatlarsın 
(582 puan) tarafından
Eşimle konuşmak işe yaramaz sanırım
tarafından
O zaman tek başına iken ağla cnm ben bazen öyle oldumu ya eşime anlatırım ya ağlarım rahatlarsın yani ya da annenle falan konuş cnm eşin yetiri kadar ilgi gostermiyorsa ona şöyle sıkıldığını falan ilgilensin seninle
(582 puan) tarafından
Annem kendi derdine derman olsa beni bırak canım annemle hiç çözüme gelmez böyle olaylar maalesef
tarafından
Üzüldüm kuzum ferahliga kavuşursun inşallah o zaman piskolaga falan git cnm ya
(582 puan) tarafından
Düşünüyorum valla bakalım hayırlısı
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bebeğin varmı bilmiyorum. Gideceksen psikoloğa git. Psikatri ilaç yazıp geçiyor psikolog konuşarak sosyal yöntemler göstererek tedavi ediyor. 
0 oy
tarafından
Kitap al kitap oku . İp al örgü ör.  Ne biliyim resim defteri al resim çiz.  Kafanı biseye ver o zaman insan rahatlıyo. Elem neşrah süresini oku anlamını oku çok faydası olur . 
(582 puan) tarafından
Aslında kitap okumayı çok seviyorum ama vaktim kalmıyor. Daha doğrusu vaktim kalıyor ama onu da uzanıp böyle İnternette yiyorum zaten gün içinde Bi o yana Bi bu yana koştur dur kitap okumak zor oluyor. Örgü işlerini hiç beceremiyorum resim de aynı sekilde
0 oy
(4,237 puan) tarafından

Bi ugras lazim sana bu durumdan kurtulman icin aslinda bir cogumuzda var bu sorun mesela bende ayni esim 3 vardiya calisiyo ben 8 4 calisiyorm birbirimizi goremiyorz bile  gordugumuz zamanlarda da ya okey oynar ya dizi izler:angry:

(582 puan) tarafından
Bende tavlaya sardım sırf esimle evde yaptığımız bir şeyler olsun diye yalandan arada kahve yapıp hadi tavla oynayalım diyorum düşün

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
24 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 262 göst.

379,402 soru

11,356,735 cevap

34,833 kullanıcı