+1 oy
1,035 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Antalyaya gittim annemin yanına eşim 5 kuruş para vermiyor 3 aylik hamileyim hep böyle başından beri çokta durumu iyi annesi diyormuş verme para diye oda onu dinliyor annemden para istiyorum

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne diye ondan  cocuk yaptin bide sorumsuz adam utanmiyor mu 
(11 puan) tarafından
Böyle değildi annesi yapiyo hep
(403 puan) tarafından
Git annesinin yakasina yapış kocami doldurma bebegim olacak sizin yuzunuzden huzurum yok evladima kendime birsey alamiyorum Allahtan korkun da mi yok de
(566 puan) tarafından
Boşarım seni o zmn gider ananla yaşarsın  annene yedirirsin paralarını de  bende  nafakamı alır otururum korkut gözünü anasına bel bağlamasın camış
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ne yapmayı düşünüyorsun 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
bugun hep bu tarz postlaf vardi bacim soz nisan durumunda hic anlamadjnmi 
(11 puan) tarafından
Nisanda esim bilezik aldı düğünde filan almadılar annesi 3 tane altın verdi
(119,342 puan) tarafından
keske bebek yapmasaydin hani diyolar ya evlilik oturmadan bebek yapmayin valla huyunh suyunu anlamadan yapilmamali
0 oy
tarafından
Madem böyle bi sorun var nie çocuk yaptn bacm snaa bakmayan çocuğaöı bakıcak
tarafından
Aynen öyle bende iyice soğudum burdan bende gidicem az kaldı
(7,654 puan) tarafından
Neyse haberleselim gitmeden:)
tarafından
Hahah numaram nie var sende boşamı var :)
(7,654 puan) tarafından
Tabi canım ben her halükarda bulurum seni:-*
tarafından
Bnde seni bulurm ❤️❤️
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Allah sabır versin dıyorum ve susuyorum. 
0 oy
tarafından
Annesinin laflarına bakıp evine bakmayan adamlara Allah akıl fikir versin
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Anasının ağzına mı bakiyormus para hep ihtiyaç 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kocan da hata bakmayacaksa niye evlenip çocuk yapıyor kendi beyni yok sanırım anasının iradesiyle hareket ediyor bence böyle adamların beyni ve kendi iradesi olmadığı sürekli yüzüne vurulmalı 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kıyamam ya anneden istemek üstelik evliyken çok gurur kırıcı. Ne pislik ya eisni başkalarına muhtaç ediyor. Desene sen bni annemlere muhtaç ediyorsun diye. Bu  Kaynanalar bu kadar günahla nasil ölecekler hiç bilmiyorum
0 oy
tarafından
kaynanan kim bilir neler neler uyduruyor da o yüzden vermiyordur. benim babam da annesini dinlemiş hep. annem izmirli, evlenince babamın köyüne taşınmışlar ama babanem, sırf annem izmirli diye diye evden çıkmayan kadına, gözü dışarda kaçar bu falan demiş, anneme hiç sahip çıkmadılar. 6 yaşımda ayrıldılar. 16 senedir özür diliyo annemden, annem reddediyo. bikaç kere buluştuk babamla, beni bırakıp annemi soruyo o da gelsin diyo ldfgjlşdjs bence eşini seviyosan eğer oturup konuşun yoksa arkandan çok ağlar
0 oy
tarafından
Bence herseyde kaynanalar bahane etmeyin .

Eşiğinde içinde yok ki vermiyor. Çocuk yaparken anasi yapma deyince dinliyor mu hayır 

Erkekler işlerine geldikleri gibi. Bence kusuru dışarıda değilde evdeki kocanda ara. 
0 oy
tarafından
hazir anneneesin kocana soyle anneni dinleyip bana para vermiyorsun hatta annesini karistirmadan bana para vermiyorusun, anneme3n istiyorum utanmiyor musun beni dusurdugun hale bak, ben boyle yapamam bundan sonra boyle giderse gelip beni alma de.. pasa pasa gelir o zaman haa tabi rers tepecek biriyse yapma
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Annesiyle yasasin donme eve sende yuz verme annen den aliyoraan onun evine gitmeye gerek yok oyle adama koca demem
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Yalniz olmadığımı gorunce üzülüyorum keske sadece benimki boyle yapsaydi ama ayni mallardan gorunce kizim icin korkuyorum babssi gibi bir adam karsisina cikmasin diye Rabbim yardimcimiz olsun 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Keşke çocuk yapmasaydin  nefret ediyorum böyle adamlardan
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne kadar tuhaf ya insan eşine çocuğuna para vermicekte kime verecek madem öyle niye evlenip yuva kurmuş 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Canım annesini dinlemesi kocanın hatası. Ailesi yuvası var. Sana bakmak zorunda. Konuştunuz mu eşinizle ne diyor
0 oy
(514 puan) tarafından
Oha yani nasıl vermez yaa mecbur vermek zorunda evlenmeseydi o zaman
0 oy
(146 puan) tarafından
Benim eşimde öyle Annemle re geldim 100 tl para ile gönderdi para yi napcakmsii
0 oy
(65 puan) tarafından
Allah Allah derdi neymiş neyin havasını yapıyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 874 göst.