0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (127 puan) tarafından
Hangi modeli kullanıyorsunuz ve hem süpürme hem silmede nasıl oluyor fikir amaçlı söyler misinz

1 cevap

0 oy
tarafından
Viomi V3 Vacuum Cleaner kullanıyorum. Dyson aldım :D robot çalışmadan önce evi toplamak gerekiyor. Topladıktan sonra da atarım bi süpürge diyorsun :D ayrıca çekim gücü Dyson ile karşılaştırılamaz bile. Haftada bir yatakları çektiriyorum aman yarabbi
tarafından
Yoo topluyoruz. O yüzden bi fark yok diyorum işte. Bi kolaylığı yok yani. Normal süpürge daha iyi. Onda da en iyisi Dyson
(20 puan) tarafından
Bnce kesinlikle robot süpürge yaa
(13,099 puan) tarafından
Robot süpürge rahatlık özellikle 2 çocuklu olarak çocuklarıma kahvaltı yaptırırken diğer odaları temizliyor  dyson alacağım inşaallah kendi evime geçince :)) o zaman yorum yaparım :)))
(20 puan) tarafından
Evet dyson kndi kendine mi süpürüyo sanki oda toplncksa her ikisinde de toplanır zaten onun rahatlığı yok hiçbirinde
tarafından
Valla kızlar Dyson ı alın sonra gelin tekrar konuşalım :)) bana hak vereceksiniz eminim :))
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 401 göst.
14 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 504 göst.
0 oy
4 cevap 121 göst.
0 oy
29 cevap 787 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusuf Eymen & Zehra (5,391 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...