0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (255 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

Kizlar oglum 4 5 gundur kasiniyor vucudu kabariyor bugun saglik ocagina gittim doktor bakti cam tozundan olabilir tam zamani dedi sonra **** da olabilir dedi. **** ilaci yazmis cocuga. Bn napcam simdi kullanayim mu zarari olur mu? Cunku uyuza benzemiyor daha cok alerji gibi

3 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Fotoğraf var mı bizde u yuz dan şüpheleniyoruz eczane karışım verdi sürdük kızimdski geçti ama 2 ay sonra bix kasinmaya başladık eşimle pazartesi doktora gidecez yaygınmis şimdi u*yu*Z :(  çok kötü birsey
(255 puan) tarafından
Foto ekledim bakar misiniz lutfen
-Reklam-
0 oy
(255 puan) tarafından
Kizlar bi bakin Allah oeygamber askina ya cok caresizim u yuz boyle mi olur 
0 oy
(150 puan) tarafından
Evey canim **** bu bende suan bebegime kullaniyorum ayni ilactan sur bi zarari olmaz
(150 puan) tarafından
Oluyo canım illa birinden bulaşmıştır bizimde aklımız almiyo yani şaşırdık bizde hepiniz kullanın onu canım ertesi gün yıkanın aramanızı 90 derecede yıkayın yerleri supurun
(255 puan) tarafından
Esim kullanmaz ki ne uyuzu diyor. Birde bu ilaci hergun mu yapicaz bittene kdr yoksa tek sefer yapmak yeterli mi
(150 puan) tarafından
Bana doktor 2 hafta kullan ama haftada 1 kez sur ertesi gün yıka pbur hafta bidaha sur dedi
(255 puan) tarafından
Bana bisey demedi ya dun sürdük bugunde sürsek mi
(150 puan) tarafından
Bikere daha sur canım yarın yıka bebegi

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 415 göst.
0 oy
13 cevap 522 göst.
2 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine aksoy (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kbranur (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
19 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ryaaygt (266 puan) tarafından soruldu

381,223 soru

11,412,440 cevap

34,956 kullanıcı

...