0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (770 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizçelerim bende adet düzensizliği vardı bende doktora gittim oda adet söktürücü verdi şimdi adet oldum yarın ise adetimin 3. Gunu . Hormon testi yapacak bu test nasil yapılıyor.? Kandan mi başka türlü mu..? Bide hoca adetli adetli de muayene ettiği oluyor mu.  .? Temizim aslında ama yine de iyice temizlenip gideyim ona göre 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

8 Cevaplar

0 oy
(17,891 puan) tarafından
Hiç iyi değilim aşırı sinirliyim çocuklar hiç durmadı bugün okan aşırı huysuz oldu
(770 puan) tarafından
Oy kurban sana yakın olsak ben bakardım kuzulara sende dinlenirdin
(17,891 puan) tarafından
Bacıkooom kıyamam valla öldürüyolar beni
-Reklam-
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Yok yok gidip kan veriyorsun sadece. Ben de yarın aynı testin sonucu için gitcem inşallah 
(11,086 puan) tarafından
Amin canım sen de.. Polikistik over var bende, ben sorunu biliyorum da işte çözüm yok bakalım nolcak..
(770 puan) tarafından
O bende de vardi  hatta ben bi ara onun yüzünden kitlendim sonra bi doktor vardı çok iyi özel de ona gittim iğne yaptı küçüldü şuanda yok yani
(11,086 puan) tarafından
Ne iğnesi kız ben de araştırayım. Nasıl kitlendin onu anlamadım bi de
(770 puan) tarafından
Ben birgün uzandım yatıyorum aşırı agrım vardı ben adet oluyorum sandım uzanmaya devam ettim dedimm.gecer gece oldu ben ağlayarak uyandım ama kalkamadım bacaklarımı açamadım hareket edemedim. Babam sırtına aldı acile götürdü. Doktor muayene etti dedi işte polikistik over var ama yumurtalıkların üstünde yumurtaların alınması gerekiyor dedi ve o zamanlar evli değilim Annem hemen karşı çıktı dedi hani Yumurtalık alınırsa Benim kızımın dediği ileride Hani çocuğu da olmaz dedi Ben istemiyorum dedi işlemi durdurulsun dedi sonra ablamın hastanesine gittik işte ablamın Hastanesini çok iyi bir doktor var kadın doğum doktoru Ona gittik ablamı aradı dedi böyle böyle Hocam dedi o da Allah razı olsun Gecenin üçü müydü dördü müydü çıktı geldi baktı Biz serum taktı önce sonra Serumun içine bir iğne kalktı yani bir ilaç Ondan sonra Ben bacaklarımı hareket ettirdim gitti geldi gitti geldi Sürekli baktılar ultrasonlar normal biçimde falan küçülmüş dedi sonu da doğum yaptı mı O zaman da hiç kalmamıştı yani bir de Sezeryan doğum yaptım yani
(11,086 puan) tarafından
Aaa çok geçmiş olsun. Bakalım konuşayım ben de yarın doktorla. Geçmeyen bi hastalık diye biliyorum ben bunu. Yani hastalığı geçirici değil semptomları iyileştirici tedavi uygulanıyor.
0 oy
(4,708 puan) tarafından
Gribim duzelemiyorum iki gundur masal durmuyor
(770 puan) tarafından
Cicegim gönderin kuzuları bana ben bakarım sizler dinlenin
0 oy
(11,416 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım hiç bilgim yok sen her ihtimale karşı hazırlıklı git
(770 puan) tarafından
Teşekkür ederim çiçeğim Allah razı olsun
0 oy
(618 puan) tarafından

1 saattir çocuk sallıyorum uyusada uyusam :ermm:

(770 puan) tarafından
Cano benimde kızım başta öyleydi kaç aylık bebeğin bilmiyorum ama sallama al sarıl kulağına ninni mirildan o vakit uyuyorlar ben hep öyle ederim
(618 puan) tarafından
1 Yasinda valla deniyorum pış pışliyorum da ama  disardan Bi ses geldi uykusu bölündü yoksa uyku saati kolay uyurdu
(770 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çiçeğim
(618 puan) tarafından
Çok sağol bebeiiiiim:(
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bezgin bıkkın yorgun çıkmazda herşey var ama yok gibi de . Hayatımda bir şey değişse herşey güzel olacak gibi ama şuan gücüm yok
(770 puan) tarafından
Allah güç kuvvet versin yolunu çiçeklere gönlünü feraha eristirsin
(1,737 puan) tarafından
Amiiiiiiiiin . Allah razı olsun inşallah. Herşeyi çözen aklı eren ben tikandim. Mecburiyetler icindeyim
(770 puan) tarafından
Eğer konuşmak istersen özelden dinlerim cano
(1,737 puan) tarafından
Çok isterdim. Ama anlatsamda çözülmüyor herkeze anlatıyorum arkadaşlarıma flan Allah yardımcın olsun demekten başka tavsiye veremiyorlar
(770 puan) tarafından
Belki çözülür imkansız diye birşey yok
0 oy
(3,253 puan) tarafından
İyi akşamlar. Adetin 3-5günlerinde kandan hormon tahlillerine bakılır. 

Kanlı kanlı altdan ultrasona salınıyor.
(770 puan) tarafından
Kanlı kanlı altan ultrason salınıyor kısmını anlamadım cano
(3,253 puan) tarafından
Adetliyjen USM baktığı oluyor. Biz gebelik istediğimiz için 3-4 ay  adetin 2-3 günlerinde ultrasona gittim. Bi önceki aydan folekul varmı diye bakılıyordu. Sende durum farklı.  Dr gerek duyarmı bilmiyorum.
(770 puan) tarafından
Hmm tam çiçeğim çok sağol
(3,253 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(544 puan) tarafından
Test için kan veriyorsun 

Doktor adetliyken muayene ediyor 
(770 puan) tarafından
Muayene ediyor derken alttan mi üstten mi
(544 puan) tarafından
Yani duruma göre değişiyor bende adet kanamasından çok çektim çok gittim adetliyken genelde alttan muayene ediyordu
(770 puan) tarafından
Bildigin iyi oldu çiçeğim çok sağol hazırlıklı gideyim ben yine de
(544 puan) tarafından
Sende sağol canım benim geçmiş olsun hayırlı haberler alırsın inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sultan80 (18 puan) tarafından soruldu
+1 oy