0 oy
75 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (87 puan) tarafından
Uyulmadığı zaman sorun yaşayan var mı çoğu kişi uymuyor veriyor eskiden zaten böyle bir şey yokmuş fikirlerinizi merak ediyorum

8 Cevaplar

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ben hepsinde uyamadim canim yumurta ve yoğurtta uydum sadece geri kalanını verdim bir sorun yaşamadım çok şükür ama sana uyma diyemem
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Ben uymadim. Şöyle yaptım bir gün tatlı kaşığından biraz fazla denettim ertesi gün baktım bişey olmadı başka biseyle karıştırıp verdim. Sorun olmadı 
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Yapmadım hiç azar azar başladım, tabiki alerjik olacak şeyleri vermedim çilek , bal , domates vs bir sorunda yaşamadım çok şükür 
(435 puan) tarafından
Domatesi çiğ onermiyorlar ama melemen vs tarzında pişmiş bir sekilde verilebilir diyolar. Bende korkuyordum verdim bişey olmadı
(1,537 puan) tarafından
Doğrudur canım öyle denemedim ama vermeyi düşünüyorum bende kahvaltı öğünlerine geçince kaç aylık sizinki
(435 puan) tarafından
9 aylık ama 7 aylıkken pişmiş bir şekilde verdim
(1,537 puan) tarafından
Bizde 6 aylık olduk yumurta sarısı verdim sadece yoğurt biraz meyve sebze o kadar 7. Aydan sonra başlarım bende
0 oy
(3,040 puan) tarafından
Ben uydum dikkatli davrandım bazı gidalarda agiz etrafinda kısa süreli dokuntu oluyordu sonra zaman geçtikçe ara ara tekrar teklif ettim sorun olmadıkça vermeye başladım.
0 oy
(2,044 puan) tarafından
Ben havuç verirken denemistim diğerlerinde 1 gün denedim. Ama yumurtada peynirde ve yogurta denedim.
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Ben ilk oglumda uydum. İkincide Allah ne verdiyse sjsjsj 
0 oy
(7,786 puan) tarafından
Ben uymaya çalışıyordum çocuğum yemiyordu. En son anneler gelip vermeye başladılar. Çok şükür alerjik bir reaksiyon hiç olmadı ama olabilirdi. Çok kızmıştım o zaman. Bilemiyorum yani. Senin vereceğin bir karar olmalı
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Ben iki gün olarak yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 107 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 178 göst.
19 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 89 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Havva45 (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
2 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde mutsuzkz (60 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...