0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (837 puan) tarafından
Mrb kizlar hayırlı Ramazanlar. 8 aylık kızım var alttan iki tane dişi çıktı. Hem emzirmemde çok ısırıyor ve bunu oyun yaptığını sanıyor. Emerken yüzüne bile bakmıyorum ki bana bakınca ısırıp çekiyor resmen canım yaniyor o da buna gülüyor. Emzirirken yüzüne bakmayı başını oksamayi özledim. Sırf ısırıyor canımı acitiyor diye bakamiyorum da. Ne zaman bitecek bu durum. Ne zaman rahat emzirebilecem başına gelen var mı? 

4 Cevaplar

0 oy
(4,158 puan) tarafından
Canım bunu oyun haline getirmesine izin verme ısırdığı zaman tepki verme ay deme çığlık atma bunları yaparsan oyun olur sürekli devam ettiği takdirde de ısırınca hafif burnunu sık memeyi kapat doydun sen artık diye her yaptığında meme ağzından gidince anlayacak yapmaması gerektiğini 
(837 puan) tarafından
Canım o kadar çok yanıyor ki göğsüm yara oldu resmen  tepki vermeyip kendimi tutmam mümkün değil. Ama onerini deneyecem
(4,158 puan) tarafından
İşte dişini sık canım sen tepki verdikçe o devam edecek ağzından aldıkça da yapmaması gerektiğini anlayacak benim oğlan çok düşkün değil Allahtan Bi kere yaptım aman aman o nasıl acıydı öyle şükür bir daha yapmadı
-Reklam-
0 oy
(2,387 puan) tarafından

Başına gelmeyen yoktur sanırım ☺️

Benim oğlum 10 aylık arka dişlerini çıkarmaya başladı öyle bi ısırıyo ki. Ama o oyun yapmıyo gülmüyo öyle. 
(837 puan) tarafından
O kadar dişliği falan var ısırmıyor gelip benim göğsümü oyuncak sanıyor sipa :)
(2,387 puan) tarafından
Benimki kolumu bacaklarımı da ısırmaya başladı:)
0 oy
tarafından
18 aylık. Bacağını bir cimciriyorum aklı başına geliyor. Kaç kere genel cerrahiye gittim göğüs ucunu mahvetti bu yüzden. Artik acımıyorum. Isırdımı hemen burkarım bacağını. Arsızlaşiyorlar sonra. 
(837 puan) tarafından
Ben o kadar yapamam kız kıyamam hele binde kız çocuğu olunca daha bı hassas oluorum
tarafından
Ee bizimkide kız :D Valla doktor doktor gezdim. Ağzıma çorap sokup emzirdim günlerde acısından. Hiç acımam artik.
(837 puan) tarafından
Hahaah cidden mi kız :)))
0 oy
(1,544 puan) tarafından
Yaptigi an hafifce burnunu sık cnm o zaman birakir
(837 puan) tarafından
Denicem canım. Denerken bile korkuyorum o derece :))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 360 göst.
7 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 238 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Linan'nın annesi (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 183 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (274 puan) tarafından soruldu

378,977 soru

11,343,956 cevap

34,809 kullanıcı

...