0 oy
1,295 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Merhaba hanımlar 1.5 yıldır evliyiz  eşimle cinsel hayatımız önceden çok çok iyidi taki  6 ay önce doğum yapana kadar.doğum yaptım ve ondan sonra yok denecek kadar az artık.. kiminiz normal olarak belki genişleme vs oldu diyecek ama ondan olmadığına eminim. Baya dikişli bi doğumdu benim. Ve ondan sonra çok konuştuk fark varmı doğumdan sonra diye yok dedi hatta dar gibi demişti ve öyle gerçekten de daha zorluyor artık .o yüzden öyle bişey söz konusu bile değil.  Belli   bi özel günden günü aklımda kalmış en son 22 gün önce oldu ve adamda hala tık yok.  O bişey demeden Kendisine bişey  deyip konuyu da açamıyorum durduk yere. En azından o iş olsa onun üzerine konuyu açar bişey derdim . Zaten doktor desem asla kabul etmez. O yüzden doktoru önermeyin  . Onun dışında ne yapabilirim bildiğiniz ilaç yada aktarlar da satılan bişey varmı . ? Alıp öyle vereyim kullanır belki. Başkası olayı olmadığına da eminim. Sabah işe gidiş geliş saati belli 5 dk aksatmaz. Telefonu vs hep ortadadır.  Niye böyle oldu anlamadım sizce sebebi ne olabilir. Hani temizlik vs derseniz son derece dikkat ediyorum her gün mutlaka duş alır bakımımı yaparım. Geriye ne kalıyor artık kafayı yicem

33 Cevaplar

+1 oy
(9,007 puan) tarafından
Burda nasıl anlattıysan otur eşinle de konuş bence. Gayet güzel anlatmışsın. 
(9,007 puan) tarafından
Ona da mı yok dedi. Valla bilemedim ki. Çayın yanına fındık fıstık ceviz kuru incir filan koy sjjsjsjs
tarafından
İşte diyorum ya bi sıkıntı var canım. Kim olsa dayanamaz illaki bişey hisseder ve başlar. Ama yok yani
(9,007 puan) tarafından
Eskiden nasıldı peki.
tarafından
Doğuma kadar hamilelikte bile iyidi . Doğumdan sonra adam da komple gitti
(990 puan) tarafından
Serap hanım haklı ve katılıyorum belki adam başka bi sorundan dolayı yanaşmıyor işle ilgili belki ailesiyle ilgili kafasını kurcalayan Bişi var sorsana adama ben işten geldiği gibi n’aptınız bugün diye sorarım hemen
-Reklam-
0 oy
(11,410 puan) tarafından
Eşinle bunu konusmalisin canım ancak konuşarak çözersiniz 
tarafından
İşte konuşmak istiyorum ama durduk yere açamıyorum konuyu. Bn açmayınca adam da da tık yok aklına gelmiyor. En azından birşeyler olsa konuyu açarım ama durduk yere çekiniyorum. Kendi de akış edemiyor
(11,410 puan) tarafından
Çekinme canım neden çekilmiyorsun eşini bekleme sen git yanına
tarafından
Kız kaç kez gittim öpme dokunma vs yok adam robot   . Ölü gibi yani öyle de olunca çekiniyorum artık hem ilk adımı atıyorum hem konuya sözlü söylesem
(11,410 puan) tarafından
Yani bunu açık açık konusmalisin bence
0 oy
(244 puan) tarafından
Bizle değilde onunla konuş sorunun ne olduğunu neden istemediğini 
tarafından
Sizden fikir istiyorum işte sebebi ne olabilir daha önce yaşayan var mı diye.  İlaç macun vs alsam olur mu akıl istiyorum sadece arkadaşlardan. . Yoksa  hususi senden bişey istediğim yok
(244 puan) tarafından
İşte eşinin huyunu suyunu sen bilirsin benimki yaklasmazsa uzun süre ben imada bulunurum ben teklif ederim yada sorarım çekinmem hayırdır hiç gelmiyorsun diye sana kıyamıyorum der çok yoruluyorsun der doğumdan sonra bi süre böyle oluyor senin gitmen gerekiyor
0 oy
tarafından
Belki yorgun oluyordur canım belki başka sıkıntıları vardır hani insanın sikintisi olunca hiç birşey yapmak istemez ya 
tarafından
Kız 20 günü geçti. İnsan hiç bi 5 dk kendinde olmaz. Ki gayet iyi gözüküyor. Sağlıkla ilgili bişey mi bilmiyorum
tarafından
Konuş kendisiyle benim eşimle böyle bir problemim olduğunda konuşurum dirwk ama 20gun biraz çok
0 oy
(6,454 puan) tarafından
Aynı sorun bizde de oldu ama bende aynıyım yani isteksiz. Çok önemsemiyorum bu yüzden. Eşim zaten cinselliğe düşkün biri hiç olmadı aynı kafada olduğumuz için sorun etmiyorum ayda 1-2 o kadar.

Ama bir yazı okumuştum erkekler doğum yapan eşlerini anne gibi görür bu yüzden cinsellikten uzaklaşır yazıyordu. Bir de emziriyorsan dokunmak görmek istemez bebeğime ait der yani.  Zamanla düzelir onun yanında anne den çok kadın olmaya çalış 
tarafından
Artık sayesinde bnde de istek mistek kalmadı. Ama insan ister istemez üzülüyor bu genç yaşta 80 lik gibi takılıp kardeş kardeş yatmaya. Walla canım yanında da normal davranıyorum ikisine de zaman ayırıyorum
(6,454 puan) tarafından
Üzülme bunun için ya önemli olan mutluluk huzur sonuçta ben bunları cinselliğe bağlanıyorum. Biz eşimle hiçte kardeş gibi değilim açıkçası sakalasiriz karşılıklı müzik açar dans ederiz, sohbet ederiz sevgi sözcükleri kullanırız bildiğin aşıklarız hala. Korkunu anlıyorum fakat inan cinsellikle alakalı değil mesafeli olmak.
0 oy
(3,744 puan) tarafından
22 gün olmuş adamda tık yok diyorsun ama senin tıkın neden yok? Adam isteyince mi isteniyor bu olay?  O mu gelecek illa?

Gitsene kocanın yanına, yanaşsana, baştan çıkar bakalım bi Önce, sorun adamda mı yoksa sende mi?

Nerden biliyorsun, bel ki adam bıktı usandı sana gelmekten, senin gelmeni bekliyor. 
tarafından
Bnde var canım ama olan da gidiyor sayesinde. Allah var kaç defa kaç kez güzel giyinip öpüp sarıldım dokundum vs ama yok yani adam etkilenmiyor ruh gibi yatıyor. O yüzden diyorum ilaç macun vs.  Şimdi hata hangimiz de sence?
(3,744 puan) tarafından
Dokundum sarıldım iş yok mu?
Bu mu? Bu kadar mı?
Kocanın sana verdiği tepki, benim kocama naz yapmamla eşdeğer.
Şimdi sen bana dersen ki tekrar gittim fazlasını yaptım, baştan çıkardım falan ama adamda iş yok. Ozaman inanırım ben.
tarafından
Canım herseyi açık açık yazamıyorum burda ama aklına gelebilecek herseyi ama herseyi yaptım. Ama adam da bi hareket vs bişey olmuyor etkilenmiyor. Ondan buraya yazdım ne yapabilirim fikir verin diye var mı yaşayan
(3,744 puan) tarafından
Bebeğini kocanın yanında emzirme asla. O iş için ayrı odaya git. Annesin artık, ciğerini sökseler artık geri dönüşün yok nasıl olsa bu yüzden kocanın yanında öyle fazla anneliğe kaptırma kendini. Eş merkezli bir annelik olsun bu.
