0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (1,010 puan) tarafından
Sağa sola dönüyorjm yok uyusam uyurum da hurusuzluk gibi bir his var uyuyamıyorum dalamıyorum

10 Cevaplar

0 oy
(234 puan) tarafından
Ayran iç canım aklima vlla bu geldi ilk
-Reklam-
0 oy
(6,380 puan) tarafından
YouTube 15 dakika da uyku meditasyonu var ama vidio 30 dakika onu aciyorum vidio bitmeden ben rüya gorutirum sjsj
0 oy
(7,838 puan) tarafından
Abdest al yasin oku 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Uyumayacağım diyerek ters psikoloji yap, hafif bir müzik aç su sesleri falan olsun. Her şeyden önce de telefonunla oynama uykunu açar iyice..  dua okuyabilir ve ya benim oğluma dinlettim gibi nebe suresini de dinleyebilirsin. (Kur'an mektebindeki hocanın sesi çok rahatlatıyor) iyi uykular sanaaa
0 oy
(664 puan) tarafından
Bildiğin tüm duaları sırayla oku oku tekrar tekrar uyuyakalırsın inşallah 
0 oy
(7,458 puan) tarafından
Müzik dinle 
0 oy
(83 puan) tarafından
Oku kuzum dua et içindeki huzursuzluğu Rabbim hayırlara çıkarsın inşaallah eğer yine uyuyamazsan Mutaffifin Süresini suya oku iç hemen etki eder inşaallah 
0 oy
(7,210 puan) tarafından
Üç saatlik uykuyla duruyorum üç aileye birden iftar verdim butun gece sarma sardım tatlı yaptım sabahtan öğlene kadar evi temizledim kapıları sildim, duvarları sildim , perdeleri yıkadım, yerleri  sildim süpürdüm, mutfak dolaplarını sildim . Mutfak sandalyelerini çamaşır suyu ile balkonda yıkadım .

Kaç çeşit yemek yaptım makineyi bir posta iftardan önce çalıştırıp boşalttım bir postada yemekten sonra yerleştirdim . Millet 11 de kalktı ama ben halâ çay sofrasıni kaldirmadim . Canım çok sıkılıyor icimde bir sıkıntı var oturdum oda da tek başına ağladim belki rahatlarim diye :/ ağlarken bırde karnimda kalbi duran bebeğim geldi  aklıma bir posta da ona ağladım ama rahatlamadim  ..  Dışarı çıkıp yağmurun altında bağıra bağıra ağlamak istiyorum ama mümkün değil . En iyisi gideyim uyuyayim hadi selametle ...
(6,859 puan) tarafından
Oy kuzum niye bu kdr yuklendin ki kendine.
(7,210 puan) tarafından
Ne bileyim kız çiçek gibi olsun istedim. Oh uyudum kendime geldim . Nasılsın Melek evinde misin ?
(6,859 puan) tarafından
İyim kuzum evet cnm evimdeyim. Görüşmek nasip olmadı :) bı dahakine inşallah gelince görüşürüz. Yorma kendini o kdr sende
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bende de uyku sorunu var uykuya dalınca kaç kez kalkıyorum  
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bendede uyku sorunu var hergun dua okuyup agliyarak zorla uykuya daliyorum(
(3,457 puan) tarafından
Sakin ağlama cnm bende uyku sorunu vardı  sabaha kadar uyanık kalıyordum  stresden  hep ağladım mideme vurdu reflu oldum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 190 göst.
6 Mart 2022 Aile kategorisinde Bebekgeliyor (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde Gulsumm_01 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.