0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Uydunuz mı kızlar yoksa eski geleneklerden mı devam ettiniz

13 Cevaplar

0 oy
(3,519 puan) tarafından
Ben uydum ya bi sorun da yasamadm bebegin sagligi icin dikkat edilmesi gerekiyor uymayanlar bebegi rahatsizlandigind ne oldu me oldu diye dusunuyor hastsneye gitmeden anlamiyor neyden rahatsiz oldigunu ama tek tek denersen bi seye alerji var mı i yok mu anliyosun icin rahat oluyor
-Reklam-
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Uymadım 3 çocukta da. İlkinde uymayı denedim de çabuk bıraktım. 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
2 çocuğumda da uymadim
0 oy
tarafından
Ben uydum ama ekgıdaya erken gectım 5 aylıken yogurtla basladım herseyı bırgun denedım 15 gunde cogu seyı denemıstık
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Ben 3 gün kuralı ile verdim iyikide öyle yapmsm yumurta alerjimiz varmış 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yooo :) Allah ne verdiyse dedim yumurtada vicutta kızarıklık oldu ilk günden 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Uymadım valla.    
0 oy
(1,037 puan) tarafından
O nedir bilmiyorum 
0 oy
(5,953 puan) tarafından

Uyumadim hiç cok şükür alerji durumu:ermm:

Yine bebegim olsa yine uymazdim

Yakin arkasim uydu ama 2 yasinda tavuklu gidalara dometli gidalara yumurtaya alerjisi çıktı anlamsiz geliyo 3 gun kurali tercih meselesi elbetteki

0 oy
tarafından
Uymadim ben ama dikkatli inceledim. Mesela bir gün yumurta sarısı verdim tüm gün kakasına davranislarina vs baktım bir sorun yok çok şükür 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Uydum bir şeye alerjisi varsa neyden oldugunu anlamak için.
0 oy
(202 puan) tarafından
İlk başlarda uydum tabi .  Ama pek başarılı değildim evde ne yemek varsa püre yapip veriyorum .  Bugün pirinçli pırasa yemeği yedi mesela içine 1 tane de yumurta sarısı. Zararlı gıdaları vermiyorum . Ama sebze yediriyorum ,tavuk da denedim  sevdi. Köfte vermedim henüz ondan da vereceğim. Yoğurt ,muz . Ceviz ve badem ezdim 1 kavanoz. Mamalarına karıştırıyorum. Pekmez de koyuyorum az . Muz yediriyorum yani aklıma ne gelirse . Ama alerjisi çıkmadı şimdiye kadar inşallah çıkmaz.
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Sadece yoğurt ve yumurtayı denedim oda 3 gün sürmedi sonrası biz ne yediysek azar azar verdim  kısacası uymadım çok şükür bir sıkıntı yaşamadık 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 178 göst.
19 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 75 göst.
19 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
0 oy
11 cevap 145 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu

380,050 soru

11,376,906 cevap

34,862 kullanıcı

...