0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar bosanma davasini geri cekme durumda neler olur

3 Cevaplar

0 oy
(2,165 puan) tarafından
Annem babama açtı geri çekildi davadan o zamanin parasıyla avukata ödeme yaptığını biliyorum 4,5 bin kadar 
tarafından
Baristilar mı
(2,165 puan) tarafından
Evet cnm
-Reklam-
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Biz acmistik sonrasında geri çektik canım hiç bisi olmadı sadece dosya parası vs boşa gitmiş oldu
tarafından
Canim ama ben barışmak istemiyorum benim esim duyduğuma gore milyonluk rezidans almis ve 10aydir bize hic destek olmiyor bizd3 dava surecindeyiz esim benden bosandiktan hemen sonra baska bir kadinla evlenmek istiyormuş  bu iş uzasin istiyorum uzasinki evlenemezsin
(1,737 puan) tarafından
Ben eşimi seviyorum hakimbey diyince uzar zaten o boşanmaya sen bosanmamaya çalıştıkca 3 yıl uzar. Sana pay ödesin aldığı evden
(4,061 puan) tarafından
Yardımcı olmamış ise o ev onun üstüne ise kanitlaman gerek o kadını da kanıtlar isen 3 yılı huzur güzelde Bi tazminat alırsın ama en garanti çözüm o istiyor bosanmayi ama sen istemiyorum dersen çekişmeli olur uzar da uzar
(1,645 puan) tarafından
Birak Allah aşkına eğer sen alacağını alabiliyorsan senden sonra ne yaparsa yapsın kafanı bunlarla yormaya değer mi sende hayatına bak Allahın adaleti var çok şükür
0 oy
(163 puan) tarafından
Ben açtım son Bir duruşma kala boşanmaya yine barıştık. Keşke barışmasaydim ***** gibi kandım çocuklarm için. Ama bu aralar birikim yapıyorum en kısa zamanda kurtulacağım inşallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Meleknaz25 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 181 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 265 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Prens efe (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.