0 oy
1,878 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Dün Bi post açmıştım Bi yuzuk almıştım eve getirdim beegnmedim diye gece Bi gram uyumadım doğru dürüst ve değiştirmeye karar verdim Bi tane ceyrekli bilekliğim vardı onu satıp yüzükleri degistirdim gönlündekini aldim sizce bu daha güzel degilmi

Ha bide ben bu huyumu nasil degistircem ya herseyde kararsızım kıyafet alırken altin alırken hatta evlenirken bile kararsizdim aranızda benim gibi olan varmi gece rüyalarıma bile girer o kadarki

image

image

takarim 

82 Cevaplar

+15 oy
(1,022 puan) tarafından
Dunki daha guzeldi. Hic tarzim degil cok uzun parmagini rahatsiz etmiyo mu 
tarafından
Bundan daha uzun vardı yine ben kisasini aldim şimdilik rahatsız etmiyor parmagimi
(5,406 puan) tarafından
14 ayar mı bu
(437 puan) tarafından
şimdi gördüm dünküne de baktım o daha güzelmiş. Güle güle kullan canım
-Reklam-
+10 oy
(1,003 puan) tarafından
Yorum yapıyorum hiç güzel değil 
tarafından
Bende çok beğendim ya
(1,003 puan) tarafından
Güle güle kullanın:)
+9 oy
(790 puan) tarafından
Kız vallahi dün ki yüzükle bu kıyaslanamaz bile onun gibi kibar şık bir yüzüğü nasıl ettin de bununla değiştin k.bakma yalan söyleyemicem hiç hoş değil Hürrem yüzüğü gibi 
(6,785 puan) tarafından
Daha bi zengin gösterir işte taksın her yerde :))))))))
(790 puan) tarafından
Zengin göstercek diye de herşey takılmaz ki :)
(3,595 puan) tarafından
Katıldım sana.dunku çok daha güzeldi
(790 puan) tarafından
Aklı baya karışmış olmalı ki bunu aldı :)
tarafından
Kiz Bi yüzüklemi zengin gözükecem herkes  ne olduğumu kim olduğumu biliyor bizde bütün yeni gelinlere bundan takılır benimde çok hoşuma gidiyordu bu yüzden aldim
+1 oy
tarafından
Dünkü daha güzeldi o her gün takıları ama bu takılmaz 
tarafından
Evet bunu sadece özel günlerde takacam ben memnunum ya iyikide degistirdim
(119,251 puan) tarafından
dunkunu gormedim
(119,251 puan) tarafından
simdi gordum dunku guzelmis
+1 oy
(5,953 puan) tarafından
Vasat kusura bakmada  cok kötü
tarafından
Herkes kötü demiş kendimi çok zevksiz hissettim
(5,953 puan) tarafından
Yani ama cook kötü ne naif kibar yüzükler var  bu parmağına bile yakışmamış  degistir naif kibar yüzük tercih et bence
tarafından
Ama çok beğeniyorum valla asla değiştirmek istemem bunu
(5,285 puan) tarafından
Dün aldığı çok zarifti cidden çok kötü kusura bakma canım.
+1 oy
(13,843 puan) tarafından
Vallahi dünkü yuzük acayip güzeldi. Bu yüzükten başka herşeye benziyor. Kusura bakma hiç beğenemedim. 
tarafından
Çoğu kişi dünkü yuzgu beğenmiş ama gerçekten hiç içime sinmedi diğeri bunu aldığım için içim çok rahatladı mesela içime sindi
+1 oy
tarafından
Zevk meselesi ama dünki daha çok güzeldi güle güle kullan 
0 oy
(5,606 puan) tarafından
Oooğğğ güzel ama asla benim tarzım değil çok büyük nasıl rahat edecek sin gösteriş için takılan bir şey 
tarafından
Her zaman takmıyormuş zaten bayramda dugunlerde misafirlikte belki takarım rahatsız etmedi parmağımı rahat bence
(5,606 puan) tarafından
Sen beğendiysen tamam dır
0 oy
(15,654 puan) tarafından

Bu çok büyük ya bununla bir yerlerini delerim iş yaparken parmağımı rahat hareket ettiremem :D 

Zevkler ayrı ben beğenmedim ama sen beğendiysen ne âlâ <3

Evlenirken bile kararsizdim kizmina koptum bu arada :)))

