0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (369 puan) tarafından
tarafından kapalı
kizlar boş zamanınızda neler yapıyorsunuz nasıl degerlendiriyosunuz

ne işle meşgulsünuz ben turizm mezunuyum

Ben bakıyorum herkes ailesiyle sorun yaşıyor çok post okudum ve Bi bayan olarak hemcinslerime çok üzüldüm

hiç kimse kimseye muhtaç değil hele ki kocanıza lütfen kendinizi kimseye aitmiş gibi hissetmeyin kendinizi her konuda güveniniz olsun kocam beni dönüyor aldatıyor ayrilirsam.nasil olurum demeyin o giden ömür sizin günah eğer değerinizi bilmiyorsa kimse çekmeyin önünüze bakın ayakta durmak için okul okumuş olmanız şart değil kendi ayaklarınızın üstünde durursunuz hiç korkmayın kitap okuyun bilgilenin kurslara gidin eğer örgü bilmiyorsanız örgü öğrenin açın YouTube 'da yabancı dil öğrenin kendinize bakım mi yapmak istiyorsunuz yaptırın kaşınızi alincami mutlu oluyorsun mesela aldır mutlu ol

gezmek mi istiyorsun gez mutlu ol lütfen artık kendinizi ezdirmeyin kactane post okudum eşim beni istemiyor yok bana kaldıramiycam kelime etti çok üzülüyorum böyle yazılar görünce ben yurtdisinda yaşıyorum turizmcilik yapıyorum ve ayriten başka kurslara gidip farklı meslekler öğrenmeye çalışıyorum kendi paramı her türlü kazanıyorum benim eşim asla öyle biri değil çok şükür çok beyefendi birisidir 3 senedir evliyim 3 defa doğru düzgün kavga ettiğimizi bilmem çok şükür konuşarak anlaşırız orta yolu buluruz evet herkes belki benim gibi anlayışlı eşe sahip değildir belki ama onunla uğraşırken sizin gençliğimiz mahaf oluyor böyle Bi post açmak istedim benim Türkçem biraz az kendimi ifade ede bildim mi bilmiyorum vallah
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

0 oy
(369 puan) tarafından

kizlar yazan yok herkes bakıp geçiyor 

ama kimse ben seninle aynı dusuncedeyim demiyor :'(belki yanlış düşünüyorum bilmiyorum fikirlerinizi sunarsanız iyi olur

-Reklam-
0 oy
(5,811 puan) tarafından
Canım benim her kes bu düşüncede ama maalesef düşünce olarak kalıyor 
(369 puan) tarafından
evet bilmiyorum belkide çok rahat dusunuyorum
0 oy
(79 puan) tarafından
Bazen keşke hersey yazıldığı kadar kolay olsaydı hepimiz icin..
(369 puan) tarafından
evet doğru bazen bize kolay gelen bazılarının hayatını tehlikeye ata biliyor ama çok üzülüyorum gercekten
0 oy
tarafından
Hep aynı şeyi savunuyordum her kadın güçlüdür dövdürmesin insan bı kere yer ağır lafı bı kere yer dayağı ikincisini neden yaptırıyorlar ikinci çocuk anlaşamazken neden yapıyorlar genel olarakta çevremde gördüğüm aşk diye görmezden gelip sonrada sorun yaşayanlara sonrada ah kader işte nasip iyiye denk gelmedim falan diye aglananlara çok kızıyordum ya neden tepki vermiyor yada neden yani calismiyor çocuğum küçük daha bakacak insan yok sonra eee ne yapcam yaşım geçti artık çocuk nolcak annemin evine gidemem kabul etmez param yok bilmem ne kardeşim biz Cok mu salaktik gece gündüz demeden çalıştık bakiciya çocuk bıraktık gece uyumadan işe gittik çok kızıyordum kadınların kendine o hayatı reva görmesine ama sonra sonra artık kabul ettim herkes aynı ozguvende değil olamıyor öyle yetismemis görmemiş şanslıyız ki ailem hep ayakta dur çalış kazan kendini ezdirme konuş diye büyüttü ama cocugu insan bu olağan yaşama sahip olamıyor ve onun sonucu olarak herşeyi halledebilirim durumuna kolay kolay gelemiyor insalah evlatlarına iyi örnek olan yetiştiren annelerin ayaklarına taş değmesin bu durumlar ancak yetiştirdiğimiz çocukların farkındalığla düzelebilrlir özellikle erkek anneleri 
(369 puan) tarafından
benim ailem çok görgülü bilgiler insanlar annem emekli öğretmen babam emekli bankacı ve benim annem Türk babam yabancı İtalyan
bizi herzaman ayaklarımızın üzerinde nasıl durulur asilasdilar çok şükür evet belki herkes bizim gibi şanlı değildir Bi yasa kadar ailemin desteğine  muhtacım ama şuan hiç kimseye muhtaç değilim allaha sukur yurtdisinda büyümüş olmam belki Bi avantajdır bilmiyorum ama bu avantajıyla alakası yok ben sadece kadınlarımızın kendine güveni olsun istiyorum evet belki zordur ama istersen herseyi basara bilirsin
tarafından
Ailem  eğitim ve bazı konularda destek olmadı engelde olamayız karşıda değiliz dediler ama bu tamamen engel olmaktır aslına bakınca üniversitesi okuyamadım istesem okurmuydum hayat kendin var olabilme çabasına erken yaşta başlayınca sadece hayatta kalmaya odaklanabiliyorsun kimse hicbirseye engel olmadı ama destekde olmadı kendi başının çaresine bakmalı ayakta durmalı bu öğretildi düşünün bunu bi iyi şans görüyorum istersen herşeyi yapamiyosun bazı şeyler inanın doğduğun ev kaderindir misali ama güçlü olunmalı her kadın kendinin ne kadar değerli olduğunu kimsenin söylemesine hissettirmesine gerek duymadan bilmeli ve öyle yaşamalı
(369 puan) tarafından
evet canım aynen bunu demek istiyorum beni yanlış anlamalarindanda çekindim kendisi rahat büyümüş nede olsa rahat rahat konuşuyor derlermi dedim yani çok üzüldüm gerçekten eşleri tarafından kucumsemlerine 2 3 gün önce Bi post okudum eşim bana 2 aydır seninle beraber olmuyorum farkindamisin istemiyorum seni demiş Bi bayan olarak benim dahi çok zoruma gitti yani
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Kendim çocuk gelişim  öğretmeyim  atamayana  kadar evlilik düşünmedim kendimi ne zaman evliliğe hazır hissettim o zaman evlendim    30 evlendim  32 oldum yeni hamileyim  ve eşimle asla kavga dahi etmem kendisi çok mükemmel bir eş    huyumuz suyumuz aynı tek aynı olmayan kan gruplarimiz    ben ondan çok razıyım  Rabbim de  ondan razı olsun 
(369 puan) tarafından
çok sevindim sizim adiniza kömür boyuda bu birliğinin sürsün insallah
aynen bende eşimden çok razıyım
(3,597 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun  rabbim sizinde  mutlugunuzu daim etsin

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 419 göst.
+1 oy
10 cevap 564 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy