0 oy
1,896 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Dün Bi post açmıştım Bi yuzuk almıştım eve getirdim beegnmedim diye gece Bi gram uyumadım doğru dürüst ve değiştirmeye karar verdim Bi tane ceyrekli bilekliğim vardı onu satıp yüzükleri degistirdim gönlündekini aldim sizce bu daha güzel degilmi

Ha bide ben bu huyumu nasil degistircem ya herseyde kararsızım kıyafet alırken altin alırken hatta evlenirken bile kararsizdim aranızda benim gibi olan varmi gece rüyalarıma bile girer o kadarki

image

image

takarim 

82 Cevaplar

0 oy
(2,019 puan) tarafından
Dünkü çok daha güzeldi ya. 
-Reklam-
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Ablası...yani ben bunu hiç beğenmedim. Zerafet her zaman iyidir. 
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Tercih tabi ama hiçte böyle biz yüzük almazdm hem kullanışlı durmuyor hem hoş değil ama güle güle kullan sen 
0 oy
(6,340 puan) tarafından
Kaç paraya aldın 
tarafından
6 bin
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Dünkü çok çok çok daha güzelmiş 
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Güle güle kullan❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Van'da aşiret düğününde gitmiştim ordaki kadınlarda vardı ve orta yaşlılardın45 ve üstü ben dünkü bageti daha cok begendim yapısal olarak yani yapısal derken sizde aşiretler gibiseniz tamam oralarda gösteriş var. Ama yok sıradan dümdüz hayatım var gencecik biriyim dersen bu çok ağır aşırı ağır
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Kesseler beni takamam gule gule kullan
0 oy
(119,467 puan) tarafından
bu ne bacim zevk meseledi tabi ama cok kaba
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Dünkü yüzük daha kibardi begenemedim sen begenmissin güle güle kullan 
0 oy
(569 puan) tarafından
Kiz ciddi mısın digeri daha naif güzeldi 
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Gerçekten hiç ama hiç güzel değil dünkü çok kibar ve güzel Di zevkin yok 
0 oy
(3,274 puan) tarafından
İlk anda begenmeyip degistirdigin yüzük bu sandım fakat beğenip aldığın buymuş. Senin içine sindiyse hayırlısı olsun denilir. Benim tarzım değil fakat bazı yörelerde güzellikten zariflikten ziyade bakın benim altınım var zihniyeti hakim bu tarz gösterişli takılar tercih ediliyor.
0 oy
(1,049 puan) tarafından
Ben beğendim sakında bozma bunların sana karı olur baget bende de var valla hep taşları düşüyor satmaya kalktım çok ucuz bi rakam verdiler bunun dışarıdan havası var canın ne isterse onu yap bence çokta güzel güle güle kullan he ileride beğenmezsen çiçeklilerde güzel oluyor ondan da alabilirsin sende ben gibi doğulusun galiba bende pek severim böyle şeyleri
tarafından
Oh be şükür benimle aynı düşünen biri çıktı çok teşekkür ederim yorumun için sabahtan beri olumsuz olumsuz yorumlar görüyordum senin yorumunu görünce mutlu oldum bende  doguluyum genelde doğulular sever bu tarz şeyleri
(1,049 puan) tarafından
Aynen kız takılma boşver inan bende takmam canım istedimi alırım yani para benden çikiyor canımda ne isterse o olur başkalarına bakmış olsaydık ohooo onun harici de güzel yani nesi kötü onu anlamlandıramadım şahsen Doğu'nun en elit parçalarından biri bunlar görmemişler baget yüzükte herkesin elinde çok demode oldu bence artık ve ona o kadar verene kadar bu bence daha güzel ve şaşalı duruyor en azından
tarafından
Bide diğer yuzuk tasli olduğu içinde daha çok değer kaybeder
(1,049 puan) tarafından
Aynen kaybediyor valla haklısın zaten o taşları saymıyorlar hem yatırım hemde gösteriş daha ne
0 oy
(1,197 puan) tarafından
Kuzum güzelde günlük kullanabilcegin bir yüzük gibi durmuyor ya anca Özel yerlere
tarafından
Bende sürekli takmam ki zaten özel günlerde takarım
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Hiç benim tarzım değil canım ama sen beğendiysen güzel günlerde kullan 
0 oy
(583 puan) tarafından

Dün ki daha zarifmis şimdi baktım da bu biraz büyük ama güzel yakışmış. Hayırlı olsun güle güle kullan :)

tarafından
Tesekkur ederim
0 oy
(6,433 puan) tarafından
Şimdi dünkü yüzük postuna baktım da bence sen bu gece uyuma :) çok kötü bu yüzük ya ama tarzın böyleyse güle güle kullan canım ne diyelim. 
tarafından
Bu gece çok rahat uyuyacağım emin olabilirsin : ) çünkü bu yuzugu çok begendim içime sindi
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Güle güle kullan canım sen beğendiysen. Dün ki yüzüğü bozdurdun mu yoksa değer kaybetmeden değişti mi kuyumcu.
tarafından
Yok değiştirdi çok şükür eğer degistirmeyip bozdursaydi ucuzdan degistirmezdim bende
(1,009 puan) tarafından
Iyi olmuş vala herkeste değismez he sattı bi kere
tarafından
Daha kaar etti ama ucuz yuzugu verdim pahalisjnj aldim belkide bu yüzden degistirdi
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Hoş durmuyo ya :ermm:

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 900 göst.