0 oy
868 göst.
Aile kategorisinde (265 puan) tarafından
Herkese hayırlı ramazanlar kızlar benim sıkıntım şu eşimin ailesiyle birlikte oturuyoruz eker dikeriz tarla falan durumumuz aslinda iyi ama kayinbabam tarla alir esime kalacak diye hep eşime ödetir sürekli birc çıkarıyor ki eşimde babasina tapar asla sikeyetci degil asgari ücret alıyor kendine sigara parası yol parasi alir 2 falan gerisini oldugu gbi babasina verir bize asla bisey yok bu ay dedin bayramlik alicam 8 aylik kızımız var ilk bayrami zorla para verdirttim bana zorla 500 verdi kızıma 100 verdi ne yetecek bu çocuğa dedim dinlemiyor bi iac sene önce benim tugrali kolyem vardi zar zor istedi yaptircam diye bozdurup telefon aldi hala yaptiracak kizimin 3 ceyregi var bozduralim kunye yaptıralım cocuga dedikce yok diyo bi tanesini bozdurup gönlümce alışveriş yapasin var inanin elime bes kurusu zor verir zamaninda arava alacaklardi kayinbabam bileziklerimi istemis esimden bakin benden bile degil esim bana dedi borc geri yaptircaz dedi bende veririm asla demedim bakariz dedim diger gün cekmecemden almis gitmis bozdurmus 4 sene oldu hala yaptiracak buraya kadar okuduğunuz icin teşekkürler 

