0 oy
255 göst.
Aile kategorisinde (3,550 puan) tarafından
Sorum Yukarda kızlar.. Eşimle aynı yatakta yatmak bile istemiyorum bazen. Sadece oğlumu alayım koynuma birlikte yatalım kokusuyla diyorum. Eşime baya uzaklaştım sizce neden olur. 

7 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Normaldir bi cok kadın yaşıyor 
(3,550 puan) tarafından
Eşim Bi farkeder se baya Bi zoruna gider. Ama 3 gün var lohusalığımjn bitmesine yavas yavas hani özlediğini belli ediyor gün sayıyor ama benim midem bulanıyor resmen.
(7,654 puan) tarafından
Beklesin sen kendini hazir hisset
(3,550 puan) tarafından
Doğum öncesi lohusalık derken gene iyi dayandı canım. Birde şu var biz birbirimize herşeyi çekinmeden söyleriz. Adam yani Elizabeth takıldı resmen...ameliyat sonrası kağıtta 42 gün yazıyor diye bekliyor o kadar ama bitince nasıl olacak hayır da diyemem daha hiç demedim 11 sende. Bilemedim
(7,654 puan) tarafından
Ne diyim hayirli isler:))
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından
Biraz ara vermek zorunda kalıyoruz o yüzden olabilir canım zamanla düzelir. Ama demekki herkeste aynı isteksizlik olmuyor blzde inan tam tersi oldu. 
(3,550 puan) tarafından
2 çocukda bizde de öyle bişi olmadı ama bunda midem bulanıyor resmen. Eşim farkederse baya Bi zoruna gider. Ne kadar olsa da anlamıyor ki duygulardan.
(432 puan) tarafından
Canım erkekler için cinsellik ihtiyaç çok belli etme ama zoelanırsan konuş böyle oldu diye midem bulanıyor filan deme sakın geçer zamanla inan Allah korusun aranıza soğukluk girmesin
0 oy
(19,279 puan) tarafından
Lohusalıktan olabilir doğumun zorluğu olabilir ama geçici bişi umarım Bi an önce düzelir 
(3,550 puan) tarafından
Ay inşallah canım. Birde 3 cü den sonra kordonları baglattık güya afedersin rahat ederiz şudur budur diye konuşuyorduk. 3 gün sonra kırkım çıkıyor 2 gün de kagıt ta yazıyor diye idare etsem sonra nasıl olacak bilmiyorum. Sonsuza kadar bekletemem de adamcagızı.
0 oy
(979 puan) tarafından

Vala cnm bende aynı durumdayım adamdan sgudum bide bnm bu ikinci dogumum yani anlamadm gitti.. adam sarılmak istiyor ben elini fln itiyorum öpmek istse kacyrum düşün bir yatakta 4kişi yatyrz çocukları da aliyrm yanima o kadar uzaklaştım doğum yapali  3ay olck :D

(3,550 puan) tarafından
Aynı bende öyle. O yataktan çıksın ben çocuklarımla yatayım diyorım ama afedersin bizim cinsel hayatımız çok canlıydı. 11 senedir. Şimdi böyle bişi olsa çok zoruna gider. Caktırmamaya çalışıyorum mesela konusurken bende özledim şöyle böyle diyorum ama günü gelince napıcam bilmiyorum.
(979 puan) tarafından
Massallah size 11sene olms.  Bize daha 4sene oldu. Şimdiden byleysem artık :)
0 oy
(5,132 puan) tarafından
  Çok normal, istediğin gibi de yap hamilelik doğum vücudun Ruhun da yoruldu, bebeğin senin  ilacın. 
(3,550 puan) tarafından
Oyy kurban Olurum ona ablası. Bi tatlı ki maşallah. Geri içime sokasım geliyor. Günlerdir uykusuzum bazen delirecek gibi oluyorum ama koklayınca yüzüne bakınca içimin yagları eriyor. Eşime diyorum ki biz kime ne iyilik ettik de bu mucizeyi bize nasip etti rabbim. Öyle hoş ki. Rabbim uzun hayırlı ömürler versin inşallah
0 oy
(482 puan) tarafından
1 yıldır içimde zerre istek yok. Ve ben bunu eşime söyledim oda zamana bırakalım hazır hissetmiyorsan dedi. Allah razı olsun anlayışlı eşim. Bir yıldır hiç konusunu dahi açmadı. Zamanla geçer diye umut ediyorum ama geçmezse de önemli degil. Evljlik demek illa aşna fişna demek değil ya.
(3,550 puan) tarafından
Kuzum benimki akrep burcu. Ne kadar anlayışlı olsa da düşkündür de.
0 oy
(90 puan) tarafından
Bnde de oldu braz ama esımde istesin istiyordum yanı karısık duygular 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 180 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Emine S (16,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 278 göst.
0 oy
4 cevap 170 göst.
1 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bukettt34 (20 puan) tarafından soruldu