0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
Çok uzür dilliyerek soruyorum bende cinsel isteksizlik var eşime yansıtmıyorum ama oluyor uzman doktora görünmelimiyim faydası olurmu ki 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya ben onun acıkcası mevsımsel oldugunu dahı dusunuyorum yanı, ınsanın bazı gecıs evrelerı var hormonları bu evrelerde azalıyor cogalıyor bence, mesela kullandıgın bır ılac dahı etkılıyor olabılır
-Reklam-
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Bende de var ne yazık ki adam istemese aylarca yaklaşmak yani o derece Doktora gitmeye anlatmaya çekiniyorum açıkçası ama.boyle.de.devam etmez arada.kaldim 
0 oy
tarafından
Bendede oluyor canım bazen insaniz yani sonuçta herşey etkileyebiliyor 
0 oy
(202 puan) tarafından
Olur diye düşünüyorum. Ben de gözüksem iyi olur . Çok istekliydim ama eşim istekli değil pek ben de öyle pakedi acılmamış çikolata gibi kaldım . Canım da istemiyor artık. 
0 oy
(270 puan) tarafından
Doğumdan sonra emziren tüm annelerde oluyor bu diye biliyorum. Sebebi hormonlar. Hatta hormonlar nedeniyle emzirme boyunca adet olmama da aynı nedenden. Tabi bunların bilimsel kısmını bilmiyorum. İsterseniz bir uzman yardımı alabilirsiniz canım
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Eşin yanasincadami istek gelmiyor bnde bugün istek yoktu eşim isteyince oluyor ama hastalık derecesi bilemem
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisin hep mi vardı yeni mi oldu bu durum 
(486 puan) tarafından
4 yıllık doğumdan sonra yaşaďim
(11,076 puan) tarafından
Hormonlardandır o zaman. Geçer zamanla takma kafaya. Bi de eşine yansıtmamak için çabaladıkça daha da gerilirsin. Konuşmayı dene.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 245 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 189 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde urasinannesiiii (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 163 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,997 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 245 göst.