0 oy
766 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından

Kızım için bayramlık aldım nasıl sizce deri diye çok abartılı mi yoksa tatlı mı durur

image

image

image

27 Cevaplar

+10 oy
(4,290 puan) tarafından
Sen paylaştığın için yazmıyorum lafım sana değil kuzum kızıma bende bayramlık bakmak için çarşıya çıktım ağzım açık eve geldim heryerde deri etekler deri pantolonlar ustlerinde kollari transparan tullu badiler falan çocuk kadın görünümü oluşturulmaya cagristirilmis resmen zaten Bi takıntım var asla çocuğuma siyah giydirmem cocuk diyince gök kuşağı gibi rengarenk bürünmüş çocuklar geliyor büyüdüğünde  istediği rengi giysin karışmam ama küçücük kız çocuk bedenlere deri veya file çorap giydirilmesine kadınsı görünüm verilmesine karsiyim
(4,290 puan) tarafından
Cocuklara ve de ergen kızlar da giyiyor samimi soluyorum ben eşime karşı giyemem yani o yüzden çok uzuluyorum bu tür kıyafetlere cocuklarin ergen kızların giymesine o yaşlar çok güzel rengarenk olup içimiz acilmasini isterim lakin şuan ole değil malesef
tarafından
Valla haklısın canım Allah herkese akıl fikir versin
(4,290 puan) tarafından
Amin Rabbım evlatlarimizi korusun iyi nesiller yetistirelim inah
(5,132 puan) tarafından
Tamamen katılıyorum ya, ınstagram'da bazen denk geliyorum 4 5 yaşında çocuk fileli çorap, crop vs vs. Allahım korusun zaten her yer pedofil dolu. Çiçekli böcekli varken ne gerek var çocugu kadın gibi gostermeye bunlar hep sergileniyor işte bizlere, bizler de farkınds olmasak da uyguluyoruz :( Allah korusun ya
(4,290 puan) tarafından
Bana çok kızıyorlar siyah neden giydirmiyorsun diye çok tepki aliyorum ama ben çocuk gördüğüm zaman renk cümbüşü görmek istiyorum cıvıl cıvıl tokalari olsun istiyorum,  büyümüş de küçülmüş kadınsı görünüme burundurulmesine uygun bulamadim hiçbir zaman , Rabbım tüm evlatlarimizi korusun♥️
-Reklam-
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Çok güzel cnm güle güle giydir hiçte abartı değil çocuk bu şıkır şıkır olsunlar bayramda 
(36 puan) tarafından
Sağol canım benim:)
0 oy
(437 puan) tarafından
Ben seviyorum altına da beyaz muz çorap giydir süper olur. lütfen ama diz kapağı hizasında biten çoraplar giydirme bi tek bana mı itici geliyo o şekilde çoraplar bilmem :D . Biz küçükken bilekte tülü olan çoraplar giyerdik onlar daha güzeldi. 
(36 puan) tarafından
Bende o şekilde düşündüm beyaz bide babet aldım :)
(48,695 puan) tarafından
bende sevmiyorum kocakari gibi dikkat cekiyor o dizalti file coraplar.
0 oy
(592 puan) tarafından

Kızımın da deri şortu var çok yakışıyor sağlıkla giysin canım :)

