0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Dün rüyamda bir adam yol çalışması yapıyor yalnız asfalt atılmadan önce sözde ipleri birbirine dolaya dolaya alt yapı hazırlıyordu yola. Oturdum yanına bende ipleri doluyorum hepsi bembeyaz yün iplerdi. Dedim bunların üstüne asfalt atılacak hepsi simsiyah olacak niye beyaz kullanılıyor bu ipler bana dediki üstüne siyah asfalt atılsa bile beyaz her zaman beyazdır siyah sadece onun üstünü örtüyor altında olan rengi senle ben biliyoruz dedi. Adam epeyce yaşlı bir adamdı üstü başı perişandı rüyamda çok acıdım yardım ettim sonra benden su istedi çantamdan su çıkarıp verdim aldı suyu içti sonra o yoktu rüya bitene kadar tek başıma o beyaz ipleri sarıyordum

Acaba ne mesajı aldım ki ben bundan sabahtan beri düşünüyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(119,148 puan) tarafından
de geet bizimle d...k geciyon bekledim o kadar sen durmus camdi temizlikdi ruyaydi kocan öpsün seni emi
anam ne diyim oda nazlamiyo cicekli don falan ne donu laa bizim donla ne isimiz olur
tarafından
Ahahaua niyeti bozdu kadın:D
anam buda yavru ürkek ceylan çıkti biz aynali oda diyoz o cicekli basmada fistan diyo ☺️☺️
tarafından
Ceylanm tabi.:D
☺️☺️☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çamasır suyunu azalt diyo adam
(688 puan) tarafından
Bende içiyorum işte napayim debxvdvdvd
0 oy
(3,236 puan) tarafından

Yorumları anlamadım. Öncesinden konumu vardı?:D

Ama rüya güzel rüya.  Kalbindeki imanını kayb etme asla. Etrafın kötülük olsa bile, sen hep iyi kal

(688 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah hayra çıkar rüyam evet öncesinde sevişmeli bir konumuz vardı dvevddvdvd

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.
5 saat önce Aile kategorisinde ile ile (481 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sermir (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.