0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar kızım bir yaşında evimiz bahçeli hergun biraz çıkartmaya çalışıyorum ama kaç gündür hava soğudu çok esiyor burnu tıkandı grip.oldu soğuk almış bugünde çok esiyor diye cikartmadim ağladı ağladı uyudu bende saklambaç falan oynuyorum onunla ama bı yere kadar önüne fındık fıstık koyuyorum oda bı yere kadar oyuncak da oynamıyor Allah aşkına siz napiyorsunuz evde valla bunalım geçirecez biz 

4 Cevaplar

0 oy
(4,698 puan) tarafından
Evin anasını ağlatıyor birşey demiyorum hastayım da dışarı çıkarmaya mecalimde yok 
tarafından
Valla ağlıyor benim kız laf anlamıyor evide dagitiyor
(4,698 puan) tarafından
Mutfak eşyalarıyla oynat ben oğlum için şişme havuz almayı düşünüyorum suyu seviyo oynar hiç değilse içinde
tarafından
Oynayıp geri atıyor sıkıldı onlarla oynaya oynaya
-Reklam-
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Her dakika ağlıyor çok sıkıldım bende ne istiyorsun diyorum yok kucağına al gezdir diyor yapıyorum yine ağlıyor tezgaha çıkıp oturacakmis illa oturtuyorum bu sefer ne eli ne ayağı duruyor illa biseylerle oynuyor kendine zarar verecek şeyler bende napcam bilmiyorum
tarafından
Gerçekten bende çok bunaldım aynı durumdayız
(1,016 puan) tarafından
Aaaa 2 gündür tam da bu! Tezgaha çıkar suyu aç, tabak ver yıkıyayom, kendimi islatayım diyor ya da tezgaha al baharatlıkla uğrayayom diyor:(
(1,296 puan) tarafından
Aynen benimki de öyle suyu açıp elini yıkayacakmış tabi oyuna çevirirek sonra elini uzatıyor deterjan ver diye vermeyince de ağlıyor şiddetli şekilde
(1,016 puan) tarafından
Ufff sorma. Aynısı biz de de var. Biz hergün 2 sefer dışarı giderdik artık kestim sıcak diye hiç durmayo
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Dış kapıyı açmış ama evden cikmamissak kıyameti koparıyor 14 aylık :)
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Çocukları geç ben oturup ağlıcam yakında çocuklar nasıl sıkılmasın ki oğlum dışarı o kadar yabancı dışarı çıktığı gibi arabasından kafasını dışarı uzatıp etrafa bakıyor çok değişik geliyor dışarıları kızım desen sokağa alışık olmadığından saçma sapan yürüyor yolda bir gün hastaneye gidiyoruz taksi çağırdık ablam falan taksi dümdüz gidiyor ya insanlar taksinin geldiğini göre göre arabaya baka baka yola çıkıyo karşıya geçiyor zombileştik iyice sanki araba çarpsa ölmücez sakat kalmıcakmışız gibi hallerinin var 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 554 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 518 göst.
12 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 425 göst.
3 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,869 cevap