0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (187 puan) tarafından
Bugün 3. Boşanma davam vardı çekişmeli davam devam  ediyor adam imza atmıyor yalan konuşmaya başlamiş ailemi arıyor ben kendime 100 bin istiyormuşum oğluma 100 bin istiyormuşum, sonra kardeşime diyor 300 bin avukatiniZ benden istiyor avukatlara gidiyor farklı konuşuyor avukat diyo bana farklı size farklı konuşuyor, paralardan onlardan vazgeçsin imza atcam diyor bende vazgecmicem ama benim öyle bı talebim olmadı düğün takıları felan mehir parası davayı kaybedince vereceği paralar disinde ben ondan bişey istemedim , normalde davam 2 aya erteleniyordu bu sefer 5 ay ertelenmiş 4.cu dava Eylül ayında olcak kızlar bir kadın boşanmak istiyorsa bu iş neden uzuyor adam para vermemek için imza atmıyor 1 sene daha uzar mı bu iş acaba napmaya çalışıyor bu adam anlamadim

4 Cevaplar

0 oy
(198 puan) tarafından
Genelde çekişmeli olan davalar her zaman uzun sürer. Adam para vermemek için direniyorsa emin ol direnecektir. Babam ve annem de boşandı, babamdan çok iyi biliyorum. Annem anlaşmalı olarak nafaka istemeden boşandı tek celsede en sonunda. Kuzenim avukat 1-3 yıl arası sürüyor diyor çekişmeli davalar. Benim sana tavsiyem sen anlaşmalı boşan. Yoksa daha çok dinlersin onun yalanlarını.
(187 puan) tarafından
Ben anlaşmaliyim o anlaşmalı değil şimdi avukattan bilgi aldım hakime demiş ailesi birakmiyo benle konuşssa boşanmicak demiş hakimde uzatmiş barisiriz die 5 aya smdi düğünde takilanlar arasndaki dayısının bilezigini istiyor onu versn imza atcam demiş ayyy sinir bozucu
(198 puan) tarafından
Sen ne yapacaksın canım
(187 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bileziği vermicem duruşmaya giden o cocugu görmeye gelen olan ona oluo bana dgl cnm
-Reklam-
0 oy
(4,205 puan) tarafından
Çekişmeli olduğu için uzun sürüyor kardeşim 2 senede boşandı 
(187 puan) tarafından
İmza atsa bitecekde smdi bahanesi dayısının düğünde takdıgı bileziği istiyor
0 oy
(10,931 puan) tarafından
Canım illa uzar çekişmeli ama eğer kanıtların elin iyiyse 4. De hakim kendi insiyatifi ile bisuyor zaten
(187 puan) tarafından
Kanitlarm herseyim iyi onun avukatı bile yok cnm
0 oy
önce (187 puan) tarafından
önce tarafından yeniden gösterildi
Anneler yoruldum bittim tükendim artk  boşanma durumundayım hafta sonları çocuk görüşü ve bayramin 2 gunu geldi oğlumun babası saat 17.00 de başlar akşam 18.00 da biter bayramda geldi bide bugün geldi görmeye çocuğu 2 seferdir saatleri kafasına göre uzatıyor saatler uzadı diyor mahkeme kağıdını vermiyor ama asla uzamadi saat, görüş saati bitti aşağıda annemler çocuğu aldılar aglatiyo babasi cocugu gene vermiyor bakdim bu adam kavga çıkardı aradım polisi neyse geldiler polise durumu anlattım orda bu dio saatlerim uzadı arabasına gitti kağıdı getirdi aa bu eski kağıt dedi sonra e devlette görünüyor dedi oraya bakdi ama bulamadı göstermedi öyle bişe yok 1 saat polisleri bekletti yalanı ortaya cikdi öyle bişe yok neyse orda laf dalaşı oldu bende ona bir sürü cevap verdim polislern yanında diyo ben bu kızdan şüpe ediyorum pskolojisi bozuk test yapılsinn istiyorum velayeti ondan düşürcem dedi polise polisde onun sorunlu olduğunu düşünüp hadi git artk dedi bı saattir mahkeme kağıdını bulamadın dedi gitti öyle başım çok agriyo 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 133 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 1,327 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde kbrazhra (1,465 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.