18 Cevaplar

+6 oy
(8,898 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Esin para vermiyor o zaman git kayinbabandan iste oda vermiyorsa kaynanan baksin sen git çalış çocuğuna bak ayrıca bilezikleri altınları gizlice almak ne demek bu düpedüz hirsizlik neden sessiz kaldın bu duruma
(265 puan) tarafından
Helal edersin falan dedi bi kac sefer haram zıkkım olsun dedim yaptircaz şakasına dedim dedi mehirlerimdi benim bileziklerim
(8,898 puan) tarafından
4 yıldır yapmayan bu saatten sonra hiç yapmaz çok üzgünüm ama o bileziklerinin geleceğini bekleme artık yok onlar o yüzden kendi ayaklarının üstünde dur eşine ve kayinoederine minnet etme bak ne güzel Bi evladın var sana bakmayan çocuğuna mi bakacak
(1,763 puan) tarafından
Kadın tarla ekip biciyoruz demiş cifcilik de bir iş değil mi eğitmen çalışıp emek veriyormuş dediğine göre ayrıca kadının ayaklarının üzerinde durması şart değil erkek adam olduktan sonra bakar ama erkek adam değilse elli tane işte de çalışsa boş
(8,898 puan) tarafından
Adam adam olsa eşine çocuğuna bakar bakmıyor napsin kadıncağız peki ayrıca çiftçilik yapan kayinpederi eşi bu kadıncagiz değil
(1,763 puan) tarafından
Bakmayan adam kadın çalışınca da onun üzerinden geçinir burda durum ayrı halledilmesi gereken şey parasızlık değil kocasının tutumu
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Terbiyesizlik yaptıkları.. 
(265 puan) tarafından
Evet maalesef
(734 puan) tarafından
Kendisiyle konus bu böyle olmaz
0 oy
(1,013 puan) tarafından
O paraya ne etsin bayramlık bi alt üst takım 300 lira zaten bebegin.sende git kayınbabandan işte o zaman buna ne edecek de.hem bileziklerini çekmecede alıp gitmek ne demek varsa başka altin kuruş sakla onlarida alıp gitmesin 
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Bence de eğitmen ismini bilmiyorum doğru diyor öyle yap 
0 oy
(7,276 puan) tarafından
Güzel agizlarina edeceksin bak nasıl veriyorlar ha hala anlamadılar mi annein yanına gidicen tatile diye burnu surtcek bunlar başka dilden anlamaz 
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun burda böyle şeyleri okudukça kendi acıma çok çok şükrediyorum 
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Bu adami direk bosardim. Ana babasina calisacaksa ne benim ne cocugumun basini yaksin.
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Senin rızan olmadan aldıkları altının paranın ne hayrını görecekler ki. Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz merak etme
0 oy
tarafından
Canım madem böyle huyları var altınlarını sen niye takinkiyon  kolundanda  alacak değil ya. Resmen senin altiqrini çalmış eşin.  Böyle eslere bi sinir oluyorum ki. Kızmayın ama eşimle kavga ettiğimde bu hikayeler aklıma geliyor eşime hemen geri ısınıyorum.  Üzüldüm canim senin için. Allahim yardımcın  olsun. Çocuğunun ceyreklerini onun göremeyeceği bir yere sakla.. ahh ahh aklı başına gelirde çok geç olmasa bari. 
0 oy
(119,231 puan) tarafından
okudum rica ederim
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Nerde oruruyosun sen,nereli bu ******** sülale ya 
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin  onları millete rezil ederim konu komşu akrabaya yırtık pırtık eskileri giydirim çocuğa kendmde giyerim insan içinde çok bariz göze batirmadan üzerlerindeki lere ay ne güzelmiş derim hepsinin oldu yerde insanlar zaten direk anlıyor kaynana gider der oğluna aldın mı param mi var alayım idare ediyoruz işte anca bu kadar derim daha neler neler insan içine çıkamazlar dene istersen bi 
0 oy
(7,373 puan) tarafından
bana her ay elime 500 tl veriyo perdelerimin borcu var 300 ödüyom faturam var onu ödüyom  kalanıda kozmetik ürünlerime harcıyom param kalmasa ek olarak para veriyo marketten istediğimide alır 
0 oy
(3,326 puan) tarafından
Ne kadar birlikte oturulsa oturulsun sana her ay düzenli para vermek zorunda kusura bakmayın da çok pasif kalıyorsunuz bazı şeyler karşısında sesiniz çıkması için gizlice altınları almışlar diyorsun ben olsam yüzsüzlük yapar isterim
0 oy
(253 puan) tarafından
acaba eşin erkeğin hanımı üzerindeki haklarını biliyor mu? erkek hanımının giyiminden kuşamından yemesinden içmesinden sevgi, ilgi , ilim öğretme vs sorumludur. tabi dinimize göre eşinin inancını bilmiyorum.. annesinin babasının da hakkı var tamam ama öncelik sizsiniz. 
0 oy
(17,722 puan) tarafından
Bişi söylücem sana şiddet uyguluyo hırsızlık yapıyo seni her zaman hiçe sayıyo neden bu adamı hayatından çıkarmıyosun?
(914 puan) tarafından
Şiddet de mi uyguluyormuş:(
(17,722 puan) tarafından
Evet bi arkadaşla karıştırdım profiline girdim sorularda gördüm :(
(914 puan) tarafından
Ben de şimdi baktım evet çok sıkıntılı bi birlikteliği var yani girdap gibi ne diye devam ediyor ki :(
(17,722 puan) tarafından
Bence çoktan bitmesi lazım böyle hayatmı geçer :(
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Boşuna çekiyorsun bunu hemde hırsız gizlice almak ne inan rezil eder boşanır mahkemede çatır çatır ödettirirdim hem kolyeni bozmuş tel almış inanamıyorum ya bu değişmez sende yıprandığınla kalırsın aşağıda biri yazmış ya kayınpederinden iste diye ben olsam kızımın benğm bayramlığım yok bana alın derdim
0 oy
(8,303 puan) tarafından
Ben olsam eş demezdim bu varlığa. Senin bileziğini nasıl alır bozdurur nasıl ihtiyaclarını gidermez ya 

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 1,031 göst.
22 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yagmurelisa2 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 475 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 466 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde NAiF BiRi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 719 göst.