0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (185 puan) tarafından
Kızlar kan sulandırıcım bitmiş bı gun kullanmasam sımı tı olurmu hamıleyım.

4 Cevaplar

0 oy
(4,270 puan) tarafından
Olur. Saati bile çok önemli. 
(185 puan) tarafından
Saatine cok uyamıyorum :( kendım yapamıyorum mecbur eşimi beklıyorum
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından
Nöbetçi eczane vs araştırıp bulmaya çalışın pek bi bilgim yok inşallah bişey olmaz
(185 puan) tarafından
Sagol canım bulup aldık eczaneden
0 oy
(307 puan) tarafından
ben hergün tam zamanli kullanmistim canim alman cok iyi olur ihtimale birakma bence. Allah korusun birsey olsa kendine kizarsin suclarsin 
(185 puan) tarafından
Aldık canım eczaneden teşekkür ederim. Hakklısın zaten daha önce bi kaybım olmuştu ihtimale bırakmamak gerek. Ama saati saatine vuramıyorum bu sıkıntı olurmu acaba bilginiz varmı
(307 puan) tarafından
saatince vurmaya calissan iyi olur canim 24 saatte bir.
birde sabahlari vurursan daha iyi olur dr bana sabah vurun demisti. drun nasil dediyse oyle vurun .
ikizlerden önce benimde kandan dolayi bi kaybim var. cok tedirgindim cok iyi anliyorum seni. Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin canim♡♡
(185 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sagolasın. Bnde artık sbahları vurdurayım eşime teşekkür ederim :)
(307 puan) tarafından
rica ederim canim yardimci olabildiysem ne mutlu bana :)
(185 puan) tarafından
Sagolasın canım :)
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Sanırım sıkıntı olur. 

Enox mu kullanıyorsun? Ben de hamilelikte korona gecirince almıştımm sonra kullanmadım dolapta duruyor arada bebeler çıkarıyor iğnesini kırıp içini de boşaltıp oynuyorlar 2 yıldır duruyor. Birine vereyim dedim veremedim de 
(185 puan) tarafından
Evet enox kullanıyorum canım. Atın çöpe gitsin cocukların elıne felan batar allah muhafaza canım. Ya da hastaneye verın onlar degerlendırırler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
19 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 363 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ysmnalparsln (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 295 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu

379,823 soru

11,369,827 cevap

34,853 kullanıcı