0 oy
433 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (94 puan) tarafından
Kızlar bı düğün olduğunda bileziklerinizi uzun altın kolyelerinizi takıyor musunuz ben hiç takmıyorum sevmiyorum cahilce ve gorgusuzce geliyor bana ben sade ince bı künye ve alyansim la gidiyorum. Sizler takıyor musunuz hele o uzun kolyeler var ya altın kolyeler ayy görünce gına geçiriyorum düğünde herkes takiyo 

32 Cevaplar

0 oy
(1,918 puan) tarafından
2 tane bilezigim var baskada bisiyim yok ama olaydi 10 tane falan takamazdim o kadar :))
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Ben de takmadım. Abartılı geliyor bana bu durumlar.

Ben daha çok ince altın,bileklik gibi zarif şeyler seviyorum

Boynumda cok ince bir kolyem var ucunda kelebek

Onu da evlenirken ablam çeyrek yerine takmıştı

İyiki de oyle olmuş 10 yıldır hala boynumda
0 oy
(7,768 puan) tarafından

O uzun kolyelerden aldırmadım evlenirken az salaktım :angel: gerdan seti aldırdım b0k vardı çnkü:D

(7,768 puan) tarafından
Ha soruya gelirsek yüzüğü zor takan biriyim
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Zarif ve şık olmayı tercih ediyorum. Altın takmayı pek sevmem o yüzden takabileceğim tarzda şeyler aldım. Altınlarımı da eşime verdim arabamızı aldık. Üst üste takılan boyunlarında kaba kaba duran şeyler bana göre değil. Herkesin kendi zevki. 
0 oy
(15,542 puan) tarafından
Ben de sevmiyorum. Takmıyorum. Calinmadan önce bı kelepçe bı bilexik takardım. Onu da caldirdim. Artık takmam. 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Şimdi şöyle bir şey var postun gerçekten insanlar rahatsız edici isteyen takar isteyen takmaz ben düğünde altın takmayı sevmiyorum bir böyle açabilirdin yani cahil demek hiç hoş olmuyor gerçekten şimdi benim de dünya kağıdı altınım vardı evet ben de takmazdım ben de sevmem ama takana da saydığım sonsuz sevenim çok insan var zamanla takamayıp sonra alan var yani böyle bir post hiç güzel olmamış o mübarek gün gerek yok yani
0 oy
tarafından
Neden görgüsüzlük olsun gelin dediğin düğünde altın takar caldimi sanki
0 oy
tarafından

Benım altınlar kolumda sıngıldıcagına kapıda bınıp gıdıyoruz ustune :D ben oyle cahılce vs demem ama evet bana da dızı dızı altın takanların kendılerını kanıtlamak ıcın bakın durumumuz cok guzel demek ıcın gosterıs ıcın taktıklarını dusundurur, halbukı bana gore maddı durum guzellıgı kapındakı arabanla ustundeki mal varlıgıyla olur 

0 oy
(3,255 puan) tarafından
Ben pırlanta setimi takıyorum.
0 oy
(7,533 puan) tarafından
Bizim burda takılıyo düğünlerde cahilce görmüyoz kimseyi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Takmaktan hoşlanmıyorum zarif olan takılarım var bazen onları takarım bilezik yada uzun kolyemi takmıyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Şimdi takı severler sensin cahil diyecek  banada gösteriş grliyor aaa bak benim var gibisinden:):):)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 292 göst.
0 oy
6 cevap 342 göst.
28 Haziran 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Burçin1807 (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde hayallhanem (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ht (2,094 puan) tarafından soruldu

383,136 soru

11,467,333 cevap

35,069 kullanıcı

...