0 oy
77 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (5,108 puan) tarafından
Oğlum 10.5 aylık ama her şeyi yiyor bu sebepten başlığa 1 yaş yazdım. Kahvaltıda her gün ne hazırlayacağımı şaşırıyorum kızlar önerilerinizi bekliyorum

Yumurtayı seviyor ama sadece omlet ve kızartma olarak haşlama sevmiyor. Bir de ben 8. aydan beri bizim gibi yediriyorum bulamaç yapmıyorum

Geçen gün menemen yaptım sevdi pankeki pek sevmiyor başka neler yapabilirim

5 Cevaplar

0 oy
(957 puan) tarafından

Patatesli yumurta

Sütlü biberli
Kuymak
Kuru domates yumurtalı
Çılbır
Sütlü unlu domates 
-Reklam-
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Mihlama yer oglum seviyor onun dışında kahvalti seçeneği cok yok yumurtasini zeytin oeynir salatasini dometes yiyor  ustune mutlaka muz yiyor  cevizini yiyor kalkıyor patates kızartiyorum saydiklarini yapıyorum ama seçenek cok olmuyor kahvaltıda saglikli yiyolar zaten oda yeter bence canım
(1,237 puan) tarafından
Mıhlama nasıl oluyor canım
(5,954 puan) tarafından
Tereyağı eritiyorum 1 kasik mısır unu bir su bardagi su su cekiyor ustune kolot peyniri atiyorum kolot yoksa kasar plur 4 5 kup atiyorum kaşar erigi zaman söndür oglum seviyor cok
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Pankek tatlı oluyor ya belki ondan sevmemiştim kaşık dökmesi dene bir kerede o tuzlu ya belki sever Sarelle surersin yada peynir sürer yedirirsin yumurtalı patates yapabilirsin sucuklu yumurta yer küp küp pateyed kizartabilirsin krep yapabilirsin en azından bı denersin
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Krep yapabilirsin , patatesli omlet yapabilirsin, peynirli yumurta yapabilirsin
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Yulaf ezmesi hem sağlıklı hem bebekler seviyor genelde. İçine birazda irmik kat kaynat böyle de verebilrsin ya da içine peynir muz ceviz vs de katıp verebilirsin. Benim bebeğimin iştahı yoksa hemen Yulaf pişirir yediriyorum tokta tutuyor 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 469 göst.
23 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
30 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.
0 oy
12 cevap 410 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı

...