0 oy
96 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (658 puan) tarafından

Kizlar kızım 16 aylık yumurta yemez labneyi zeytini domates salatalığı  sever ama kahvaltı yaptıramıyorum ben veriyorum yemiyor önüne koyuyorum yerlere atıyor. Kaşık mama veriyorum bende. Aranızda yulaf yediren varmı nasıl tarifler yapıyorsunuz yulafın içine yumurta veya peynir karıştırılır mi beni bi aydınlatır misiniz bacılar <3

1 cevap

0 oy
(3,099 puan) tarafından
Yulafın içine meyve karıştır bence canım veya pekmez falan çocuğun büyükmüş hoşlanmayabilir tadından benimkide 19 aylık verdiğim zaman yulaf içine meyve karistiririm küçük küçük dograyip
(658 puan) tarafından
Meyveyi bende düşündüm canım da bi yerden duydum yumurtalı falan acaba olur mu diyorum en azından vitaminini proteini alır doğru düzgün birşey yemiyor sürekli bir sorun çıkıyor cildinde veya hastalanıyor beslenmesinden kaynaklı galiba kaç defa test yapıldı hep temiz testleri de
(3,099 puan) tarafından
Canım mesela tavada pisirsen genemi yemez benim kızımda kaynamış yemez normal pisirdigimi yer sevdiği şeylerden veriyorum bende napim zorlayınca kıyameti kopartiyor
(658 puan) tarafından
Yok canım çeşit türlü pişirdim yemiyor yumurtayı
(3,099 puan) tarafından
Yumurtadan çoğu çocuk tiksiniyor ya çok normal onun yerine proteinli başka yiyeceklerden ver canım bence karisima alistirirsan ilerde senin için sıkıntı olur
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 166 göst.
12 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 74 göst.
4 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 440 göst.
23 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.

374,551 soru

11,201,875 cevap

34,498 kullanıcı

...