0 oy
823 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim akşam hesabıma 800tl gönderdi bugün annesinin yaşlı aylığını çekmişti alla alla dedim niye gonderdiki durup dururken aradım vardiyedeydi ulaşamadım kaynanamda sabah sormuştu kendine elbise aldinmi bayram için diye aman anne üç çocuk annesiyim bayramı nediyim dedim eşim aradı birazonce para geldimi dedi hayırdır canım dedim annesi dün ona demiş ayligimi çekersen gelinime 800tl ver benim evimi temizliyo yemegimi yapıyor üzerimde hakkı çok senden ricam ona ver diye çok duygulandım ya moralim bozuktu keyfim yerine geldi resmen şimdi uyuyodur sarılıp minciklayasim var şuan onu Allah böyle kaynanalarin sayısını cogaltsin ya rabbim

20 Cevaplar

0 oy
(6,330 puan) tarafından
Amin amin amin
-Reklam-
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Amin amin Allah ağzınızın tadını huzurunuzuu, mutluluğunuzu daim etsin 
tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(279 puan) tarafından
MaşaAllah Rabbim muhabbetinizi daim etsin inşaAllah. Rabbim benim kayınvalideme de böyle duygular versin inşaAllah.
tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(114 puan) tarafından

Amin İnsaAllah ne güzel düşünmüş Allah daim etsin <3

tarafından
Amin rabbim sayılarını cogaltsin
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ne verirsen elime onu çalarım yüzüne kendinden yollamamış ya sende her işini yapıyormuşsun sadece nankör değilmiş 
tarafından
Aynn allah razı olsun
(7,447 puan) tarafından
Aynen canım kesesine bereket düşüncesine sağlık
(829 puan) tarafından
Nankör olan çok bacım ben hamile ve lohusa halimle elini soğuk sudan sıcak suya degdirmezdim ne kıymetimi bildi ne de beni sevdi anca arkamdan dedikodumu yaptı
(53 puan) tarafından
Ya sen böyle demissin ya mesela bende beraber oturuuotum her isi yaoarim daha degil onun parasi esim bana bayramlik alsa laf eder canım sabah sabah arkamdan bunun kadar merhametsizini gormedim diyor deliricem
(6,441 puan) tarafından
Diyorum ya nankör değilmiş benimki için ağzında kuş tut neden şu kuş değil de bu kuş der
0 oy
(5,997 puan) tarafından

Amin amin seninki kaynana ise benimki ney onu düşünmeden edemedim:D

tarafından
Bende bazen eski kaynanamla karsilastiramiyom bile Allah'ım onun ömrünü buna ver diyorum
0 oy
(571 puan) tarafından
Maşallah maşallah canım nazar değmesin. Bizimki de bebeğime bile aldığımız duyunca ne gerek var bebek ne anlar yeni kıyafetten bayramdan dedi. Kendimize aldığımızı bile yeni demeye çekiniyoruz o kadar gereksiz görüyor ki Allah senin kaynana gibilerin sayısını arttırsın 
tarafından
Benimde annem öyle kız bebek ne anlar elbiseden koca kadın oldun ne gerek var elbiseye herşeye ne gerek var der bizim gelinede aynı şeyi yapar hatta aradım kaynanam böyle demiş dedim ne gerek var cocukmusun kıyafet filan alma dedi iyi akşamlar anne dedim kapattım
(571 puan) tarafından
Yok benim annem de tam tersi sürekli kendine kıyafet al oğluna güzel güzel şeyler al flan der o da çok sıkar beni kaynanam da tam tersi bir kaşık alsak eve onu bile fazla görür gereksiz görür
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Amin insAllah canm böyle düşünmeleri gerek arada
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Ne düşünceli maşallah
0 oy
(269 puan) tarafından

O ne güzel kaynana kız öyle. Maşallah Allah muhabbetinizi arttırsın, benim yerime de ellerinden öp :)

tarafından
Olur cnm Allah razı olsun
0 oy
(280 puan) tarafından
Benimki de her bayram kıyafet vs alır sağolsun düşünceli insanlara denk getirsin rabbim
tarafından
Amin cümlemizi ins
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Amin amin geçen gün bizde telefondan sohbet ederken bana dedi ki ben seni hiç gelin olarak görmedim çok şanslıyım senden yana dedi bişey de yapmam saygıda kusur etmem sadece çok rahat şakalaşırım bile bende dedim sen bana hiç kaynanalık yapmadın çocuklarım mutluysa bende mutlu oluyorum oğlum çok mutlu gözü parlıyor çocuğumun mutluluğundan bende mutluyum neden yapayım dedi seni çok seviyorum dedi çok hoşuma gitti biliyordum ama durduk yere söyleyince ayrı bir hoşuma gitti :)
tarafından
İnsan duyunca daha bı hoşuna gidiyor
(7,447 puan) tarafından
Evet kesinlikle :) benim iki tane oğlum var hep şunu diyorum ben kaynana olmak istemiyorum yeniden anne olmak istiyorum kaynana desinler istemem Allah'ım öyle nasip etsin iki tane kızım olsun benimde diyorum :)
tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum böyle gelinimle arkadaş gibi olmak istiyorum genç ruhumu kaybetmek istemiyorum
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum :)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Maşallah Allah birliğinizi.mutlulugunuzu daim etsin. Ne.guzel.dusunmus Allah razı olsun ondan
tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
kiymet bilen insanlae ne guzel Allah bozmasin
tarafından
Allah herkesin karşısına gönlü yüreği güzel insanlar nasip etsin
tarafından
aminnn
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Ne güzelsiniz canım rabbim bozmasın kaynananda iyilikten anlayan biriymiş çok az bu devirde böyle insan 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Masallah ALLAH daim etsin canım 
0 oy
(829 puan) tarafından
Ay ne güzel ya ince dusunen insanlari rabbim çoğaltsin 
0 oy
(2,745 puan) tarafından
Benim kaynanamın  ömrunden alsinda seninkine  versin cok amin☺️
0 oy
tarafından
Ne güzel cnm ya maşallah :) bizimki de ne kadar alırsa bizden kâr:)
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Böyle düşünceli olsa başımın üstünde yeri var ya evlendik evleneli anca benimle uğraşır böyle sizi mutlu görmek ne güzel mutluluğunuz daim olsun 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 935 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 945 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 500 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 353 göst.