tarafından
Çok mantıklı cnm mutlaka denycm
0 oy
(302 puan) tarafından
Canım herkesin düşünceleri farklıdır. Bunu kocanla oturup konuşman gerekir. Biz ne dersek boş. Belki seni rahatsız etmek istemiyordur. Sen yoruluyorsun çocukla diye üzerine gelmiyordur. Belki dediğin gibi normal doğum yaptiysan genişleme vardır zamanla toparlar kendini. Eşinin neden böyle yaptığını sen daha iyi bilirsin biz bilemeyiz. Aktarda macunlar var, eczanede ilaçlar var. Eşine sordugunda eskisi gibi mi diye hayır ya çok bollaşmis boşa gidip geliyorum diyemez kırılma diye. Doğum yapmışsın ister istemez kızlıktaki kadinliktaki gibi olmaz olmasida zaman alır. İstersen sen kendin daraltıcı ilaçlar spreyler var  alıp kullanabilirsin. Herşeyin çözümü var artık illa ameliyat olman gerekmiyor. İnsanın kilosu bile etkiler biliyormusun. Ben kilo alınca bollasiyodu zayiflayinca daraliyodu bunu ben kendim bile hissedebiliyordum. Bende hamileyim normal dogum yaparsan orası kafam kadar açılacak kendime en iyisi pompa alayım demişti. Açıkça söylemekte insanin kalbini kırıyor gercekten. Benim eşim çok açık sözlüdür. Kaç kere dikiş atıyorlar eskisi gibi oluyormus desemde ikna edemedim. Sağlık sorunlarim nedeni ile sezeryan olmak zorundayım. Bende sezeryan olmaktansa normal doğum yapıp genişlemesini tercih ederdim. Bana inan birazcık zaman geçsin daralır.  Takma kafana herşeyin çaresi var artık. Zamana bırak üzme kendini boşu boşuna.
(302 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende düşünüyorum biliyormusun canım aklımdan gecirdiklerimi yazmışsın. Dua ediyorum inşallah çocuk olunca babalık duygusu ağır basarda beni sinir etmez diye. Eşim cinsellikte çok ama çok takıntılı. Daha önce 21 yaşındayken eşim bir evlilik yapmış anlasamamislar sürekli kavga etmişler ailelerinin zoruyla 5 sene geçirmişler dogru düzgün karı koca ilişkileri olmamış. Boşandıktan sonrada 7 sene boyunca kendimi helalime saklicam deyip bir kez bile zina yapmamış. Eline kadın eli değmemiş. Evlenincede ben senelerce bekledim deyip bütün acısını benden çıkardı. Ben 30 ,eşim 32 yaşında evlendik. Temmuzda ALLAH nasip ederse 2. Senemiz biticek. Bende evliligimizin 16. ayı hamile kalabildim. İkimizinde ALLAH nasil ederse ilk evladı olucak. Hala daha şokta. Daha önceki evliliğinde çocuğu olmamış. Yaşımızda var. 6 aylık hamileyim hala inanamiyor baba olacağına, arada bir gel karnımı sev diyorum dokunma dokunma bişey olur diyor. Doğunca ,elime alınca anlarım diyor. Başına gelecekleri bilmiyor. Hiç yeni doğan çocukla zaman geçirmemiş. Zannediyorki bebek dogunca bizimle bir uyucak bizimle bir uyancak =D Defalarca öyle olmayacagini anlattım. Şimdi daha adapte olamıyor bakalım hele bi alsın oğlunu kucağına belki o zaman hayatımızın artık eskisi gibi olamayacagini yaşayarak anlar.
(437 puan) tarafından
Anladım. Senin eşin cinsellik anlamında keyfine düşkün belli. Ama çocuk doğunca gerçekten ne olduğunu bilmiyosun acayip zor bi maraton içinde gibisin sürekli ağlıuo acıkıyo altı kirleniyo bi süre sonra gaz sancıları bailıyo derken biz 6 7 ayda anca düzen oturtabildik daha da tam olmus değil. Benim eşim hala çocukla markete gitmek istemiyo ağlar diye.
(302 puan) tarafından
ALLAH yâr ve yardımcımız olsun. Çevremdeki yakinlarimin doğumundan az çok neler yaşayacagimi tahmin edebiliyorum. Zorlu günler beni bekliyor. Bir yandan biran once zaman geçsinde kucağımıza alalım diyorum. Sonra gece uykusuzlugu gündüz uykusuzlugu o maratonu düşününce neyse biraz daha bugünlerin keyfini cikartayim diyorum. ALLAH bağışlasın canım Rabbim evladiniza ve size hayırlı sağlıkli uzun ömürler versin.
(437 puan) tarafından
Aminnn amin. Sen çocuk doğunca eşine hep görev ver aman ben yaparım sen sadece sev deme öyle yaparsan senin eşin bunalıma girer bence eski hayattan eser kalmadığını görünce :) görev verki o da sorumluluk alsın. Gaz çıkarma üst değiltirme alt alma kucakta gezdirme yıkarken tutsun sen yıka. Bak dediğimi yap aman o beceremez deme düzgünce anlat aşkım söyle böyle yap surası incinmesin diye zaten onlarda bebeğime bişey olmasın diye çok kibar davranıyolar.