Ekleme : dünkü daha güzelmiş kız al şimdi yine uyuyamazsin :D

(6,785 puan) tarafından
Puhahaha fato, kabus görecek kız yapma.
(15,654 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
tarafından
Yok yok bu gece rahat uyuyacm çünkü çok içime sindi bide iş yaparken bu yzuk takılmaz ya
Evet evlenirken de içim içimi yedi acaba doğru kararmi veriyorum diye diye uykusuz geceler  :  )
(5,285 puan) tarafından
Fatoş dünkü çok güzelmiş bununla kıyaslanamaz bile :D arkadaş altın olduğunu göstermek istemiş heralde o yüzden değiştirmiş
0 oy
(5,848 puan) tarafından
Ama bu yüzük her yerde kullanılmaz ki anca düğünde nişanda olur çok abartılı cnm. Yinede sen beğenmişsin sonucta güle güle kullan 
(6,785 puan) tarafından
Önceki fotosuna bak. O daha zarif.
(5,848 puan) tarafından
Evet baktım bence o daha modern ve naifmiş her zaman da kullanılırdı. Arkadaş şatafatlı seviyor galiba.
tarafından
Diğerinin rengi çok soluktu bu yüzükte yeni evlenen gelinlere takılır bizde bende hep görürdüm beğenirdm o yüzden aldim
0 oy
tarafından
Çok büyükmüş ya ne kadar a aldın 
tarafından
Burcun ikizler mı ben ikizlerim dediğin gibi bende kararsizim sürekli ikilemde kalırım bu huyumdan nefret ediyorum
(3,388 puan) tarafından
Ay bendede var 50 kişiye sorarım bişi yaparken ikizlerim bnde:)
tarafından
Bişey alırken eşim hep yanımda olur ona sorarım bide bana  demez mi sen giyeceksin sen kullanacaksın niye bana soruyorsun diye ALLAH ım yarabbim
tarafından
Yok terazi burcuyum
0 oy
tarafından
Dünkü nasıldı gormedim canım ama bu kaba gibi biraz yinede senin zevkin güle güle tak 
tarafından
Baktım şimdi gerçekten o daha güzelmiş baget olan. Normal yüzüğünü falan sevmem bagetin ama küpeleri var :D Ama baget bu Yüzüğe göre daha hoş ve güzelmişti
tarafından
Ahahaha post sahibi yine uyuyamicak gidip değiştirecek büyüklüğünden  rahatsız olmadım diyor ama belliki daha takıp kullanmamış kullanınca rahatsız olacaktır elbet bazıları da gösteriş için takılır vs demiş ben birinde bunu görsem hiç beğenmem bu nasıl yüzük takmışsın derim hatta yanı gösteriş yapmaya bile uygun değil bence ahahha
tarafından
Gun boyu taktım hiç rahatsız etmedi beni zaten hergun takmam gösteriş için almadjm sadece bizde yeni gelinlere hep takılırdım bu yuzukler bende beğenirim o yüzden aldim içime coook sindi bu gece rahat uyurum muhtemelen  : )
tarafından
Güle Güle tak canım :)
tarafından
Tesekkurler
0 oy
tarafından
Kullanışlı olmaz kı bu çok uzun canım 
tarafından
Hergun kullanmamki zaten ama rahat ya rahatsız etmiyor parmagimi
0 oy
(6,785 puan) tarafından

Bana göre fazla abartılı :ermm:

Yinede güle güle kullanın. 

tarafından
Tesekkurler
0 oy
(11,235 puan) tarafından
Tarzım değil ama güzel günlerde kullan ben hiç kararsız kalmam görürüm hemen bu derim tamam netim bu konularda hatta şöyle ki bi mağazaya girerken genelde kafamda olur almak istediğim o yoksa seçeneklere bile bakmak istemem 
tarafından
Ben piyasadaki bütün mağazaları gzereim en son en kötü şeyi alir gelirim eve gelince niye aldim bunu der giymem çok kötü huyum ya
(11,235 puan) tarafından
Cok zorlanirsin bu şekilde canim
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Dünkü daha güzeldi
tarafından
Herkes dünkü yuzgu beğenmiş ama ben beğendim bunu ya içime sindi
0 oy
tarafından
Kesinlikle dünkü yüzük daha iyidi. Her yerde her ortam da takılırdı. Bu hem çok ağır hemde sürekli3 kullanılmaz bnce
tarafından
Evet bende her zaman takmıycam zten bu içim e sindi ama ya iyiki almışım bunu
0 oy
(234 puan) tarafından
Dünkü çok güzeldi bu hiç güzel degilmis gorgusuz gibi gösteris gibi ben begenemedim çogu kiside begenmemis ztn 
tarafından
Dünkü çok soluk tu sanki içime Bi turlu sinmedi bu modeli çok beğeniyorum çokta içime sindi valla
(234 puan) tarafından
Ama suda bi dogru renkler ve zevkler tartisilmaz sen severek takiyosan sorun yok kuzum bnde fikrimi blirttim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Tercih meselesi ama begenmedim canım. Güle güle kullan.
tarafından
Teskkurler
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Hiç beğenmedim 
tarafından
Evet çoğu kişi beğenmemiş ama ben beğendim ya iyiki degistirdim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 181 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy