0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1 aylik bebeğim var ama sürekli burnu tıkanık temizlesem bile aynı hiriltili ses geliyor ama emmesinde bir problem yok birsey olur mu aynı sorunu yaşayan var mı bide ilk çocuğum grip olmuştu 2 3 hafta önce malum şimdiki giripler uzun sürüyor 

2 Cevaplar

0 oy
(83 puan) tarafından
Kuzum dikkat et burnunu sürekli açık tut benim kızımda aynıydı serum fizyolojikle hallettim şükürler olsun geçti. Eğer açık tutmazsak ciğerlere dolar Allah korusun 
tarafından
Bazen temizlediğim zaman o kadar çok çıkmıyor ama hiriltili geliyor
(83 puan) tarafından
Evet benim kızımında hırıltılıydı kuzum temizledikçe o hırıltı geçti
tarafından
Teşekkür ederim yorumun için
(83 puan) tarafından
Rica ederim geçmiş olsun minik kuzuya annesi
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından
Cesaret edebilir misin bilmem eşinde yapabilir serum fizyolojik aldık yan yatırdık kızımı burnundan komple sıktık serum fizyolojigi diğer burnundan komple ne varsa çıktı dktora sorduk bir sorun olmayacağını söyledi doğduğundan beri burnu tikansa öyle yapıyoruz serum fizyolojik ten sonra da aspiratörle güzelce burnunu da çekiyoruz peşine de bir burun spreyi istersen sıkmayabilirsin de burun spreyini tertemiz oluyor 
tarafından
Gunde kac defa burun damlası ve aspiratörle temizlemeliyim zarar vermez değil mi sürekli temizlemek
(970 puan) tarafından
4 5 defa temizleyebilirsin canım biz günde 1 2 defa gece mutlaka yatmadan temizliyoruz serum fizyolojiği de gece yatmadan 1 kere kullanıyoruz dediğim şekilde diğerlerinde damla şeklinde de sıkabilirsin
tarafından
Serum fizyoloji önerebileceğin bir marka var mı ilk defa alicam da
(970 puan) tarafından
Şuan bizim elimizde olan miraderm bebsi canım
tarafından
Teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweet rainbow (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 112 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı

...