(36 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler :)
0 oy
(580 puan) tarafından
Yooo ne abartısı. Çocuk işte giysin siz de hevesinizi alin
(36 puan) tarafından
Demi sağol canım teşekkürler:)
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Çok güzel canım güle güle giyinsin küçük hanım ☺️❤️ 
(36 puan) tarafından
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Geçen gün civil de gördüm çok beğendim kızıma almak istedim DERİ diye eşim almadı. Güle güle giysin sağlıkla İNŞALLAH 
(36 puan) tarafından
Sağol canım bende çok beğendim deri diye abartimi durur diye düşündüm ama yanılmışım yorumları görünce ;)
0 oy
(360 puan) tarafından
Çok tatlı gülerek giysin
(36 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Güle güle giysin çok güzelmiş bende bayram için elbise düşünmüştüm ama kızım daha yürümedi emekleyincede elbise hoş olmuyor açılıyor üstü 
(36 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler şortlu takımlar oluyor onlar daha güzel durur bebeğiniz emekliyorsa :))
(1,948 puan) tarafından
15 aylik oldu ama yürüme hevesi yok hiç ayakta duruyor öyle adim atmıyor:) bende şortlu düşündüm o yüzden
(36 puan) tarafından
Benimkide 17 aylık yeni 4 aydır yürümeye başladı ilk başlarda hem düşüyordu düşe kalka ogrenecekler:)
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Kızlar ben dun alacaktım sıcak olur dedim deri kışlık degilmi
(36 puan) tarafından
Kız zaten bayram a bı kaç hafta kalmış havalar sıcak olurmu bilmiyoruz ama tam mevsimine göre bence gömleği ince kalın değil ya yazlık sıkıntı olmaz diye düşündüm almak istersen al kızımın üzerinde güzel durdu eminim seninkinde de çok güzel duracak:))
(1,086 puan) tarafından
Valla ben başka birşey aldım pişan oldum gibi evet havalar sıcak değil ama burada sıcak geldimi kaynıyor sana foto atacam kızımın bayramlıgını benimkide soguk olur gibi
(36 puan) tarafından
At canım bakım
0 oy
(335 puan) tarafından
Güzel günlerde kullansn inşallah nerden aldnz acaba
(36 puan) tarafından
Sağol canım bı magazaya girmiştim öyle bakmak amacali begenecegim tarzda varmı diye böyle bişey gördüm herkeste bunu tercih etmişlerdi almışlardı
(335 puan) tarafından
Anladm teşekkür ederim yorumun için dedim belki internetten slmissndr
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Efsane kokoş olan herşeyi severim 
(36 puan) tarafından
Bende :)) deri diye biraz terettut ettim ama iyiki almışım
0 oy
(3,147 puan) tarafından
Çok çok güzel valla bayıldım ben 
(36 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler :))
0 oy
(48,695 puan) tarafından
gule gule giyip seker toplasın insallah☺️
(36 puan) tarafından
0 oy
(68 puan) tarafından
Ay bende aynısını aldım 2 ysında cok begenerek aldım evet biraz bana da abartı geldi ama sana gelen yorumlar içimi actı valla ne kadar a aldın 250 liraya aldım ben 
(36 puan) tarafından
Kız bende 180 e aldım 250 TL ydi adam dedi sana 200 olsun ben dedim bu senin indirimin benimki de 180 TL olsun mu dedim oda dedi zarar a giriyorum ama olsun hadi dedi  çünkü uyguna verdiği için herkes ordan aliyordu bide güzel indirim yapıyordu Allah var :)
(68 puan) tarafından
Ay bak gene kazıklandım
(36 puan) tarafından
Ben babetiyle birlikte 250 TL ye aldım
(68 puan) tarafından
Babete de 100 lira verdim bence sen susmalısın(⁠•⁠‿⁠•⁠)
0 oy
(790 puan) tarafından
Çok cici yaa geçen bende gördüm bir yerde 
(36 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler:)
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Off ya atmayın böyle şeyler kız çocuk doğurasım geliyor sonra ahaha ☺️☺️ harika bayıldım güle oynaya giysin prenses ☺️❤️
(36 puan) tarafından
Demi ama kız çocuk annesi olanlar çok hevesli giydirecek çok şey var ama erkek çocukları süsleyecek pek çok şey yok :) kısmet olur sana da
(4,169 puan) tarafından
Yok bacım deme öyle ben Bi taneyle kapattım 8 defteri ☺️ sadece böyle kız çocugu elbiselerini görünce heves geliyor sonra oğlum Bi şey yapıyor hemen gidiyor geri o da ☺️
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çok güzel canım nereden kaça aldın
(36 puan) tarafından
Bı mağazadan aldım 180 e aldım normalde daha pahalli ama indirim yaptık
(7,768 puan) tarafından
Baya iyi almışsın
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Cok beğendim ama alamadım kızıma:( hayırlı olsun güle güle giy sin  
(36 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler güzelleri kizina nasıp olsun inşallah:)
(2,297 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canm. Cok pahali diye almdm bide kiizm küçük bacaklari kisa olmazdi seneeye alırım
0 oy
tarafından
Güle güle giysin kuzucuk 
(36 puan) tarafından
Sağol tatlı teşekkürler :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 325 göst.
1 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yalandunya34 (496 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 640 göst.
29 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yrdsn (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 396 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 234 göst.
6 Nisan 2023 Moda kategorisinde Besteninannesi (78 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı