0 oy
287 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (42 puan) tarafından
Kızlar mahmood Rice basmati pirinç aldım Allahtan 900gr lık almışım ama 2 paket aldım :( paketi açınca bildiğiniz ayak kokuyordu turuncu doritos gibi aynı ama pişince geçer dedim iyice yıkadım öyle pişirdim ama koku hala var bastırsın diye sucuklu yaptım pilavı ama alttan alttan o koku geliyo hatta benzetmek istemem ama resmen idrar kokusu oldu pişince. Umumi tuvalet gibi kokuyo mutfak tencereyi açınca. Tarihine baktım daha var. Hep aromatik bi koku olur diyorlardı ama normal değil bu. Kullananlar nasıl almadınız o kokuyu ya da pişirirken nasıl yok ettiniz? 

5 Cevaplar

0 oy
(10,431 puan) tarafından
Ablası nimet yalnız o öyle demeseydin keşke. Basmatinin farklı markaları var onlara bak Bi istersen 
(12,721 puan) tarafından
Yayla basmatı güzel oluyor kokusuz
(42 puan) tarafından
Evet ramazan ramazan ben de bu şekilde konuşmak istemezdim ama başka türlü de tarif edemezdim inan. Başka marka kullandım o da tam tersi çok aşırı tatsız yavan bir şeydi bunu çok övdüler diye aldım ama tam bir fiyasko çıktı :(
(12,721 puan) tarafından
Ben surekli kullanıyorum basmati özbek pilavi bi tek onla güzel oluyor.  Yayla tane tane alirim genelde migrostan geçenlerde  a101 de vardı 2kiloluk ordan aldım tavsiye ederim
(42 puan) tarafından
Anladım bir de onu deniyim bu yenecek gibi değil çünkü
-Reklam-
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Canım yasemin kokar diye duydum ama o kadar iğrenç kokmamalı bence iade et 
(42 puan) tarafından
Paketin birini açtım kabul etmezler muhtemelen ama öbürüni iade edeceğim sanırım
0 oy
(119,463 puan) tarafından

turuncu doritos ayak gibimi kokuyodu kiz :silly:

(42 puan) tarafından
Evet ergen erkek kardeşi olanlar anlar beni :D
en sevdigim cipsdi simdi gelde ye☹️
(1,356 puan) tarafından
Hahahahaha sevdoş yaa:))
yaa valla en sevdigimdi ☹️☹️ hep bu ergen ayak kokusu kalcak aklimda ben takintiliyim
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Ben de yasemin pirinc almıştım oyle ayak gibi kokuyordu hatta boyle senin gibi post acmistim 3 sene filan oluyor o aklima geldi djfjdj
(42 puan) tarafından
Ay korkunç ya yiyebildin mi peki? Çöp olacak gibi duruyo
(7,690 puan) tarafından
İlk kötü gelmişti de sonradan alışmıştım yenmişti yani öyle böyle
0 oy
(440 puan) tarafından
Ben 4.5 kiloluk aldım çok güzeldi çok beğendim hiç öyle koku falan yoktu kendine has kokusu oluyor basmati pirincin aromalı öyle.
(42 puan) tarafından
Yok yok mümkün değil yenecek bir şey gibi kokmuyor bildiğin idrar kokusu oluştu pişince. Muhtemelen bozuk ama insanı pilavdan soğutan cinsten bi bozukluk. Güya son kullanma tarihine de daha 1 sene var
(440 puan) tarafından
Belki nemli yerde falan kalmış bozuktur falan. Siz yazin ikisini de iade edin.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 110 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 469 göst.
14 Ocak 2024 Aile kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 562 göst.
28 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 809 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mutlulukperisi (24 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,277 cevap

34,945 kullanıcı