0 oy
518 göst.
Aile kategorisinde (2,990 puan) tarafından
Kızlar çok değişik bi durumdayım görümcemin ilgili ogrendiklerim var tereddütteyim 

Ilk önce bi gün telaşlı telaşlı geldi dedi ki telefonunu kaybetmiş ve baska bi iphoneden bakiliyormus telefonun nerde olduguna ve telefon evin oralarında görünüyormuş sonra kapatılmış telefon sinyal yok olmuş  neyse inandılar ona sonra tesadüfen youtubede bi videoya rastladım öyle bisey olabilmesi için iphonda internet olmalı onda ise yoktu  ..

Sigara kullanıyor eşim ve eşimin ailesi ise bu durumdan hiç haz etmiyor yani babası öğrenirse düşünemiyorum..

Bide işe çıkıyorum diye her gece saat 10 da geliyor kendisi 17 yaşında dün de eşimin kuzeninden öğrendim istemeden onu her gün ise çağırmıyor lar imiş..

Artı okula diye her gün evden saat 10 11 gibi çıkıyor annesine de 8 diyor gözüme baka baka çünkü ben evdeyim butungun 

13 Cevaplar

+1 oy
(9,651 puan) tarafından
Şüphelendiğin şey sevgilisi olmasıysa..  olabilir burada 17 yaşında evlenmiş bir sürü kişi var.. eğer hal ve hareketlerinden yanlış birşey yaptığını düşünüyorsan eşini uyarmalısın o genç bazı şeyleri göremez ama sen görüyorsan engellemek için hatalarını biseyler yapmak için vaktin varken yapmalısın..  sonrasında onun hatasında bile bile ses çıkarmamak seni de uzer
(2,990 puan) tarafından
Yanlış yolda olduğu kesin ama anne babasının da sözünü dinlemeyi bırak ona laf bile söylemeye cekiniyorlar karşı gelmeler bagirmalar karşı gelmeler
(9,651 puan) tarafından
Eşine söylemelisin bence..bir çıkar yolu bulmalısınız..  en azından hayatında biri varsa siz tanışmalısınız guzellikle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence hiic bulasma. Senin gorduklerini onlarda goreceklerdir. 
(2,990 puan) tarafından
Yani bence de sanırım en doğrusu
0 oy
tarafından
Eşin şiddetle karşılık vermeyecekse, kız kardeşi ile oturup konuşacaksa karış. Ama sinirli biriyse boşver 
(2,990 puan) tarafından
Yok şiddete meğilli birisi değil eşim
0 oy
tarafından
Karışıma kötü sen olursun
(2,990 puan) tarafından
Bende oyle düşündüm
0 oy
(887 puan) tarafından
Yani bigyn basina bas felirse bu kiz ki saate cikiyormhs niye sylemiyirsun yada ne bilim bildigini ve soylemedigini anlarkarsa cok cotu olur desteklemissin gibi onu ya herseyi soyle yada bsy olsa dahi dilini tut gordugunu duyduginu unut 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Karışma en sonunda körü olan sen olursun 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Bence önce ailesine yada eşine söylemek yerine iyi anlaşıyosanız sen oturup konuş. Bak gözümün içine baka baka annene yalan söylüyosun. Bigün öğrenseler gidiş saatini bende suçlu olcam falan diye. Yani daha küçük. Eminim ona hayat toz pembedir şimdi ama gerçekler öyle olmuyo. Allah yardım etsin canım. Keşke hiç almasaydınız yanınıza 
0 oy
tarafından
Hiç bulaşma canım onlarda görür
0 oy
(301 puan) tarafından
Şimdi desen kötü sen olursun .Ama demesende  Allah korsunun başına bisey geldigindede keşke deşeydim diye kendini yersin aileside bak biliyordu soylemedi  der 
0 oy
tarafından
hiç karışma kendini o potaya sokma derim sonuçta gelinsin kötülemiş olursun onların gözünde esinle aran açılır hiç bulaşma 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bence karisma canm sonra kabak senin basina oatlar
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Hiç ama hiç anlamadım konunun ne oldugunu birçok şeyden bahsetmişsin sorun ne tam olarak
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hiç karışma canım sonra sen kötü olursun. Üzüldüğünde kalırsın

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 512 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu

383,217 soru

11,469,478 cevap

35,072 kullanıcı

...