0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (91 puan) tarafından
Oglumun gunduz biseyi yoktu aksam hafif oksurmeye basladi simdi de burun tikanikligi var hafif serum fizyolojikten baska ne yapabilirim viks mi suruluyordu göğsüne bu durumlarda 

5 Cevaplar

0 oy
(6 puan) tarafından

Viksi sür canım çocuğunu alerji yap bir güzel oh rahatlar :) 

(91 puan) tarafından
Ayne biliyim oyle biseyler hatirliyorum gogsune viks suruluyor falan diye
-Reklam-
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Nekadarlik bebeğiniz 1 yaş üstünde çok az topluigne başı kadar burun ucuna viks sürün ayak altinada olur sağlıkçı arkadaşım söyledi birde Gold mix bulundurun baş ucuna mendille 2 damla damlatin burnu çok açık olmalı yoksa ciğere iner salgin varmış öksürük başını yukarı tutun yüksek yastıkla bol su önemli emiyorsa bol emzirin ayak altına sarımsak zeytinyağı kürü uygulayın 
(91 puan) tarafından
Bebegim 11 aylik
(1,782 puan) tarafından
Küçük daha ayak altına olabilir çorap geçirin yada sarımsak ezip zeytinyağıyla karıştırin onu sürün
(1,782 puan) tarafından
Pekmezli tereyağı eritilir icirin önce tereyağı üstüne pekmez ... evinizde mutlaka saf yün bulundurun alın benim oğlumun öksürüğünde o iyi geldi ateşi takip edin
tarafından
Ayak altına sarımsak sürmek aşırı tehlikeli bir olay hiç süren insanlarin çocuklarının ayakları ne hale gelmiş karşınıza çıkmıyor mu instagram da :(
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Sogan kes karanfil batir basucuns koy
0 oy
(374 puan) tarafından
Şuanda basuclarina soğan karanfil koydum. Buhar makinesi çalıştırdım. Suyun içine viks attim tikanmasinlar diye. Umarım ise yararlar. Birde yan yatırın genzi dolmasın 
(91 puan) tarafından
Keske yatirdigim gibi yatsa sabaha kadar 40 kere dönüyor
(374 puan) tarafından
Benimkilerdr aynı malesef. Uyuyana kadar sürekli yan yatırmaya çalışıyorum
0 oy
(374 puan) tarafından
Ayrıca burnu tikaligi olduğu içinde öksürüyor olabilir. Küçük çocuklarda burun hep açık olmalı. Yoksa tikaniyorlar

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 112 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
6 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleksss (4,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu

378,953 soru

11,343,228 cevap

34,809 kullanıcı

...