0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar 22 aylık kızım var 8 aydır çalışıyorum ilk iki ay annem baktı kızıma her şey yolundaydı. Sonra kayınvalidemle kayinpederim ille biz bakcaz köye gidene kdr dediler. Biz de babaannesi dedesiyiz falan dediler. Kışın burdalar yazın köydeler. Tamam dedim eşim de üzülmesin diye. Çocuğu ziyan ettiler resmen artık dayanamıyorum kaç defa dedim telefon vermeyin abur cubur vermeyin. Kayinpederim özellikle 100 defa rahat uyarmisimdir. İnadına yapiyo inadına veriyor. Bagiriyo durup dururken kiziiim gel sana telefon vereyim diye. Çocuk telefon bağımlısı oldu. Kaç defa eşim de ben de uyardık. Her gün markete götürüyor. Birsuru abur cubur yediriyo. Eve geliyo çekmeceye koyuyo. Kızım yerini biliio gidiyo alıyor istedgii gibi yiyo. O kadar uyardım ki çekmeceye koymayın gidip aliyo diye tamam diyolar öbür gün yine çekmecede. Görüntülü arıyorum gün içinde her defasında çikolata yerken telefon izliyo. Artık için gidiyor. Şuan kızım karşımda çikolata yiyo elinde telefon artık oturup aglicam. Az önce baya laf ettim kayinpederime telefon vermeyin abur cubur vermeyin diye. Resmen inatlasiyo birbsey olmaz biz dede torun anlaşıyoruz diyo. Ben de ters konuştum. Eşim bozuldu hissettim. Kızlar son üç gün bakacaklar sonra köye gidecekler annem bakacak kızıma. Üç gün bana üç yıl gibi geliyor bir an önce kızım normal düzenine döner inşallah. Şuan çok sinir olduğum için İçimi dökmek istedim sadece.

4 Cevaplar

0 oy
(2,226 puan) tarafından
Bu kadar sorun yaşıyorsan mecbur onlara bırakma 
(1,271 puan) tarafından
Bırakmak istemiyorum ama eşim üzülüyor kendi annesi babası da baksın çocuk onlara da alışsın istiyor onun hatırına tamam dedim ama burnumdan geldi
-Reklam-
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Eğer sonradan yine gelecek ve bakacaklarsa kışa falan işten cikmalisin bence.

Yazık çocuğa.benim annem bakacak şimdiden alistiriyorum mesela onu yapma bunu yapma diye.

Annen hep bakacaksa baksın.ama gidip gelip biz bakacaz derlerse çıkmalısın işten 
(1,271 puan) tarafından
Su üç günü zor iple çekiyorum birdaha mı asla...
(1,138 puan) tarafından
Aman aman sonra kalıcı etkiler bırakır valla.çok sağlıksız bir durum.
0 oy
(502 puan) tarafından
6 ayda bunca şeyler olurken engel olmalıydın bnce canım artık alışkanlık zor unutulur ya anne baktiracaksin yada kreşe felan vereceksin 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
O kadar uyarılara rağmen devam ediyorsa bırakma annenler bakmaya devam etsin. Akşam geç gelmiyorsan sen de kızınla beraber onlara uğra evine git. Yani çocuğun kurallarının dışına çıkmasından iyidir.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 287 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,674 göst.
0 oy
16 cevap 529 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Senaa123 (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Byzaer (7 puan) tarafından soruldu