(302 puan) tarafından
Aynen öyle yapcam canım bu söylediklerin benimde aklımda hep.
0 oy
(10,458 puan) tarafından
Bazı erkekler kadın anne olunca ona farklı bir misyon yüklüyor. Psikolojik bir durum. Zamanla aşacaktır. 
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Esten kaynakli durum kimi adam 40 in cikmasini sabirsizlikla bekler kimisi beklemek bile istemio 40 cikmasini. Kimi erkek icin cinsellik 3. Hatta 4. Planda. Kizimda benim esimde oleydi anne konukuna koymustu kafasinda beni 1 sene sabrettim bakdim olmuo bi aksam tv izlioz kizi uyuttum. Balkna sigara ivmeye gitti gelmeden tv kapadim dedim otur konuscaz aldim karsima konsutum yeter artik falan filan biton saydim sovdum. Sinra adama dondu
0 oy
(984 puan) tarafından
Ahh canım yaa bu benim de başıma geldi. Doğum yaptım zaten lohusayken bekledik. Neyse o bittikten sonra o kadar istekliydi ki. Bi kez ilişki oldu daha da yok. Dedim acaba bende mi sorun var. Bekliyorım bekliyorum yok. En son sokuldum yanına noluyor dedim niye yaklaşmıyosun bana. Dedi ki çocuk zaten seni yoruyor bir de benle mi uğraşıcan. Yapmasak ne oluyor sanki dedi. Dedim ne düşünceli kocam varmış ya. Sonra anlattım eğerki aşırı yorgun olmazsam olur zaten o da görüyor daha halimizi. Kızım 12 gün sonra 8 aylık olacak. Bu burda söylenmez ama 2 günde bir olan şey şimdi 1-2 haftada bir falan anca oluyor. Ve mutluyum yani sıkıntı yok benim için. O yüzden demem o ki git eşinle konuş. Direkt konuya giremiyorsan da sen yanaş sen iste. Hep erkekten beklersen o zaman erkek de soğuyor maalesef. 
tarafından
Dediklerinde çok haklısın canım ama inan çok denedim elimden geleni yaptım yanaştım ama bana mısın demiyor
(984 puan) tarafından
Evet okudum demin. Bak beni kesinlikle yanlış anlama böyle şeyler konuşamam normalde ama madem zor durumdasın kendimden örnek vereyim. Hani Bi tane parfüm var duydun mu bilmiyorum bargello diye. Onu almıştım normalde parfüm çok kullanmam bu yüzden de eşim sordu niye aldın diye. Ben de şakasına afrodizyak etkiliymiş bakalım işe yarıyor mu diye aldım dedim. Ne zaman bu parfümü sıksam eşim anlıyor niyetimi. Öylr şey ediyoruz. Bir de eğer ben istiyorsam evde hep minilerle dolaşırım. Bralet tarzında şeyler giyerim. Sürekli eşime sokulurum normal şekilde cinsellik düşünmüyor gibi. Baktım o yanaşmıyor ben elini alır kendime dokundururum. Öyle de anlar yani. Arada laf söylerim gündüz işteyken mesaj atıyorum mesela akşam boş musunuz beyefendi diye :)) he baktım yine mi olmuyor gece ben çıkarım üstüne yeter daha derim bu da can..
