0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (761 puan) tarafından
Selamünaleyküm kızlar nasılsınız..?

Benim Sorum şu ki; Ben 47 gündür adet olmuyorum, polikistik over sendromundan dolayı ...Yani bu 47 günlük sürede Ayıptır söylemesi iki kere gebelik için iliski denemesi olmuştur yani Fazla değil ama galiba oda tutmadı.  bende hiç gebelik hissiyatı oluşmadı yani hani Anneleri hisseder ya hiç öyle bir şey olmadı yine de Test yapsam mı.?  yaklaşık bir yıl olck gebelik için deneme yapıyoruz ama umutsuz çıkıyor bu sefer de yapasım gelmiyor. Doktor bana tedavi sürecinde ilaç vermedi gebelik istediğim için yani bir senedir Denedik olmadı sonrasında yani şu 47 günlük içinde sadece iki kere denedik O da bence tutmamıştır nasıl bir belirti olursa gebelik testi yapayım ya da bana moral verin hiçbir şey söylemeden O kadar umutsuzum yani tutmadigindan.

Pcos hastalığı sürecinde sadece kilo vermem gerektiği akdeniz usulü beslenmem ve bu süreçte ilaca gerek  olmadığnı 1 sene deneyip ona rağmen olmazsa ilaç tedavisi veya tüp bebek denememizi önerdi.  Ilk kızım kendiliğinden oldu ikinciyi Rabbim daha iyi bilir.  

Pcos olup soğan kuru dışında deneyip onaylanan bir bitkisel süreci olan varsa yazsin

3 Cevaplar

0 oy
(2,381 puan) tarafından
Bende de var ama kilo alma dedi sadece başka bir şey demedi test yap belki de bebiş vardır hakkında hayırlısı olsun 
(2,381 puan) tarafından
O zaman ne yapacaksın ki her zaman belirti gösterir mi bilmiyorum bende de pco var ve kilo alma dedi düşünsem mi düşünmesem mi bende bilmiyorum
(761 puan) tarafından
Kaç kilosun şuan senin adet olayin nasıl  bacı doktorun ekstra bilgi verdi mi
(2,381 puan) tarafından
Rahmimde yara var benim onun sonucunu bekliyorum 65 kiloyum zayıfla dedi işte şuan ilerleme yol dedi adet düzensizliğin olduğu zaman gel dedi bende de 5 gün felan oynar genelde
(761 puan) tarafından
Yara bende de var ama ben tedaviye hiç gitmedim bana direk gel yakalım cerrahi yolla dedi yerim uzak diye gitmedim
(2,381 puan) tarafından
Banada aynısını dedi ve süründü aldı çok büyük ya yaktır ya da dondur dedi korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(11,377 puan) tarafından
Canim bak.her hamilelik farklıdır ben hamileligimi koku hassasiyetim olunca şüphe üzerine testle öğrendim 6 hafta olmak üzereydi yani umarım rabbim hayırlı vakitte hayırlı şekilde nasip eder ♡
(761 puan) tarafından
Amin  bebeğim
0 oy
(85 puan) tarafından
Bende pcos var kendiliğinden gebe kalmış biri olarak evet o süreçte beslenmek önemli kilo almamaya çalıs havuç bol ye yumurtlamayı kolaylaştırır incir kurusu da aynı sekilde eğer gebe olmadığından eminsen soğan kürü uygula ama gebe değilsen 
(761 puan) tarafından
Test yapar olmadı soğan kürüne baslarim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 82 göst.
4 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 280 göst.
6 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (761 puan) tarafından soruldu