0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kizlar bakicimizin eşinin tayini çıkacak o yüzden Haziran ayindan itibaren yeni bakıcı sürecimiz baslayacak.Ankara Zübeyde hanim-ziraat mahallesi civarından veya etlik civarından olan var mı 15 aylık erkek bebek evde bakılacak sabah 08.30 akşam 17.30 saatleri arasında olacak çalışma saatleri tanidiklariniz varsa sorup yazabilir misiniz 

1 cevap

0 oy
(590 puan) tarafından
Ne kadar ücret veriyorsunuz yakında bnde bakacağım bakicida
(118 puan) tarafından
Bayrama kadar süt iznim olduğu için sabah 9a doğru bırakıyordum komşuya akşam uzeri 4 gibi gelip alıyordum kahvakti öğlen yemeği ara öğün evden koyuyordum saatleri az oldugu için 3500 TL bakıyordu komşum kendi evinde birde yemekleri benden di o yüzden uygundu fiyatı şuan ne kadar olur bilmiyorum
(590 puan) tarafından
Çok iyiymiş
Bn geçen sene 9dan 14 e 2 bin
9 dan 5 e 4 bin verdim 4 bin e zor ikna oldu başka isyok herseyi Bn bıraktım hazırlayıp bide bebekti
(118 puan) tarafından
Ahh bu yıl fiyatlar çok yüksek herhalde tam gün baktirmaya 5000 falan veririz razı olurlarsa Ankara şartlarında da ücretsiz izin çok zor gecinilmiyor tek maaşla
(590 puan) tarafından
Bnce 5 bin e tam gün zor .ihtiyacı olan tanıdık biri bulunursa.bn şimdi yarım gün bulacam sonrasını şimdiden dusunmucem bakalım inş hayırlı iyi birileri denk gelir Bn yarım güne 4 buçuk veririz dye dusunuom
(118 puan) tarafından
İnşallah iyi insanlara denk geliriz 1 yıllık bakıcı süreci olacak sonrasinda işyerinin kreşi var oraya getireceğim çocuk dogurmak kolayda büyütmek ckn zor yarim güne 4500 olursa bende 5-6 arası bir rakama anlasirim bu gidişle
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 464 göst.
27 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mercann (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
31 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,451 soru