Öyle işte canım bunlar Bi kaçı hepsini anlatamıyorum şimdi okurlar linç yemiyeyim djdhfh
(4,171 puan) tarafından
Kız daha ne anlatacaksın tüm yatak odanı döktün buraya gelsin linçler ☺️☺️
(984 puan) tarafından
Ay ne bileyim yavv başıma geldiği için böyle durumlara üzülüyorum cidden. Kendim de sormuştum bi ara birisi ne kadar meraklısın şey yapılmaya yazmıştı dhdhdh
(4,171 puan) tarafından
Ay tövbeler olsun ne demek o şey yapılmaya meraklısın falan ne ayıp iyice şaşırdı insanlar valla. Bence başına gelmeyen kadın dilimi az artık ya günümüz erkekleri Bi tuhaf gerek bu uygulamada gerek kadınlar kulübünde çokça görüyorum bu tarz eşim ilgisiz özel hayatımız yok vs diye yenilen içilenden mi nedir bu adamlara bir şeyler oldu
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Biraz giyimini değiştir açık giyin sicakladim de üst kıyafetini çıkar sadece çamaşırın falan kalmış ama yanaşma git önünde eğil farketmiyomus gibi yap 
tarafından
Kız zaten Allah affetsn hep öyleyim 7 24 açık giyinen biriyim gözü mü alıştı ne bilmiyorum
(1,198 puan) tarafından
O zman saçını değiştir uzunsa kestir farklı kıyafet falan al  dikkat çekecek şekilde yere uzan falan bacım
0 oy
tarafından
Canım bazen oluyor ya normaldir bizim de arada oluyor hatta bence zamanla ıstegı daha çok artabılır bızde doğumdan sonra bır sene oyleydık nerdeyse ama sonradan değişti bilmiyorum daha iyi oldu sende afedersın ilişki sırasında daha çok nelerden hoslanırsa öyle yap agrın varsa da ses etme sogurlar çünkü bence bu hastalık degıldır ya gecıcı bır durumdur sen onu kendıne yanastıracak şeyler yap öyle uğraş bakalım bence düzelir sıkma canını 
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Acaba bı akşam suslensen puslensen gitsen eşinin yanına belki fikri değişir 
0 oy
tarafından
Canım bende 2 buçuk yıllık evliyim doğumdan sonra bizdedir çok azaldı şuan oğlum 1 yaşında en son 25 gün önce falan olmuştur heralde ne ben yaklaşıyorum ona nede o bana bakalim ne zamana kadar sürecek küs falanda değiliz bu arada
0 oy
(5,751 puan) tarafından
Bacım bütün sebepleri sayıp bunlar değil demiş sin sonra da sizce niye böyle diyor sun ne diyelim biz şimdi :-)
0 oy
tarafından
Erkeker kadın hamile kalınca doğum yapınca anneliği kutsal olarak gördüklerinden biraz daha uzaklasabiliyor cinsellikten diye piskolojik bi makale okumuştum bunun üzerine uzun uzadıya anlatılıyordu baya geçti üzerinden tam anlatabilme yeteneğimde yoktur böyle birşey söz konusu olabilir sen iste güzelce giyin annelik başka eş olmak başka bunu hissettirmeyi dene birde 
0 oy
(1 puan) tarafından
Bence bu durumu hemen hemen herkes yaşamıştır. asla kendinde biseyler arama bence erkekler bu konuda çok anlayışsız sonucta ihtiyaç bu.kimileri çok da önemli değil demiş ama bence önemli yani cinsellik evlilikte sonuçta onu arzulamis oluyorsun istenmek arzulanmak hoş bişey . Hayır anlamıyorum ki doğuran biziz ama değişen nedense hep kocalar. Neyse bence ceviz falan çok önemli bilmiyorum ama kuruyemiş etkisi var yani.bi zamanlar bizde öyleydik diyordum niye böyle oluyor o da çocuk seni de yoruyor beni de fırsat vermiyor diyordu. Ylang yağı mi ne var lavanta yağı falan onların etkili olduğunu duydum kokusunun cinsellik uyandırdığini.birde şey diyecem onun gözündeki anne profilini yoğunlaştırma sen kadınsında ayni zamanda ilişki sirasindayken onun hoşlandığı şeyleri bul veya sor diğer zamanlar ona göre biseyler yaparsın,umarım düzelir her şey 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Düzelir canım. Sen yakınlaş ona. Belki çocuktan dolayı yorulduğunu düşünüyordur
0 oy
(599 puan) tarafından
Bence bir kere adım sen at sonuçta karısısın ayıp bişey yok mesela gece aniden ona hazırlan gecelik falan giy tepkisi ne olacak hele ondan sonra onun aklına kazınır o ve duzelebilir bir dene bence 
0 oy
(970 puan) tarafından
Bana şu durum çok tuhaf geliyor doğum yapan sensin eşine noluyo!? Doğumdan önce iyi olan ilişki doğumdan sonra neden bozuluyor ben anlam veremedim... Ama bu durumu eşinle konuşmalısın tabi durup duruken konuyor açamayacapını söyledin şöyle yapabilirsin. Sen hazırlan eşin için birliktelik için sıcak Bi atmosfer oluştuğunda konuyu açabilirsin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 16w7e8w8 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 274 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 410 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zehraokyanus (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,068 göst.