0 oy
854 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Korkuyorum kızımda sakral gamzesi var nolur dua edin bana 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bune anlamadm
(58 puan) tarafından
Sakral gamzesi bebeklerin poposunda doğuştan olan kimi zaman risksiz kimi zaman ise rislik ameliyat gerektiren bir durum
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Kız bunun kötüsü bende var ama bebek değilim diye atamam fotosu nu :D diğer post senin miydi ona yazdım mevzuyu 

(58 puan) tarafından
Evet benimdi korkuyorum sence delik mi yoksa çukur mu
(3,446 puan) tarafından
Bence sıkıntı yok korkma ben haberim olmadan 30 yaşına gelmişim evlenmiş iki çocuk doğurmusum korkma içini ferah tut
0 oy
tarafından
resmi sil lutfen doktora sorsaydin ya
(58 puan) tarafından
Nasıl siliniyor
tarafından
ne olursa olsun bu bebeginin ozeli canim
psotunun bu resmin sag tarafinda kalem simgesi var ona bas düzenle ordan sil
(58 puan) tarafından
Ben az önce fark ettim yarın sabah doktora götüreceğim gece fark ettiğim için burda sormak istedim.
tarafından
anliyorum canim annelik insan panik yapiyor burdan umut bekliyor çözüm arıyor ama bebegin totisi ben paylasilmasini doğru bulmuyorum
0 oy
(77 puan) tarafından

Soruyu anlamayan yada soru bunun neresinde bulamayan bi benmiyim:angel:

(3,446 puan) tarafından
Arkadaş foto paylasmisti bebeğin poposunda gamze çukur gibi adı sakral gamze bazen ameliyat gerkeiyor ondan endişe etmiş
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Bu bi hastalık mı ya yeni öğreniyorum ben. Ee bende de var. Bende çok estetik bulurum oysa o görüntüyü. Sabah bende kızıma bakıcam valla hiç dikkat etmedim 
(58 puan) tarafından
Güzelim seninki çukurdur büyük ihtimalle. Benim kiximinki açık bir delik yara gibi
(2,865 puan) tarafından
Hmm allah şifa versin canım valla dediğim gibi ilk kez duyuyorum bunu hiç bi fikrim yok. İnşallah düşündüğün gibi değildir
(58 puan) tarafından
Amin inşallah bir şeyi yoktu yoksa ben maf olurum
0 oy
(33 puan) tarafından
Benim kızımda da var canım fotoyu göremedim ama 
0 oy
tarafından
Cnm benim oglumdada var. Doktor gördü gamzesi var dedi sadece. Eger tehlikeli bisey olsaydi söylerdi. Bisey yapalim derdi ama bisey demedi. Ama eğer korkuyorsan her ihtimale karşı yinede bi doktora göster derim ben.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 631 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Busra1241964 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 595 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride98 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,345 göst.

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...