0 oy
217 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,369 puan) tarafından
Kandiliniz Mübarek olsun öncelikle kızlar 

Küçük kızım hidronefroz yani böbreğinde büyümesi ve bir sorunu daha var Ankara Üniversitesinde takipliyiz ama ben bı doktor daha görsün istiyorum ve aklıma o hastane geldi yakın felan orda önerebileceğiniz güzel ilgili bı doktor var mı direk çocuk nefrolojiye vermiyorlar randevuyu 

2 Cevaplar

0 oy
(2,676 puan) tarafından
Rabia uysal ve Elif güler çok iyi doktorlar
(5,369 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Canim benim oglumda gecirdi ameliyat oldu 3 yasinda zor gunlerdi rabbim kimseye yasatmasin ama kesinlikle takipte kalmayi kabul etme biz 1 yil antibiyatik kullandik.oda yetmez gibi iki yil takipte kaldik sebebi cok belliydi ama duzeltmediler bobregimizde hasar kaldi %5 kadar birinde ilerde bobrek tasi olma riski cok yuksek yani en yakin zamanda tedavisini yaptirin.büyüme gelismesi duruyor geriliyo sizde nasil bilmiyorum ama biz yeni yeni toparliyoruz 
(5,369 puan) tarafından
Bizde 2 senedir takipteyiz ve bizde antibiyotik kullanıyoruz Allah korusun Rabbim kimseye yaşatmasın dediğin gibi gerçekten çok zor ama bizim gelişimimiz çok iyi değil ama iyi bakalım Mart ta kontrol var bakalım o zaman ne olacak gittiğimiz hastane çok iyi hastane ilgililer inşallah o duruma gelmeyiz

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 64 göst.
0 oy
2 cevap 142 göst.
0 oy
4 cevap 87 göst.
0 oy
6 cevap 330 göst.

378,425 soru

11,327,355 cevap

34,780 kullanıcı